Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    :mad: trapné je slabe slovo
     
    Pitrýsek47 a janule40 tohle ocenili.
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak už to zase běží po hodince to naskočilo a já měla 2 minuty do sklizně ;),no co si přát víc i jsem stihla nasít
     
  3. lumpík13

    lumpík13 Zelenáč fóra

    A ti co nemají berušku ani kraba, tak mají "smolíčka"...to je b..á hra...
     
    goro19 tohle ocenil(a).
  4. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lumpík13
    Berušky i krabi jsou zpravidla k dostání na trhu... pravda, teď budou asi poněkud dražší.
    K plnění akce tedy nemusíš mít veškeré stáje, za určitých podmínek (dostatek krejcarů a dostupnost na trhu) lze některé potřebné komodity koupit od ostatních farmářů.
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    moncicak7070 a danielka0000 tohle ocenili.
  6. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    No bezva. Už to začíná zlobit. A u akce která se nedá nijak urychlit -.-
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak mám na mladších farmách skluz jedné sklizně... Doufám, že to nebude problém v plnění této akce...
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pomalu, ale jistě se to rýsuje a domečky přibývají :)
    [​IMG]

    Krásný víkend, hlavně bez nervů, všem ;)
     
  9. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Jde to tááák strašně pomalu...a vadí mi, že úkoly nejsou očíslované, pořád se vracím do FAQ a podle dodávek kontroluju na jaké jsem pozici, musím dávat bacha, abych nejela bonusové pořád dokola...jako u 2, kdy jsem to tam práskala jako divá....asi 8x, než mi to přišlo divné. Tako akce se mi moc nelíbí, zítra odjíždíme s vnoučaty na dovolenou, asi se na to v půlce vybodnu.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Není nutné nikam koukat.Stačí pěstovat akční a až splním úkol s dodávkou akční plodiny,přesouvám se na další. Berušek můžu dodat třeba milión a stejně mi to nikam nepustí,budou chybět plachty a stěžně!:cry: Je to taková záludná pěstovačka!:wuerg:
    Jinak dodávám akční plodinu průběžně a sem tam i 5 ks od systému!8)
    zatím:[​IMG] :)
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mňa to už prestáva baviť.Čo urobím to bude.Slonov a krabov mám ešte dosť len lienok mám málo a kupovať ich nebudem.A koľko bude plachiet a sťažňov potiaľ pôjdem.Ak nebudem mať ozubené mince na stonku a dekorky tak nevadí za mince kúpim iné veci.
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Koukám [​IMG] že plán plním na 100% xD
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer do plachet :) tak jsem si dobře tipla prostoje, ale ne pro moji zapomětlivost :D no nebylo to tak hrozné, stihla jsem i mezi výpadky sklidit a zasít, RT bojuje dobře a věřím, že už bude líp a líp :p zkusím dneska vydržet a sklidit ještě pozdě večer, ale moc si nevěřím xD


     
  14. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak nevím ,ale je napsáno, že plachtovinu lze získat z kapitánského obchodu, ale at´koukám jak koukám, tak já ji tam nemam???
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hroudov

    V tooltipu je chyba, bohužel to se už neopraví. Lze tedy získat jen plněním nebo v akčních koších.
     
    moncicak7070 a hroudov tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já ještě nemám hotový ani první přístav. Mno, jak to pude, tak to bude...
     
  17. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    -Kuteno- jestli máš pěstitel (přidává plus 1 zvíře) a a postřikovací umění / nejlépe 4ks/, do zlatého slotu dát řemeslný produkt pro zkrácení času chovu 10 a řádky v nebi, tak máš okamžitou sklizeň, do druhého zlatého slotu přidat 100% na chovný výnos, snad jsem to napsala srozumitelně...
    Pomohl mi příspěvek modíka (Dob), který popisoval, že použil Postřikovací umění , snad mě někdo doplní...
    A mám napěstováno dostatek berušek, přeji všem, ať to útočníky omrzí a hra jede tak, jak má.
    Mrkni >>ZDE<< je to tam dobře popsáno
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG]... hezké sluneční ráno z paluby :) tak jsem večer vydržela a sklidila, jsem zvyklá se brzičko budit a sklidila znovu ... no je už
    stoneček xD za hoďku sklízím znovu, víkend plánuji odpočinkový, takže bude čas na hraní, dokud farmička šlape jak hodiny :p




    [​IMG]
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera večer se mi nepodařilo sklidit, buď se pořád točila kytička, nebo mi naskočila šedá plocha. Teď se zase točí kytka. No nic, tak bude zase restart. Takhle to ale asi nedohraju. Ostatní plochy včetně Alp sklízím bez problémů, jen ta loď nespolupracuje. Ráno po zapnutí farmy tam dokonce bylo jen staveniště a napsalo mi to, že mám vydržet, že probíhá rekonstrukce. Hrklo ve mně, že už akce skončila.

    P.S.
    Jen tři restarty a loď je obstarána, zatím jen 236 ozubených mincí, stonek v nedohlednu.
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
  20. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    já už končím akci na trhu beruška za 750 000 ks to jim nedám. mám jen 2 stáje na berušky takže není šance vypěstovat tolik berušek. SK dávat nebudu to je škoda
     
    danielaloblova tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.