Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Džejninka73 - ahoj, neplatí tam nic. Můžeš používat jen vodu a hnůj.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak z kraje to bude pěkná nuda, dnes asi jen jedna sklizeň, na druhou nevydržím čekat ;)
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Nestraš, vůbec si nedovedu představit (a ani nechci), že by bylo 500 lepších výkonů, než ten tvůj :eek::D

    Nedělám si iluze, psala jsem to s nadsázkou, davová psychóza je mocná dáma a pak taky když někteří farmáři zpracují prvotní rozčarování, dost často svůj postoj přehodnotí ;)

    Tak hodně štěstí nám všem, co do toho půjdeme :)
     
    Naposledy upraveno: 23/11/22
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    ja už dožinkujem;)
     
  5. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Tak jsem taky začala a ať koukám jak koukám tak se mi ta postavička neukazuje. U DANKY722 ji na obrázku vidím u sebe ne.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Někomu se postavička nemusí ukazovat, problém je předán a DEV na tom pracují.
    Je to způsobeno vypnutím zobrazování postav, kdy toto nastavení zůstalo, z nějaké dřívější akce, kdy se podobné postavy objevují.

    PS: také se mi nezobrazuje ;)

    [​IMG]
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Postavu mám ale není čím nakrmit:cry:
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Taky postavu mám a jako dasa1143 ji nemám čím nakrmit :music: Tak snad nepojde hlady :wuerg:
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jsem už sklerotická, domníváte se, že bude padat víc padátek z políček 1x1 nebo to bude úplně jedno když tam budou pole 4x4x, 2x1 a 1x1?? Nevzpomínám, jak to bylo při akci na akčním poli, když zde byla i padátka.
     
  10. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj asi se ptám zbytečně ,asi je to ještě v opravě postava se mi nezobrazuje
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kupodivu na mobilu je vše v pořádku!:wuerg: Ale stejně je to úplně jedno,bo jim stejně nemám co dat!:cry:
    Včera sem po velice dlouhé době provětral kouzelný stromy a dnes zjišťuji,že mohli trouchnivět v liště dál!:cry: No nevadí, ráno je zazimuji do bezedné lišty.
    Jinak TOPka je od začátku velmi dramatická! Tak to má být!8) xD
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Koukni tady a tady a tady kaolín11 to minule testoval, ale jak to bude letos, se stejně teprve ukáže ;)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    maribeja - zatím nic, taky ji tam nemám ;)
     
  14. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Už jsem si myslela, že jsem slepá, alespoň v tom nejsem sama. Tak snad to opraví než napadají prkna ;) Krásnou hru
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A ja ju tam mám,červenú,pažravú a tancuje a poskakuje,aj keď mám animácie vypnuté! To bude nejaký zjav. 8)
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Za 45 minut poprvé sklízím. Každopádně akce na této ploše se táhnou jak týden před výplatou, ale nakonec se to nějak dá. Na ploše mi poskakuje postavička, takže to mám asi v cajku.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  18. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Také mám problémy s postavičkou, ještě jsem jí nespatřila. tak doufám že se to brzy změní. Z prvních 10 velkých polí 4 prkna.
     
  19. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Kaira se nekoná, tak uvidím zítra, snad si najde cestu i ke mně na farmu.
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Vyrobila jsem si sklizňovou bednu 3 a nevím co ní mám dělato_O
    Skali díky za vysvětlení, do Topky asi nejdu
     
    Naposledy upraveno: 23/11/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.