VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Taky mi to tak vypadlo a také nevím z který bedny!:cry:
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Taky nevím... bedny otvírám co tři dny a právě z beden, kterých mám větší množství pár beden s bonusy před pár dny vypadlo.
    Bedny ze kterých padají nějaké bonusy si hlídám a otevírám je jako poslední. Takže z nějaké obyčejné, kterou jsem autamaticky odklikla a měla jich i za ty tři dny větší množství. Byla druhá nebo třetí v pořadí. Až pak mně to došlo, že bedna s bonusy tam nemá co dělat.
     
    moncicak7070, vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj GordonSargent, jedině jak se dopídit z které bedny to bylo je napsat na herní podporu. ;)


    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    vilm4, -Jara05- a GordonSargent tohle ocenili.
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No myslím si, že takovou marginálii jak jsem mohla přijít z dlouhých, kiláččiných nebo jiných lahůdek k bednám s bonusy podporu zatěžovat nebudu. ;) A už je to pár dnů, původně jsem si myslela, že jsem třeba přehlédla nějaké bedny z výher, protože nikdo nic podobného nevzpomínal. Až teď jsem viděla podobný obrázek jako má macca nebo jak píše Kaolín a docela určitě to bylo z obyčejných beden.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, je to na bednu, hlídat bedny :) Ale hlavní věc je, že sypou ;)
     
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jj, kapka ke kapičce a např. před pár dny jsem drhnula všechny kouty a SH bylo prostě 0. A po pár dnech? 660 kapek k dispozici. Já vím, otočila jsem i 3x obr-stromy, ale zas tolik jich nemám. A ne vždy se mi je podaří zkrátit, abych je očesala 2x za den.
    Takže nakonec bedny dobrý 8)
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent, když se takové parádní odměno-bedny objevují z obyč beden, tak bych tomu chtěl přijít na kloub, tedy kdyby se to dělo na mé farmě, jenže ta moje takové libůstky neumí 8)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Zdravím. Nevím kam napsat. Mám problém s farmou. Seká se mi a každé pole musím načítat 2x
    Jedu přes klienta. Jsem technicky nemožná. Poradí mi někdo?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Milena1952

    IT už se na to dívají, snad se to brzy vyřeší
     
  11. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Díky moc.
     
    vilm4, babička-květa a pezt tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také se mi dnes farmy sekají a musím restartovat, abych se dostala z plochy na jinou plochu ;)
     
    vilm4 a babička-květa tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem teď víc než hodinu přesazovala stromy na Baha. Koupila jsem konečně druhé arboretum, abych mohla mít na ploše od každého druhu jeden strom. No, nakonec jsem zjistila, že těch 199 florenů jsem mohla ušetřit, protože jsem potřebovala jen dvě místa. Mno, měla jsem v tom trošku bondel xD Neva, zatím jsem zbylá místa zaplnila stromky, od kterých mám plodů málo, protože je požírá zvěř na ostrovech u vodopádů. Stejně se bude další barák hodit, pořád přidávají něco nového. A jestli bude to navýšení LVL, v chrámu bude určitě i nějaký strom...
     
    Naposledy upraveno: 15/7/22
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kua, zas multipost. Ale musím. Před chvílí vydali z RT bonusový kód, tak kdo nečte ofika, PROBLEMJULY22.
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - už som ho použil,vďaka! ;)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Je škoda, že všichni hráči, kteří nahlásili postup na Baha, se nezapojili do TOP 10. Motorkáře asi nikdo nepřekoná, ale bylo by to zajímavější, velkých postupů je hodně a třeba by to bylo v pořadí jen o pár bodíků :)
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - oni by sa zapojili a prihlásili,ale nie je o čo hrať. ;)
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ale jde o statistiku. Já si třeba moc hledím toho, kdy a kam postoupím. Ale na tento žebříček nemám, ten několikaletý výpadek v hraní pořád vidím :)
     
    vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Statistika nuda je....nehledím:D pro mě je další kliknutí a aktualizace postupu nuda, ale někoho zajímá. Tak tedy Baha level 711 a Farma 232.
    Edit: Už level 233.
     
    Naposledy upraveno: 22/7/22
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra