VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně to teda taky štve.Asi by byl hrozně velkej problém naprogramovat to tak,abych mohl položit zadaný počet upgradů najednou!o_O
     
    vilm4, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..veď to bolo, zadaný počet upgrade položiť kombajnom a nebolo do dobré, už som riešila s podporou, keď som nechcene kombajnom upgradovala dve rovnaké dekorky naraz, hodilo to na jednu, asi som nebola sama:D, a bóže, jaké zdĺhavé to dať po jednom..fakt to není tak často;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takové dekorace upgraduji po jednom.Tj.nejprve jednu,šup do lišty a pak druhou.A vyskytují se maximálně jednou za deset let!:cry:
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, teď jsem pokládal ručně 11 upgradů a při použití sklízecího tlačítka na kombajnu (díky za zveřejnění) + ve vyhledávači "up", tak bylo celkem rychle upgradováno.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    vilm4, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Pezt Ty jsi geniální, zrovna mě dosloužila myška (Bůh ví jestli si s ní kocour nehrál), tak jsem si řekl pořídím si myšku s Bluetooth.
    Dnes jsem si ji vyzvedl v boxu od zeleného mimozemšťana, a hned zkusil spárovat s founem. A hle, farma jde hrát jak na drátkách. Prostě super. Jen asi budu muset k očnímu pro nové brýle, páč je to hoooodně malé na telefonu.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj satelit

    Jj je to pohodlnější než to obstarávat prstama, nicméně to chce trochu prostoru na tu myšku.

    Fajn hru pezt
     
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Petz,
    pokud není stoleček (např. v autobuse), vozím myšku po vlastní noze, jen je potřeba u toho sedět ;).

    Edit
    Pitrýsku, když má člověk sklízet ručně třeba dekorace a do průměru prstíku se vejdou nejmíň dvě, tak nic jiného nezbývá, jinak odklikávám ty, které nechci.
    Při sklizni kombajnem zatím myšku nepotřebuji :).
     
    Naposledy upraveno: 19/6/22
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ašada01 :DxD tak tomu se říká závislost ;)

    Edit: To chápu, ale v autobuse? :D
     
    Naposledy upraveno: 19/6/22
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, to je stejné s farmou jak s Fidorkou: "Když musíš, tak musíš." Cokoliv, kdekoliv, jakkoliv. Taky skoro jako v Air America: Anywhere, Anything, Any time ;)
     
    Naposledy upraveno: 22/6/22
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    V autobuse jsem párkrát sklízel akční plodiny, tak to jsem myš nevyužíval, jinak ta myš na sklizeň celé farmy na telefonu je opravdu výhoda.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D Tedy vy umíte pobavitxD no proč ne. Teď je mi jasné, proč jsem pořád pozadu ;).
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pitrýsku,
    jsem často na cestách, tak využívám volný čas, kde to jde. Když jedu tři hodiny autobusem, tak je času na farmu spousta. Kombinuji to se čtením knih, ke kterým se jinak taky moc nedostanu.
    Pokud ale mám pro sebe celé sedadlo, raději vytáhnu notebook, je to pohodlinější.
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ale jo, proti gustu...já na cestách raději pozoruji, s malou Nokií v kapse, ale chápu, noťas třeba potřebuješ k práci, cesty znáš....ono taky na dálnici se zábranami po stranách moc k vidění není ;).
    Edit: Teď mi z jakési bedny vyskočila bedna Pic., zjistil jsem, že jich mám v liště 12, tak se asi pro mě stávají všední záležitostí.
    Edit 2: Vida i pezt měl štěstí, otvírejte, dnes je den pokladů :D.
     
    Naposledy upraveno: 23/6/22
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Ahoj tady.
    Zdravím vás všechny po cca 4 měsících. Nehrála jsem, nebyl čas, nestíhala jsem z rodinných důvodů, ale radostných :).
    Tak si postupně možná všechno pročtu, MOŽNÁ. Nebo né a začnu rovnou hrát, ono se to poddá a časem na vše přijdu.
    Jenom jsem se zarazila, že jsem musela zase souhlasit s podmínkama a to jak ve hře tak i zde na fóru (myslím, že jsem četla nějaký datum 28.2.). Ach ty novoty a novinky. Nemám ráda:sleepy:, jsem konzerva, tedy konzervativní tip. :p

    To je zatím všechno, chtěla jsem vás jen pozdravit a jdu něco dělat.
    Přeji pěkný den. xD
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    No štěstěna je mi nakloněna, zase jedna ze 4 beden na mě vykoukla

    Screenshot_2.png

    Fajn hru pezt
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pro srovnání,taktéž 4 bedny!:wuerg: https://1iq.cz/img/j3zDM/2jQ4U.jpg
    Ani nedoufám,že mi někdy bedna piccolo vypadne.Je to jako korálový útes. Všichni na něj čekáme a stejně nikdy nebude spuštěn!:cry:
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Screenshot_3.png

    Pořád se to sype :p
    Ale pěkně zaokrouhleno ;)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jo jo, sype a jak jsme byli kdysi za každou hvězdičku vděční. Ale pamětníci, vzpomínáte si jak nám vyměnili body za papriku a mombín za zlaté banány? No a kdyby se nakonec ukázalo, že sbírání banánů a hvězdiček je k ničemu tak je to pěkná osobní výzva. Například bedny s hnojivem, aby se pěkně zaokrouhlily chtějí ke konci otvírat po jedné ;)
    [​IMG] [​IMG]
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    No jo to už je tak dávno, honba za paprikou a mombínem o_O
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Před chvílí jsem otevírala bedny, mimo jiné 36ks Kung-fu tygra a vykouklo na mě toto:
    Asi je dnes opravdu šťastný den.

    [​IMG]