Noc deskových her (23.11. - 30.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    dinoalesi: zbývající dekorky: ;)

    "Hejno": +2,5 % jednou za/30hod, "Turbo dýně": +2 % /22hod., a jak píšeš "Pokroková pizza pekárna": +7 % /12 hod.

    Připisuji i řádky na padátka, pro 1.xena, a třeba se ty dekorky i řádky budou hodit i dalším farmářům :)

    řádky: "Tajemný labyrint" +5 % /48 hod., "Alice v říši pádů" +5 % /38 hod., "Karnevalová královna VI" +5 % /44 hod. (pouze na farmě). (všechny jsou v kategorii "ostatní")

    Všechny užívám aktivně, bez nich ani ránu, bo Johny nekupuji ;), nechávám si je "zralé" na začátek akcí. Pekárna je super, bo 7% co 12 hodin :D
     
    Naposledy upraveno: 27/11/23
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, tentokrát se musím přidat ke stěžovatelům na předchozí stránce. Vypadá to na problém s některým serverem. Katastrofa na druhou, nebo spíš apokalypsa :wuerg:.
    Pochybuji, že stihnu získat všechny dekorace. Pokud už se hra po nekonečném točení kytky načte, s přechodem na jinou plochu odpadne. Edge neodpovídá..... error...., takový stav je před i po bonusovém kódu TROUBLES. Chce se mi napsat houbeles a pevné nervy.
     
  3. babajaga.x

    babajaga.x Pisálek fóra

    Úplňková deska - 1.část
    pole č. 8 (1x Bonusové BZ úplňkových rostlin) + bedna s bonusy
    [​IMG]
     
    dinoalesi, -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Je pravda, že v Edge se občas stane že sklidím a nakrmím a pak odejdu z pole a když se vrátím tak je zvěrstvo hladové, v klientovi nejde ani zasít a nepomáhá ani F5 to zbělá a nejde ani vykřížkovat.. Opera je tak pomalá, že bych u ní zešedivěla, mno tak raději otevřu Edge a je to buď a nebo.. do fóra se dostávám nejlépe přes Operu, v Edge to ani náhodou nenačítá.
    A TEĎ KE HŘE: Limonády nepadají ani z dlouhodobek, tak že se snažím o řádek a končím.. a to ani neřeším nějaký ty odměny na víc, jak tu někdo postoval, a měl na ně štěstí, vím že je to o náhodě, o štěstí, ale myslím si že to tak není, já nedostala ani jednu věc na víc, vždy jen to co je na políčku zobrazeno.. nevadí, aspoň že ty odměny dostanu haha
    Kdyby mi nejela ani farma, už se ani nerozčiluju, koupila jsem si úžasnou knihu a aspoň budu mít na ní čas :) nervy máme jen jedny a nestojí nám za to se rozčilovat, kvůli nějaký farmě, čtení uklidňuje :D
    Tak ať se všem daří, jak to nejvíce jde a farma to dovolí ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/11/23
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    14087: Jak jsem již psal minule, odměny navíc jsou na určitých políčkách, není to o náhodě a štěstí. Kutilka dala i grafiku. Pokud jsi na políčko vstoupila, odměnu jsi dostala, možná nevšímavost. Žádné okno na tebe nevyskočí....je tam i pikolka, sazeničky...
    Na fórum jsem se dostal, tak aspoň "rozumy" můžu šířit :).
     
    Naposledy upraveno: 27/11/23
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, hra se při sklizni stále seká, ale snad stihnu tu poslední dekoraci, chybí pajdátka na 4 hry, napěstováno mám, jinak všem, kdo má hotovo, veliká gratulace.
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Stonek a dekorace jsou "doma". Ještě odehraji pár her a tím bude akce ukončena.
    Je zvláštní, že u mě ani u výpliva jsem neměla žádné větší problémy o kterých tady čtu. Jsem tomu ráda, ale nedivím se spluhráčům, že jsou rozladění.
    Přeji všem pěkný večer a pokud možno bezproblémovou hru.
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pěkný večer, souhlas s -Jara05-, taky patřím k těm šťastlivcům, co jim farma šlape a zároveň soucítím s těmi, co mají s chodem hry problémy, držím pěsti, ať se to co nejdříve zlepší....
    A mnohokráte velké díky všem, co sem dávají návod na políčka se skrytými odměnami :)



    Díky moc za doplnění, já mám jednotku rychlého nasazení, tak mi těchto vědomostí netřeba, tudíž se v tom vůbec neorientuji:D
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nepotřebuju aby na mě skákalo nějaký okno, prostě klikám tam kde mi to dává otázky, BZ, SK a neklikám kde jsou hvězdičky a jiný co nepotřebuju a taky to neznamená že jsem nevšímavá :music: .. některý rozumy jsou bez rozumu 8)
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    14087: Nevšímavostí jsem myslel, že jsi vyskočenou odměnu ani nemusela postřehnout, všimnout si jí. Jinak bez komentáře. Komu není rady tomu není pomoci.
     
  11. papulice

    papulice Veterán fóra

    hrůza,hrůza 3x hrůza,můžu si gratulovat když u farmy sedím hodinu,pořád znovu odhlašovat,přihlašovat a nebo restartovat,už mě to fakt nebaví,limo nepadá ani z dlouhodobek,ani nevím jestli to dám,nejhorší akce poslední doby >:(
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Co začaly problémy s načítáním, hraju přes klienta. No problema ;) V práci jsem přes telefon udělala nula nula nic, páč edge zhavaroval i tam...
    Jak říkávala jedna rosnička na Primě: "Věřte, bude líp." :)
     
    14087, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Až na páteční problémy,celkem OK.A to i na mobilu.Jen samotná minihra, jako obvykle na mobilu jede jak tři dni po smrti,tzn. že padá.Čili sem to nechával na notebok.Po celou dobu jedu (mobil,notebok) pouze v EDGE a na pohodu.Možná to bude i tím,že mám vše "zbytečné" vypnuto,grafiku nastavenou běžnou .....atd.
    Akci jsem dorazil druhý den po zahájení,z krámu vybral co jsem chtěl a zbytek her jsem si nechal do rezervy.Občas mrknul na fórum, kdeže jsou ty vzácné poklady navíc ukryté! Tímto chci poděkovat všem,kdo se o vzácné nálezy zde podělili!!;) Dále bych chtěl poděkovat všem,kdo se podíleli na správných odpovědích na kvízové otázky!!:)
    Tož tak a zatím!:)
    radyn.m
    U sebe jsem našel
    řádky: https://1iq.cz/img/u98QS/n9tsB.png
    dekorace: https://1iq.cz/img/u98QS/ze5DT.jpg
    Je ale možné,že toho bude více!;)
    Dotatek: řádky bohužel nevyužívám,to se fakt nedá všechno hlídat.RT se tváří,že s nebem je vše v pořádku,takže nějaké vylepšení v nedohlednu!:wuerg::cry:
     
    Naposledy upraveno: 28/11/23
  14. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Milá Papulice, já to včera odpískala, prostě to nejde, nesklízela jsem,tudíž to zřejmě nedám. A žádná náprava kromě rad které mi moc nepomůžou, protože jak vypnout nějakou grafiku když se ani nenačtu. No a nejde to zas, čtvrt hodiny se točí kytka a nic, večer se točila ještě ve 23 h.
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Před hodinou to bylo hodně zpomalené, ale jelo to, teď se už 20 min točí kytička. Zpomalení pozoruji už dva dny, ale stále se dalo hrát. Jdu zkusit jiný prohlížeč, hraji ve Firefoxu.

    Edit
    Tak v Edge to jakž tak jede.
     
    Naposledy upraveno: 30/11/23
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes je farma o poznání zase pomalejší, než ten šnek co byl včera a předevčírem :sleepy: miílé RT, dělejte s tím už něco, není to už zábava, ale dřina
     
  17. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Tož stonek aj všechny dekorky doma. Desky jsem nakonec odehrál taky v klientu, a šlo to. Pravda, nechal jsem si to na noc, a zbytek dnes dopo.
    Zbývá mi akční kvítí na ještě asi pět desek, tak až napadají padátka, ještě něco vyzobu z obchodu :).

    V klientu se mi to občas seká, hlavně po sklizni kombajnem. Stačí cca 30 vteřin počkat a ono se to znovu "chytí", pokud ne, tak dělám "tvrdý" restart farmy. Padátka aj kvítí je po restartu přičteno. Takže to není zas takový brutus, aby tuhle akci nešlo splnit, alespoň v mém případě. Ale fakt je, že hraju pouze na PC, ne na mobilu.
    Kaolín11: fíha, tys těch řádků a dekorek našel, ani jsem netušil, kolik jich už ve hře je :D. To když se dokopy sečte, to je už slušný počet procent navíc.
    Jj, s nebem by to chtělo opravdu něco udělat, např. přidat položku: "vlastní", kam by člověk přesouval vybrané řádky, jaké by chtěl :music:.
    Pro modíky: mám taký pocit, že ty problémy se sekáním se hry u mne začaly v klientu, jakmile RT spustili ty vyskakovací hvězdičky při splnění úkolů, či když člověk vybere denní dárek, apod. :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 28/11/23
  18. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    Mila, RT ak nedokazete tieto Vase problemy s hrou Farmerama vyriesit, odporucam Vam obratit sa na lepsich odbornikov co sa jedna programacie tejto hry, lebo je to uz nehratelne a vela hracov to uz prestava bavit. Uvedomte si, ze nie kazdy moze cele dni sediet na riti pred `monitorom a cakat kedy sa Vam podari Vase problemy odstranit. Ste asi jedina partia ktora ma neustale taketo problemy s hrou,
    bud sa hra neda spustiť, lebo vypadava, alebo je tak pomala ze by clovek pri nej zaspal.
    aby nas hracov hra bavila a nemuseli sme s hrou koncit,lebo miesto potesenia a relaxu nam hra sposobuje utrpenie.Vdaka za pochopenie.
     
  19. cvrcica

    cvrcica Pisálek fóra

    Nejde dodávat , přihlašuji , odhlašuji , čistím a stejně nic . čím to asi je , je nás moc nebo chtějí jen platící hráče ? Ty normální hráče otráví pomalou hrou a někteří skončí . Tak jsem nemohla dodávat ani do TOP 3000 , je to k vzteku !
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hotovo. Před chvílí jsem odehrála posledních potřebných sedmnáct kol, abych zakoupila dekorace. Protože zbylo akční kvítí, přidala jsem ještě tři kola kvůli bodům zkušenosti. Za ty jsem koupila nálepku, pikolku, vrtulky a kapky, po jednom chlívku, jeden strom na farmu a dva na Baha. Zbyly dva body a šest hvězdiček.
    Pajdátka jsem si naklikala okamžitým šafránem, na farmě jsou pajdátka díky tomu vždycky záležitostí, kterou neřeším. Buď to napadá nebo použiju ten šafrán.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.