Zimnoslunečné historky ze stáje (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hmmm, pjekéjka :eek:

    pjekéjka.png
     
  2. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bedlivé_oko - no, teď budu muset půl hoďky počkat, až to na poli dozraje -.-
     
  4. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    To já si vše patřičně spočítal v excelu (vsadil jsem na dlouhé plodiny, hafo SH, kolo štěstí. 200% do stodoly v diamantu a několik Jacků...) a úspěch se dostavil již včera večer...;)
    A přebytek? Po doplnění o 3 kousky... upload_2023-11-17_14-20-13.png
    Dnes jsme byli na výletě v Německu (Drážďany a okolí), tak abych nemusel moc myslet na pěstování, trochu jsem to včera urychlil...xD
    upload_2023-11-17_14-21-53.png
     
  5. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Tož já to taky bral podle Tvých výpočtů (součty minimálních dodávek) žel se mi vloudila maličká chybička hned na začátku dodávek. Tož musím ještě nasadit na dvaadvacet velkých polí :D. Jen co mi tam dojede seno xD. Jinak taky hotovo :music:
    edit: tak řádek vyzkoušen, obříci v základu zkráceny na 19:26 hod. ;) (aktivována runa na stromě, urychlení stromů: farma)
     
    Naposledy upraveno: 17/11/23
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    z 300 PL ani jeden bonus
    :(
     
  7. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Také dnes hotovo, tak jsem zvědavá co dají piccolky.
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Co se vleče neuteče, nejsem rychlík, ale nejpozději v neděli mám hotovo. Pěkně to přibývá, tak pomalíci chce to trpělivost a hlavně akci dodělat. Rychlíkům gratuluji.
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    U posledních úkolů jsem dodávala co bylo zrovna po ruce ;)
    [​IMG]
    Takže se mi podařilo ještě zasadit i když už je hotovo o_O
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo i na vedlejší farmě ;)
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja budem mať hotovo až zajtra,lebo prsty boli rýchlejšie a musím rozpestovať tie surfové dosky.Čo už narobím keď nevydalo:D:D.Ešte že je hromada času.
     
  12. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak i já mám hotovo,
    a to jsem se dost flákal

    upload_2023-11-18_9-3-46.png

    ostatním držím palce ať akci zdárně dokončí
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, nevím, jak to děláte, že už máte hotovo, já se v tom hrozně babrám, ani SH mi nepomáhají, strašně se to vleče, teprve mám 3,5,5,3, úkoly, vůbec nevím jestli dosáhnu na ten stonek, vím, že je ještě dost času, ale mně ty 8.45 minut vadí, protože je sklidím jen 2x za den, a na ostatní se zas e nedostane, i tak všem rychlíkům veliká gratulace.
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Konečně mám také hotovo. A teď jdu na zítra naložit svíčkovou z kančího a zpracovat houby, co manžel našel. Celou sezónu nic a teď v listopadu rostou.

    fany2020
    Já pěstovala jen ty dvě kratší, je to rychlejší a stačí to. Je pravda, že mi od ČT dalo kolo 2x200% a jednou 100%, k tomu 100% na rostliny a jeden Jack. To hodně pomohlo.
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Pikolky dám na plac až za 2 dny.Jsem zvědavá co mi z nich vyleze
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    moncicak7070 - jó, když padne několik bonusů za sebou, tak je to rychle nepěstované, ale když není žádný v dohledu, tak ani ty kratší plodiny nejdou tak rychle, abych byla hotová coby dup.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak akci jsem začal až v pátek a v pátek ji také dokončil ;)
    Nějak jsem tušil, že úplně nebude všechno v pořádku a zbytečně se v práci nehonil něco vytočit na kole, a nechal si to na volníčko a hezky v klidu splnil.

    Screenshot_2.png

    [​IMG]
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak dnes se mi povedlo vytočit 200% na Vehiklu, za chvíli (nějaké dvě hodinky) budou hotové dlouhé kytky, pak půjdou na řadu i ty krátké. Dala jsem do slotů 200% do diamantu (můj jediný, za dlouhou dobu), vánočku a nevinnost. Měla bych stihnout rozpěstovat krátké i jednu sklizeň s aktivovaným řádkem Faraonových bylinek ještě s tím bonusem, pak by měla stačit jedna sklizeň jen se sloty a řádkem. Snad budu mít i pár minut na nějaký okamžitý laskavec do stodoly, aktivovala jsem všechny bonusy ve skleníku.
    To je plán. Jestli nevyjde, je to mou absolutní neschopností dobře počítat ;)

    EDIT: i únavou materiálu, usnula sem u kompu. Ale snad Jackové doženou zaspaná procenta z bonusů u akčního plevele. Škoda řádku, laskavec by se fakt hodil, jak to tak sleduju. No, nemusím mít fčecko :)
     
    Naposledy upraveno: 19/11/23
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    fany2020
    Je to o náhodě :(
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak tady hotovo, i se zpožděním. Teď jdu čekat na akční plevel na akční ploše, ať můžu začít plenit farmu... :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.