Podzimní festival (6.1.2022 - 12.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím to vypadá,že to co sem tam naházel,bude do 500 místa stačit.Přece jen starší hráči SH stromy odpadají a potřebnej počet postřikovacích umění,zase tolik hráčů nemá.
    Jo a při sklizni akční plodiny jsem použil 25 JC (5x pole 2x2 a zbytek 1x1) , vypadlo 44 padátek. Teda nic moc.o_O Začíná se pěkně hromadit plodina!:wuerg:
     
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj Farmáři, nemohli bychom letos dát společně jeden erb, tím myslím Češi i Slováci, aby byly naše postupy pěkně vidět?
    Jenom nevím, jak nacpat 2 vlajky do jednoho erbu? Tak navrhuji neutrální a dobře viditelnou;)
    Maďaři, Němci a Rusové to zmáknou pokaždé a my né?
    VŠEM VÁM DRŽÍM PALCE!!!

    Edit:

    Co třeba tenhle: [​IMG] ? F jako farmáři ;) Nebo navrhněte...

    Postup:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/1/22
  3. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Večer jsem si užil chvilku prchavého štěstí ve čtvrté stovce 8). Teď už budu jenom přisypávat drobky, aby ten sešup nebyl v podobě namydleného blesku :DxDxDxD. A budu koukat na vršek, co jsou lidi schopni do bezedné díry všechno nacpat ;).
     
  4. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak už jsem si nastavil česky erb je to super nápad ale bohužel 2 vlajky tam dat neumím každopádně myslím ze bych měl ještě stihnout jednou mít kaštanový radek tak možná ještě nějakou miliardu prihodim teď píšu z mobilu a zkoušel jsem i farmu na mobilu a běhá to skvěle je to asi tím ze mám iphone 12 ale aspoň nemusím mít notas u sebe
     
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Lidi, necpěte se tak před tím bezedným sudem. Mám na farmě tolik točících se slunečnic :music:, že je ani nestihnu všechny do Topky naházet. Tady se nedá pracovat :cry:xDxDxDxDxDxD...
     
  6. puppy7070

    puppy7070 Zelenáč fóra

    Mám všechny tři stánky hotové, ale Jablečné překvapení nemám, restartovala jsem, ale nic se neobjevilo
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    tenista99
    Řekl bych,že na mobilech to šlape celkem dobře.Zajímalo by mně ,jestli ti jde přihazovat do sudu?!? Zatím tuhletu frajeřinu zvládne jenom starej dobrej Puffin. To neznamená,že nepřihodíš,ale musel by jsi to tam naklikat po jednom kuse!:wuerg: U Puffinu se dá zadat počet ks. Bohužel na druhou stranu ,šlape jak po obrně.:cry:

    K akci: po další sklizni akční plodiny ,vypadlo 50 ks padátek.Víc už ztoho asi nevymáčknu.Jedině vyzkoušet pole 2x1.
     
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Kaolin11 - to prave jsem zjistil ze mi nejde takže přihazovat budu až na notasu doma ale jinak to běží super takže když bude potřeba v klidu někde rychle sklidim :)
     
    davidson00, 14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No právě to je největší vopruz na mobilních zařízeních. Ani po roce nikdo neřeší! Nejdou psát zprávy,ve mlýně zadat počet ks,to stejný v liště.Je to škoda,protože jinak je hraní fakt dobrý!! Nechápu,že vysouvací boční lištu mají jen obě verze Puffinu a nikdo jinej!
    Řekl bych,že na komplech se už nic nevylepšuje,tak je čas na mobily!8)
    K akci: stále klesám........
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To chce padák aby nebyl tvrdý dopad ;) házím tam jen dýňové mléko ze mlýna a ten pocit být v TOPce aspoň pár dní :D.
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také jen melu a házím, pěstuji dlouhodobky tak co s padátkama ,stačí mi bedýnky ,SK,SH se hodíxD
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na 500 určitě nemám, zatím přihazuji latté a když spadnu pod 1000, kde bych se chtěla udržet, tak i laskavec. Konečné rozhodnutí nechám na poslední chvíli, podle potřebné hodnoty. Když tak se spokojím s umístěním do 3000.
    Erb jsem si upravila.
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, tak promně akce konec, základ je a smítek.

    [​IMG]
     
  14. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    I kdybych skončila na chvostu peletonu,hrdě se hlásím k československým farmářům a erb jsem si změnila ;)
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    puppy7070 - ahoj, kompletně zavřít klienta/prohlížeč a nalogovat se znovu. Pak zkus použít v inventáři vyhledávací okýnko (nejlépe z plochy farmy nebo hřiště pro mazlíky)

    upload_2022-1-9_12-35-32.png

    Pokud by problém přetrvával, kontaktuj herní podporu.
    Hezkou neděli
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jak se ti povedlo na akční plochu umístit JC? Myslel jsem, že to nejde...

    EDIT: Tak přece jen to jde... Jen jsem musel restartovat hru. Při příští sklizni tam frknu své 4 JC. Vím, je to "bída", ale lepší než drátem do oka.

    EDIT2: Podařilo se mi změnit erb [​IMG] ... dal jsem tam bílou nahoru a modrou dolu, abychom se nepletli s Poláky (bohužel kombinaci 3 barev nastavení erbu neumožňuje)...
    Ta modrá je narážkou na slavné Nerudovo „Ďjó, moře! — Proč nebydlíme u moře!" ;)

    EDIT3: Zatím jsem tam vrazil něco Baha stromů a laskavce a jsem někde v půlce první pětistovky... Budu se udržovat někde v té pozici, nerad bych riskoval své (nejen psychické) zdraví při závěrečném přetahování o pozici <=500.
    Přece jen "vysoký tlak je vysoký tlak"... xD
     
    Naposledy upraveno: 9/1/22
    michnaj tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek a 14087 tohle ocenili.
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    kaolín11
    Mně se to nejprve přes kombajn neukázalo, nicméně po restartu hry v klientu ano, jak jsem psal výše...
    Jinak ve světle potřebného množství protihodnoty pro TOP500 je dýňové latté pouhou nepodstatnou kapkou v moři...;)

    EDIT: Podíval jsem se na zásoby SH [​IMG] a říkám si - jak málo stačí, když člověk nemusí rozpěstovávat akční plodinu...
     
    Naposledy upraveno: 9/1/22
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Děkuji těm, kteří se připojili s jednotným erbem [​IMG] ! Už jste krásně vidět! xD;)
    Tady je odkaz změnu erbu kuk

    Edit:
    .macca.: Také jsem myslela, že nás bude víc...
    Ale vypadá to dobře:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/1/22
    -Kuteno-, DANKA722 a michnaj tohle ocenili.
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Apachel1 Moc se jich zatím nezapojilo s erbem Poprvé jsem se zapojila do TOPKY, tak snad se udržím, ještě něco mám.
    Nevím proč jsem takový skrblík [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.