Chyť mě! (13.6. - 19.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jsem u č.45, ryby chytám v jiném vlákně ;). Měšců mám dost.
    Truhla je dost obludná, asi utekla z děsivky.
     
  2. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Vanda - děkuji moc za objasnění, při té smršti akcí a slev jsem tu s rybami ještě ani neotevřela, neb jsem o ní nevěděla. Teda věděla z fóra, ale pak přímo ve hře jsem ji vůbec nehledala a když nemá vlastní postavičku nebo místo odkud ji otevřít, tak se mi prostě nepřipomněla a já ji úplně vynechala.
    ---------------------

    V akci Chyť mě! jsem zhruba v polovině. Teď už jedu jen voda hnůj. Měla bych si spočítat kolik sběrů ještě budu potřebovat, ale nemám teď moc čas ani chuť (skolil nás doma ten moribundus na C), tak snad zítra propočítám nějakou strategii jak dál.

    Za mne teda tolik akcí najednou je zabijáckých. Chápu že pro dlouholeté hráče se ty akce opakují už několikáté, tak nemusí moc nic studovat, ale pro mne jsou více méně nové, takže u každé musím pročíst co a jak, jaké jsou odměny, poshánět věci na plnění,.... prostě tomu musím dát dost času. A při tolika hrách je těžké si ho najít dost. Ráda bych RT vzkázala, ať bere ohled na hráče co hrají krátce nebo jsou po dlouhé pauze, a nedávají víc jak 2 akce najednou. Těžko se pak i jen orientuje, natož plní.
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak to vypadá,že nám popustili stavidla u padátek.Ráno jsem sklízela laskavec a napadalo na 17 her.Takže zítra bude hotovo.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka, tuhle ryboperlochytací hloupost hraju už po několikáté, vždy je několik souběžných akcí na žetony. A stejně jsem pořád zmatená jak Goro před Tokiem, protože nikdy nevím, co udělat dřív, aby to bylo výhodnější. Tak prostě klikám, dokud nesplním, co je potřeba :)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Stonek mám a řádek jsem právě chytil :D přistála na něm tři golfová hřiště.
     
  6. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Ahoj.Prosím poradte jak a kde použit truhlový žeton.Děkuji
     
    burds tohle ocenil(a).
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    drahulína - žeton uplatníš ZDE

    Přeji hezký den
     
    spuntka, -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, Vehikl byl skoupý, udělil ubohých +1 na sklizeň, ač bonus 100% předvedl celkem pětkrát za 129 barevných vstupenek. Tak jsem se naštvala, do zlatého slotu jsem usadila bonus s těmi 100 procenty na sklizeň, přidala bílou nevinnost a místo vánočky, jejíž místo zabral ten stoprocentní bonus, jsem aktivovala řádek Faraonových bylinek. A přidala jsem ubývající tři Jacky. Pak jsem dochytala pajdátka s okamžitým šafránem. Nádrž s chemií výstražně bliká, je tam 390 kapek. Neva. Hotovo.
     
    Naposledy upraveno: 15/6/24
  9. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Řádek taky doma. Momentálně 56/72, na zbytek je napěstováno, a padadla v poho stihnou napadat. Času je zatím dost :). Ta bedna s jazykem vypadá na noční můry xD. Tváří se jako já po tahu xDxDxD

    Ahoj Barboritaa, nevím v jakém jsi levelu. O padátkách a jak na ně, se píše zde: https://board-cs.farmerama.com/threads/st-jak-na-vypadávátka-rady-a-zkušenosti.11176/

    Osobně Ti doporučuju, podívej se do stonku v nebi, zda máš řádky na zkrácení, např. obilí, květiny, apod., a pak zda máš řádky na zkrácení růstu nějakého kvítí ;). Kytku, které můžeš nejvíce zkrátit čas růstu, pošlechti ve skleníku ;).
    Pokud jsi ve vyšším levelu, a máš šafrán, pošlechti šafrán na okamžitou sklizeň :). Zde: https://board-cs.farmerama.com/threads/sváteční-přípravy-13-12-19-12-2023-diskuze.27567/page-4#post-557669
    Pokud jsi dosáhla i laskavce, potuň aj laskavec, sice na okamžitou sklizeň nedosáhne, ale má v základu 30 hod. čas růstu (ten momentálně se snažím já, ovšem skleník mi poněkud stávkuje už přes půl roku...:cry:).

