Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    To je jako co? Člověk si ani nemůže 1/4 hodiny před akcí zatočit kolem štěstí... zřejmě aby náhodou něco nevytočil. Za co, soudruzi, za co?

    A po 14. hodině obvyklých 55% (zatímco předtím to šlo)... Fuj!

    Skvělý - mám otázku: Proč se , milý RT, pořád do něčeho hrabeš?

    Mimochodem - začíná se to chovat stejně jako včera, když to chvíli fungovalo a chvíli zase ne... Hlavně že mám aktivované bonusy na podporu vypadávání a na více květin z políčka. Kdyby tu byl aspoň "blinkající smajlík"...

    Jediné, co mi dnes funguje (na rozdíl od včerejšího večera), je tato lampárna (diskuzní fórum), protože jsem se stihl prozřetelně ještě před akcí na fórum přihlásit.

    Mám drobný návrh - až příště budete lifrovat či zálohovat nějaké zřejmě záložní systémy, myslete prosím na to, abyste měli v záloze kompletní původní verzi (i návrat k ní by byl méně problematický než to, co vyvádíte poslední dva dny).

    Takže se zdá, že nás Unity od nového roku zřejmě trápit nebude - prostě to skončí samospádem samo z důvodu neschopnosti RT.

    Nápis "
    502 Bad Gateway / nginx" mě vysloveně sejří... Proč měnit něco, co doposud fungovalo?

    A nakonec sbíjěčka... Sdělím vám tajemství, sbíječkou počítače ani databáze neopravíte...
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
  2. evinana

    evinana Znalec fóra

    na kole nevytočím nic ať je hodina jaká-koli, u mě se nedaří, ale stále mě to vyhazuje ze hry, bojím se spustit řádky apod aby nebyla odstávka dlouhá a čas nevypršel
     
  3. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Tak ja jsem si sice vytocila 100% na 24 hodin, ale zatim se mi ani nepodarilo zasit. Kombajn mi nefunguje a nakonec pry mam spatny pripojeni (pripojeni kazdopadne problem neni). Snad stihnu zasit nez mi skonci prestavka..
     
    diana2901 tohle ocenil(a).
  4. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    tak ja som všetko odklikala..a čo sa nestalo..vyhodilo ma..a teraz to len točí...
     
    diana2901 tohle ocenil(a).
  5. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Nejde to a nejde....................
     
    diana2901 tohle ocenil(a).
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mě to vyhodilo a nyní tam mám následující hlášku:
    504 Gateway Time-out

    co s tím asi budu dělat?
    Teď váhám zda nebude lepší chvíli počkat, ale aby z toho nebyla opět půlnoc.
     
    modro.ocko22 a elbedna tohle ocenili.
  7. stadole

    stadole Aktivní autor

    Zprávy neposílám....nejde se totiž vůbec přihlásit...ach jo...
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    velmi dobre to vcera opravili,neda sa vobec prihlasit
    no aspon vdaka za 4 zimne balicky
    tak to sa im teda podarilo
     
  9. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Tak nejdřív jsem se přihlásila normálně, pak mě to vykoplo a teď se nikam nemůžu dostat. Stačila jsem si vybrat zimní balíček, ale vůbec se neukázalo, co tam je. Pokud by měl být za včerejší maxivýpadek ty 2 MJS a po dvaceti kouscích SH a SK, tak je to směšné. A jak tak koukám, nejsem sama, komu se nejde přihlásit...je to to samé co včera!
    Ví už někdo, prosím, co je v tom zimním balíčku? Děkuji.
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    hudy536 jsou to 4 zimní balíčky, které potřebuješ jako vstup do minihry.
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    To je zajímavé, dokud jsem na kole protáčela 8O modrých, aktivovala řádky na SH a vypustila Jacka, tak to fungovalo...? o_O
     
    Trepifajksl a DANKA722 tohle ocenili.
  12. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    nejde se přihlásit tak nevím co s tím včera žádná příprava a dnes žádné přihlášení nejde
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Na opravě s přihlášení se již pracuje, předpokládaná doba údržby cca 30 min.

    Prosím tedy o trpělivost
     
  14. Štika

    Štika Mistr fóra

    Jo je zase údržba ?
    Co je v balíčku nevím, protože mě to 4x vykoplo ze hry a neměla jsem v nabídce ani co zasít než mě to vykoplo znovu.
     
  15. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    To snad není možné,to zkouší naší trpělivost ?
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Musím říci, že role moderátorů zdejšího diskuzního fóra je pěkně nevděčná. Pořád aby zahlazovali přešlapy a nedodělky RT...
    Vážím se vás, moderátoři - škoda že to samé nemohu prohlásit o RT...

    14:46 Právě uplynulo 24 minut od oznámení o půlhodinovém pinožení RT za účelem zprovoznění hry... jsem zvědav, co bude za 6 minut.

    14:52 Tak 30 minut za námi... a mnoho hodin před námi.

    15:02 Dalších 10 minut... stále nic.

    15:12 Nepotěším vás - stále kvoká, stále kvoká...

    15:25 Tak uplynula více jak hodina... a diváci volají na principála "vraťte nám vstupné"!

    15:37 Stále pusto prázdno... a poslední asi zhasne.
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  17. emkopa

    emkopa Pilný autor

    30 min = 2 hod to známe čím dál tím hůř doufám že mi to zase zmažete jak včera proto že jsem nechválil, ale tu není co pochválit Na adresu moderátoru : to jo klobouk dolu před nimi jak to zvládají moje výtky jsou na RT ale proto mi módící nemusejí mazat příspěvky.
     
    Libik54 tohle ocenil(a).
  18. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    Ahoj,
    mě to vyhodilo hned po přihlášení. Nestačila jsem ani vybrat ty balíčky. Divím se, že mě to nechalo aspoň takto, že se mohu také podělit o nefunkčnosti hry. Jinak to pořád taky padá do německého jazyka. Takže, když dám česky a přihlásit, hned mě to vyhodí. No to je pech.
    Zlomila jsem si nohu, tak jsem si myslela, jak budu mít čas si pěkně zafarmařit a ejhle. Houby s octem. Tak všem přeji trpělivost. Já si jdu uvařit kafe, snad se o ty berle ještě nepřerazím.:D:D:cry:
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Bohužel se údržba protáhne, čas není znám jak dlouho to bude trvat.

    Prosím tedy o trpělivost
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem zvědavá, jak nám nahradí bonusy vytočené na kole štěstí a jestli přejde i doba kaštanového řádku ;) nad tím RT opět mávne rukou a přitom nás to stojí plno PL i obyč. lístků a kaštaňák trvá hodně dlouho, než se dá zase spustit. Takový problémy, nějak se mi zdá, že čím víc se vrtají v h...., tím víc smrdí. Zase nám o to akorát prodlouží akci a dají pár SH. No zdá se mi že čím dál blíž se řítí farma do kopru
     
    Veselka a jan.svatek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.