VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Nepíšeš o jaké jde PC, ale tuším že jde o starší a neaktualizované?
    Obrať se s prosbou na někoho v okolí domova ať Ti pročistí a aktualizuje programy, zastaví také zbytečně běžící programy co zbytečně zatěžují systém...
    Příkladně moje PC nedělá chyby ve hře žádné a startuje za 3 vteřiny i s heslem.
    Chyby jsou, ale ty nemá na svědomí systém ale RT.
    :)¨
    edit:
    Bát se že by ti shořelo PC nemusíš pokud je dobře udělané.
    Při nebezpečí se systém sám vypne a upozorní co a jak.
    Ale jak říkám pokud je zhotoveno profesionálem...​
     
    Naposledy upraveno: 17/1/23
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak malinko do kola a ejhulá,tož su malíčku zabékáme a hlasko at to slušaj všude, nejlépe jak tu na lesa.

     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D Některé výroky na fóru mi připomínají skutečnou historku ze zdravotnického zařízení z tohoto týdne: Pár lidí sedí v čekárně bez roušek, postupně si je nasazují, někdo v ní už přijde. Starší paní se dívá z jednoho na druhého a ptá se: To už je zase nařízeno, že se nosí roušky? Není, ale máte to napsané na dveřích ordinace. Zvedne oči ke dveřím: Já to tam nevidím. Ale máte to tam napsané. Koukne: Já to tam nevidím.
    Co na to říct. A nebylo to u očního.
     
  4. tetka829

    tetka829 Zelenáč fóra

    • Prosím nepiš se zapnutým Caps Lockem (velká písmena).
    AHOJ CHCI SE ZETAT...PROČ MI NEJDOU STONKY KTERÉ JSME DNES VYZVEDLI JAKO DÁREK?.MAM 2X FARMU A NA TE DRUHÉ MI TO ŠLO A TADY NE .) DĚKUJI
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tetka829, po vyzvednutí dárku v novinkách se ti zpřístupní všechny tři řádky. Dekorace do nich pokud jsi je získala, tak budeš mít na svém účtu. Jedná se o dekorace za denní přihlášení na farmu. Zkus se podívat jestli jsi je nedala někam na plochu nebo do nějakého jiného řádku na magickém stonku. Pokud se ti nepodaří dekorace dohledat, obrať se na herní podporu a požádej o nalezení.

    Ještě jedna věc. prosím nepiš se zapnutým Caps Lockem (velká písmena), považujeme to tady za křik a my tady na sebe nekřičíme.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Na veľké políčka som zasadil akciovku.Vytočil som si na 6 hod +1 do stodoly,dal som vrtuľky a stimulátor na akciové rastliny+1 na 8 hod a ukazuje mi to že zber je 11 ks rastlín.Nemalo to byť s MJZ 7 ks +1 +3 +1.Alebo ten bonus na Baha neplatí?Ďakujem za odpoveď.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/23
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Kuteno-

    A to +1 co jsi si vytočil je na rostliny a nebo na něco jiného, zkontroluj v bonusové liště na co jsi si to vytočil.

    Screenshot_1.png
     
    moncicak7070, cool_b. a -Jara05- tohle ocenili.
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    To koleso +1 na úrodu.Pozeral som a na farme mi dáva o 1 rastlinu viac ako aj v pralese.
     
    moncicak7070, modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A nemáš aktivní nějakej stonek na faremní plodiny?!?Že jich je!
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    kaolín11 mám stonek iba na zeleninu a kvety na iné rastliny nemám.A keď že sadím iné rastliny tak mi to teraz dáva z políčka 1+1 po 5 rastlín.
     
    moncicak7070, -Jara05- a modro.ocko22 tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno-

    Zdá se že booster nyní na akční plodiny nefunguje problém je že plodiny nejsou označeny jako akční
     
    moncicak7070, cool_b. a -Jara05- tohle ocenili.
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak zbytočne som ten booster aktivoval.Čo už urobím?Aspoň budem na budúce vedieť.Teda mi je na nič,keď na nič nefunguje.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno-

    Bude opraveno, neboj bude fungovat
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    pezt Ďakujem.
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno-

    Během hodiny by to mělo být opraveno ;)
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno-

    Je to opraveno, restartuj hru ;)
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    pezt ďakujem už je to O.K len škoda že to nešlo hneď keď som ten booster aktivoval.
     
  18. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ahoojte. ja mam taky maly dotaz. je nejaky limit na pocet dekoriek v mesacnom svete? ak by som chcela 1000 mumifikovanych medvedov, mozem ich mat? ci kupim zopar a dovidenia? :D dakujem :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj PampusikLenusik, kolik vyrobíš, tolik budeš mít, limit není ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    PampusikLenusik a Skali tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra