Ztroskotání! (27.1. - 2.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. wallik68

  wallik68 Vévoda fóra

  Ariadnan
  teda přesně vystiženo ,líp bych to nenapsala ,plně souhlasím
   
 2. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím

  Tak hotovo již včera večer

  Screenshot_1.png

  Ať se všem daří a hodně padátek ať napadá :)
  [​IMG]
   
 3. Peto121

  Peto121 Ikona fóra

  Ten jeleň dáva aj 100% bonus na stromy,kukni sem.

  Edit: pezt - Tak po všetkých tých sťažnostiach potrebovali hráči vidieť presne toto! :D:D;)
   
 4. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  Ariadnan
  Ahoj, já si dovolím upravit několik nepřesností:
  Ledový jelen dává nejenom BZ, ale poskytuje i velice užitečný bonus v podobě +100% k výnosu při sklizni stromů na 20 hod.
  SH roste na stromech. Super-obrovský strom dává v základu 4 SH a tento zisk se dá navýšit mj také použitím zuzina ultrahnojiva (vrtulky) o +4. A pak se dá také zkrátit doba jejich růstu a tak je sklízet ve vyšší frekvenci....)

  Jackův dárek - může se vyklubat z Piccolo bedny (pravděpodobnost je sice malá, ale je tam).
  Zmiňovaný JC - John Citrón (+5% šance na vyskočení předmětů - tedy hlavně na vypadávátka) se dá sehnat při O/D a občas se dá sehnat i ve výprodeji apod...

  Add bonusy a boostery - bonus stromových i rostlinných výnosů jsou do zlatého slotu. Bonus celkových výnosů S/L do diamantu je fajn, pokud pěstuješ na komfortních polích se SH (samozřejmě s maximálním pokrácením růstu - vánočka, bílá nevinnost, řádky v nebi...)
  A různé bedny, co vypadávají hlavně ze stonků, z dekorek apod - osobně je vítám a snažím se je získávat všechny. Ono se to nezdá, ale když jich pak jednou za čas "pár" otevřu, tak je přísun třeba zelených kapiček, nebo párty lístků, ale i zvířat či produktů sakra znát ;)
   
 5. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Ze všech těch Tvých výlevů mě nejvíc zaujala poznámka, že Farmerama je jen pro platící hráče a neplatící se snaží vypudit... Kdyby nebyli platící hráči, ti neplatící nemají co hrát, že...
  Mno, vezmi si to jako pracovní poměr. Čím déle jsi zaměstnaná, tím vyšší osobní ohodnocení a prémie.
  Já jsem jako farmářské ucho byla u akce farmářský expres s obrstromy, ale protože jsem v té době nečetla fórum, hodně jsem jich poslala nazpátek, protože přece zabírají tolik místa... Pár mi jich naštěstí zbylo.
  Akce plním, nekupuju balíčky, nekupuju bonusové mazlíčky a hraju. Ač neplatím, zrovna před chvílí mi z KŠ padl bonus 100% na 24 h...
  Jak jsem napsala, musíš uznat, že různé bonusy a řádky a následně další bonusy z těch řádků jsou za pravidelné hraní.
  Když nebudeš chodit do práce, nedostaneš výplatu, ale padáka...
  Za tu dobu, co jsem tady, mě v LVLech dohnali i předběhli nováčci, kteří začali hrát před pár lety. Je to o tom pravidelném hraní a využití urychlovacích bezplatných prvků, které hra nabízí...
   
  Naposledy upraveno: 29/1/23
 6. -Kuteno-

  -Kuteno- Ikona fóra

  Ahojte.Ja už idem iba s bobkami a vodou.Ešte mi treba tej 4 hodinovej zeliny vyše 9800 a to už ľavou zadnou napestujem.A vesty tiež napadajú ako vždy ešte je dosť času aby som to urýchľoval SH a míňal vrtuľky.Ktorí máte hotovo tak vám gratulujem;);).
   
 7. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  Zdravím, proč by je nemohl dodělat? S klidem Angličana se dají zvládnout, jen ne v den vyhlášení akce nebo za třeba za 3 dny, ale v "normálním" čase.
  Různé vychytávky v menší míře mám, ale ani je úplně nevyužívám. Pouze na rozpěstování, pak jen MJS, hnůj, voda a pokud možno 1-2/za den přijít na farmu.
  Nemám se čím chlubit, ale za 13 let hraní jsem do Farmy vrazil necelou stokorunu (na zakoupení jedné "budky") v řemeslné čtvrti, moc se mi líbila a jinak ji získat nešlo :D. Akce plním, někdy s odřenýma ušima (když chybějí padátka),ale baví mě to.
  Těm, co splní dřív nezávidím, přeju jim to, protože jim nic z toho co vlastní, nespadlo jen tak z nebe, ale mají to "vydřené".
  Už se blížím k polovině .
   
  Naposledy upraveno: 29/1/23
 8. dasa1143

  dasa1143 Ikona fóra

  Chybí asi 500 padátek a bude stonek:p;) Potom už je to jedno. Hrát budu až do konce.:)
   
 9. ašada01

  ašada01 Polobůh fóra

  Dnes jsem naháněla padátka na stonek, teď začínám rozpětovávat krátkodobku. Na PC jsem moc nebyla, tak se mi podařilo nasyslit jen 30 ks. Ale pořád lepší než pět.
   
 10. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  Tyhle akce, kdy se nejdřív pěstuje jedna kytka a pak druhá, jsem se už mockrát rozhodla neplnit - jaktěživo mi to nevyjde. Naplánuji si nejdřív dlouhou (budu mít míň možností navštívit farmu) a lup, 2 dny prosedím u počítače. Příště je plán opačný a ejhle, musím odejít a tříhodinovka trčí na políčkách celý den.
  Takže už nikdy víc - no a zase jsem tu a mrzoutím se, že to zase nevyjde. Ke stonku se nejspíš doplácám, ale dál jen stěží.:p

  EDIT: Ještě k tomu získání SH a Zuzi - jednorázově se dají vyzobat taky z úkolů v družstvu. Na menší množství je jich tam hafo, na velký přísun SH má oblíbená Polévka s přáteli. Tam je z každého diamantu zisk kolem 1000 SH.
   
  Naposledy upraveno: 29/1/23
 11. kutilka70

  kutilka70 Dozorce fóra

  Kolo se umoudřilo a po 5tiPL vydalo 24h/100% :music: Už pěstuji dlouhou, takže zítra bude napěstováno ;)
  A pak už jen čekat na vesty. Aktuální stav 615ks :p Přeji všem krásný večer :)
   
 12. Bezejmenný

  Bezejmenný Ikona fóra

  Ariadnan : z části souhlasím a z části ne. Mohl bych tu vypsat celé věty z tvého postíku a ke každé napsat 8x delší rozbor ale nemáš tak úplně ve všem jasno a i když s tím můžu do jisté míry souhlasit, není to prostě pravda.

  A věř že jako prudič a rejpal bych tu mohl sepisovat takové příspěvky 3x týdně a ani jednou se neopakovat. ***

  *** Trošku tolerance - Dave Lister***
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 29/1/23
 13. k.vitek

  k.vitek Polobůh fóra

  Aktuálně 604 ks vypadávátek.
  Jsem zvědavá, kolik Vest ráno vypadne z Lablabu.
   
 14. Lišiak-Vuk

  Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

  Ahojte. Ďakujem za info Ledový jelen. Ani so nevedel že ho mám xD,keďže som v alpach lvl 9. Inač tiež nemám veľa času na hru, ale darí sa mi splniť 9 z 10 súťaží vďaka rôznym bonusom. ešte potrebujem nejakých 4000 akčných 8 hodinoviek a 450 viest a mám stonku a to som na hre len 1 x denne ,keďže mi to nedovolí moja pracovná vyťaženosť.
  Prajem milý pôžitok a krásnu hru.;););)
   
 15. Bezejmenný

  Bezejmenný Ikona fóra

  Trochu tolerance ? O jaké "toleranci" se zde bavíme a u koho je větší a u koho menší ? Když tu někdo napíše že se stará i o farmy svých dětí, půl fóra se zasměje (a dostane 20 ocenění) a když já napíšu že jsem něco zkoušel u manželky na farmě, dostanu na měsíc ban (za porušení sdílení hesel), když tady někdo napíše že si mám utřít nos a nebrečet, je pochválen za hezkou připomínku ale když já napíšu že půlka toho co napsal Alabastaru je hloupost (blábol), tak jsem opět ten špatný ? Můžu vůbec napsat "cokoliv" aby to z mé strany nebylo špatně ?
  Když tady já napíšu že mě už fakt vytáčí to věčné chlubení lidí že mají první den akce hotovo, tak jsem ta špatná strana ale jinej je za chudáka že má prostě smůlu na bonusy a ještě mu pomalu chcete zakládat charitativní sbírku.
  Tolerance.
  Dejte mi rovnou perma ban, protože mě sakra svrbí prsty abych si odplivl jedovatěji.
   
 16. k.vitek

  k.vitek Polobůh fóra

  Tak nic... Lablab (základní doba zrání 19:00 hod.) sice posunul zásoby vypadávátek... ale stále jen 741 ks... takže jsem zablokovaná a nemůžu pěstovat druhou akční kytku. Zasela jsem kratší Papričku habanero (základní doba zrání 14:00 hod.)... jj, taky pokrácená zelenina 8) ta snad už dodá potřebný zbytek
   
 17. Katule008

  Katule008 Veterán fóra

  Tak jsem zvědavá jestli napadá cca 500 padátek, abych měla aspoň stonek a zbytek nesplním ani náhodou.
   
 18. libakos

  libakos Polobůh fóra

  6 padátek chybí do 900,zkusím počkat na sousedy a zasadím co je potřeba ono to naskáčexDz tajemna samá lišta jako obvykle
   
 19. -Jara05-

  -Jara05- Hvězda fóra

  Mám před sebou ještě cca 6 sklizní dlouhé, padátek k ukončení akce chybí 300. Domnívám se, že dopadají z akčního kvítí, času dost.
  Přeji pěkný a úspěšný den. U nás začíná sněžit, slibují přívaly, tak jsem zvědavá jak to dopadne.
   
 20. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  Bezejmenný - zdravím,
  za porušení VOP např. při sdílení účtu je dle pravidel fóra postih 50b a takového postihu se dostane každému bez rozdílu. Na to jsou pevně daná pravidla, kterými se musíme řídit. Takže 20b jen tak od boku udělit ani nemůžeme. 20b je např. za použití vulgarity apod.
  Mimochodem na 20b za vulgaritu jsi byl kandidátem zrovna ve čtvrtek, ale jelikož by z toho byl zase BAN, byla jsem tolerantní a vulgaritu pouze z tvého příspěvku odstranila. Takže dobrá vůle a tolerance z naší strany tu jistě je. Ale po dnešním příspěvku si již žádné servítky brát nebudu a body ti přidělím "spravedlivě dle zásluh".
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.