Podzimní festival (6.1.2022 - 12.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, protihodnotu u hráče č . 5OO se ptáš pro sebe nebo pro kamarádku? ;) Pokud pro sebe, tak hráč č.5OO bude mít přesně o 1O vyšší dodanou protihodnotu než Ty. Kolik že jsi to říkala, že potřebuji ?xD
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    Gordonka, stále máš málo, ja už mám na zajtra nachystané, idem dopestovať láskavca do foroty + nejaké BZ si priberiem,
    ..pri dožinkoch - stále trčím pred 3 stánkomxD;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    DANKA722
    Trocha zaber!;) https://1iq.cz/img/fJMn8/pWc4V.jpg
    Jak sem koukal,padá kolem 30 ks z velkých polí.Zatím napadalo 198 ks.Ale to bude tím,že mám asi o sklizeň více.:)
    bbowling Taky tě rád vidím!:wuerg:
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    167 ks šťávy, klidně bych ji někomu daroval kdyby to šlo. Levý stánek hotovo. Třetí, prostřední stánek jsem ještě neskončil. Velká pole + zbytek. Chybí dodat 41 ks vousatce do pravého stánku.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Halóó
    Je to tu nějaký divný!:wuerg:
    https://1iq.cz/img/fJMn8/Q6wCt.jpg
    Jinak na předních místech bude zase tuhý boj! Chtěl bych také ,alespoň jedenkrát v životě ,napěstovat na jedné farmě tolik protihodnoty!o_O
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kaolín žádný stres, už tam máš kámošku.... ;) vždyť už se hra začíná sekat, jaká je tlačenice v TOPce.
     
  7. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Dobré ránko,
    tak ještě sedm minut a otevře si brána k topce :inlove:
    Jako každý rok, jdu do toho ;)
    Ve středu jsem ponocovala a naklikala jsem si trocha pohanky, a doplnila zvěrstvo :D
    Nepředpokládám, že bych se do top500 nevešla ;)
    hezký víkend Andulí
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak jsem se trošku přecenila a základní část dokončila až nyní. Nevím kde jsem udělala chybu, ale u výpliva mně chybí k dokončení 1, slovy jeden vousatec, nevadí. Uvidím jak se bude dařit a kolik latté umelu.
    Krásný den Vám všem! :):):)
     
  9. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Tak neviem. Samozrejme do akcie idem, ale začínam dnes. Uvidím, kam dôjdem. Krásnu hru.
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, já mám splněné dva stánky a na třetí teprve začínám pěstovat. Na začátku jsem nevykoupila komplet vousatec za šlechtěnce.
     
  11. barca279

    barca279 Vážený autor

    vie mi niekto povedat čo presne znamena rychlejšia produkcia na tvojich poliach 5%?je to len na rastliny?alebo na všetko?tyka sa to tej dekoracie z topky,sa mi zda že je prerobena že bola 25% na niečo na stajne asi
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barca279

    Stačilo kouknout do FAQ a tam je napsáno, že dekorace Nech slúži! zrychluje čas růstu rostlin o 5% na 2 hodiny.

    Fajn hru pezt
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Ciri13 - já nemám ještě ani zdaleka 2 stánky - mám zatím no žádný,ještě mě čeká hodně pěstování,ale tu základní část bych měl dokončit,ale uvidíme
     
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    V noci spím, takže mi chybí ještě 3 sklizně do otevření honu na čarodějnice :D. A je mi to naprosto jedno. Zboží bych na 3000. místo asi měl, ale pořád váhám, jestli se do toho vůbec pustím :music:.
     
  15. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Dostat se do 3000 tak to tam budu muset hodit celou farmu i s počítačem.
     
  16. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    rékuci 50 miliard super cheaty.ze jsou cheaty na farmeramu to najdes na netu ale ze te to bavi,zadnej požitek ze hry
     
    Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    schummi1 s pomocí vyšlechtěných rostlin a superhnojiva nebo s pomocí Postřikovacího umění a krmiva v kombinaci s bonusy z kola štěstí se dá 50 miliard nasbírat bez jakýchkoliv podvodů. ;)
     
  18. Janka42

    Janka42 Rádoby autor

    Ďakujem
     
    Lišiak-Vuk a pezt tohle ocenili.
  19. 14087

    14087 Veterán fóra

    Jsem koukla na TOPku a vy teda jedete kaolín11 a raddre :D
    [​IMG]
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásný dníček s podzimním festivalem :) ráno mě chyběl 1 vousatec na skočení do Topky a tak jsem si počkala teď po práci a jsem tam skočila nějak moc xD snad mi to tam vydrží dlouhou dobu :p

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.