    Např. u sebe mám řádky v nebi na "ostatní plodiny", a pak řádek na zkrácení maliny, lesní jahody (oboje patří mezi "ostatní plodiny). Vzhledem k tomu že díky těmto dvěma řádkům dokážu zkrátit růst času maliny o cca 20%, následně zkrátit pomocí řemeslných produktů o dalších celkem 10%, tak jsem vyšlechtil malinu ve skleníku na další zkrácení růstu ;). Takže s použitím řádků v nebi, řemeslných produktů, zušlechtěním ve skleníku, a vodou a hnojem, dosáhnu u 18ti hodinové maliny růstu cca asi 7,5 - 8 hodiny :). A mám tudíž v průměru více než dvojnásobek padátek jen díky zkrácení času růstu. Dále pak toto vylepším tím co píšou zkušení farmáři ve výše uvedených radách v odkazu na začátku ;). Viz.: živoucí legenda, živoucí legenda II, John Citron.

    Další dekorky a řádky zvyšující počet padátek, např. zde: https://board-cs.farmerama.com/threads/noc-deskových-her-23-11-30-11-2023-diskuze.27496/page-6#post-556615
    Kaolín11
    řádků a dekorek našel ještě víc ;), žel webhosting zdá se nefunguje, tudíž nejsou vidět.

    V nižších levelech stěhováním trofejí a dekorky John Citron po loukách (je třeba vždy restartovat hru tlačítkem F5, po každém přestěhování dekorek a to před sklizní plodin, stromů, chlévů... . To není třeba u dekorek a řádků popsaných výše.)
     
    Naposledy upraveno: 16/6/24
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak hlásím hotovo. Ze dvou beden vypadlo co? No přeci florenovník. Jsem spokojená.
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Aj ja hlasim hotovo, od vcera uz len krmim tu potvoru nenazranu xD No kazda odmena co vypluje sa hodi ;) z 1 picolky vypadol 8 Jack a z druhej sa dozviem na obed,florenovnik by sa hodil aspon by som mala 3 :) No nemozem mat vsetko:music:
    bosorka stoji pred picolkami :) Zase to flaka ale vcera som jej vytocila 100% tak sa to pohlo a dnes bude uz len zobkat :)

    polacka gratulujem :inlove:
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Stonek hotový.Ten zbytek bude už za chvíli
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Teprve rozpěstovávám :music:
    Ale předpokládám, že to dnes sfouknu celé ;)
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Už tretí deň potočím kolesom a ... no,schválne,hádajte. -.- Otvoríš všetky debny,čo máš a bonus žiadny.Pozrieš do lišty a ..tam nič. Tak sa v tom ešte stále motám a motám.Dúfam to dám. ;)

    PS: Darujem za odvoz soľ,cukor a drôt.Bonus prihodím aj mandragoru. 8)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky bych tyto komodity darovala. Přihodila bych ještě žluté mlékárny a další podobné skvosty :)
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky hotovo, opět zasazeno, tak budu házet do truhly.
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aktuálně 48/72... ještě mi to potrvá.
    Asi už mám docela dost napěstováno akčního kvítí. Jen promyslím, co budu točit, aby mi napadala vypadávátka.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kvitečku, Ty ještě pořád nemáš okamžitý šafrán? o_O To je s pajdátky klik klik klik a hotovo :) Sice to proluftuje nádrž s kapkama, ale ta se zase doplní z řádků, z beden, z Vehiklu i úkolů v akcích...
     
  20. rataj62

    rataj62 Pisálek fóra

    Asi jsem něco nepochopil, na louce se mi neobjevuje dole obrázek o darování, kde ho najdu, jinak je zapnutý - zaškrtnuto, děkuji.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.