VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Peto121

  Peto121 Polobůh fóra

  Ahoj,hodil som na plochu 90 ks vajíčok s prekvapením,to je síce pekné,ale až potom mi došlo,že sa zbierajú ručne!:wuerg: No,není to k nas....
   
 2. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Peto121
  Jóó,z tohoto důvodu jich mám v liště 259 ks! :wuerg: A asi tam nějakou dobu ještě pobudou!o_O:cry:
   
 3. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Chlapci, já, jako správná slepice, snáším vejce ve chvílích, kdy zruším nějaké dekorace kvůlivá výměně, vysazení Piccolky a podobně, abych srovnala čas dozrávání dekorace budoucí, mám jich v liště jen 7... Asik máte jiné priority. :)
   
 4. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Vajco dávám po jednom a když mi nabídne parfém, okamžitě likviduji :D taky jich mám v liště hodně.
   
 5. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Já vždy po pár kouscích, nelikviduju nic, za těch pár hodin to dycky dá něco, co se hodí, i ty parfémy. Nemusím sázet stromy (mám jich 26). Spotřeba je u šlechtících akcí veliká. Samozřejmě ty změny provádím v době, kdy mám přístup na síť...
   
  Naposledy upraveno: 31/5/22
 6. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  No jo, každý jsme z jiného těsta a máme rozdílnou strategii, parfémů mám 23 670ks ve stodole, vonících stromů 7 + 1XL v liště. Mně ta nabídka z různých odměn a kola bohatě stačí, fakt je přitahuji. Mimo šlechtící akce, je tulidomek zavřený, zvěře mám na rozdávání a vyšší šlechtěnec padne dřív z bedny.
   
 7. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  No ,nevím....asi mi to sousedé hází přes plot!:wuerg: https://1iq.cz/img/j3zDM/VE6c8.jpg
  Dotaz
  Už vám někomu vypadla bedna piccolo z bedny kung-fu?!?:wuerg: Mně akorát padla bedna s bonusy.
   
 8. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj kaolín11

  Jsem na tom podobně

  Screenshot_1.png

  Já už jednu měl, dokonce jsem tu dával i obrázek #19867
  Ale minulý týden jsem před akci otevíral bedny, a jen jsem klikal, a nevnímal co je to aktuálně za bednu tak mi vypadla také jedna Piccolo, ale nejsem se jistý co to bylo za bednu.
   
 9. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

 10. DANKA722

  DANKA722 Titán fóra

  ..tiež sa mi vajíčka nazbierali, musím si naplánovať nejaký klikací deň[​IMG]:oops:,
  z kung-fu bedne mi zatiaľ vypadla 1 pikolka - ale aká - s Jackom Darčekom:p;)
  a parfémy predávam [​IMG] ;)
   
 11. moncicak7070

  moncicak7070 Velmistr fóra

  Nemám tolik parfémů, co někteří z vás, ale stačí :) [​IMG] . BB využívám jen, když je akce na odznaky, protože mi stejně padají jen přeskoky, dobře tak dva roky nepadlo nic, co by za něco stálo. Tak to jde pomalu :sleepy:. Ale nevadí, sice nějaké růžové dílny chybí, ale vše padá postupně z beden. Ovšem Pikolka z Kung-fu ještě ani jedna. Stále jen TBZ a to v lvl 600 opravdu potřebuji :sleepy:
   
 12. -Jara05-

  -Jara05- Dozorce fóra

  moncicak7070 - nesmutni, nejsi v tom sama, ale ta naděje..... snad jednou dostaneme i tu Pikolku a ne "jenom" TBZ, a BZ.
   
 13. modro.ocko22

  modro.ocko22 Dozorce fóra

 14. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Bomba, když v neděli večer, 23.05, uprostřed rozesílání dárků vypadne síť... Mno, vzbudila jsem techniky na podpoře... byla jsem nařčena z neschopnosti restartovat router, to jsem odmítla, páč jsem pět minut před telefonátem nedělala nic jiného, než lozila po zemi a kontrolovala káblíky, jestli s nimi moje Cecilka něco nezpasťařila, pak jsem vypojila, zapojila, dostala jsem červenou stopku. Mno, pak tam někde kdesicosi změřili a zkontrolovali a zjistili, že kdyby nebyla noc, tak by asi měli zahlcenou linku, jim se tam odpojil káblík od vedení signálu, a asi nejen k síti xD Chjo, kdybych nebydlela v baráku, kde všichni mají tohoto poskytovatele, přešla bych jinam. Ale prodražilo by se mi to... Teď asi budu na černé listině a moje problémy budou ignorovat :D
   
 15. Peto121

  Peto121 Polobůh fóra

  No konečne !!! 8)

  [​IMG]
   
 16. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Peto, gratulka, ale co dál? Když si uvědomíš kolik TBZ odlétá zbytečně, kolik jich zbytečně získáš tak je to celkem frustrující ;) už jsem psal, že by se u nás s lvl 600 mohly TBZ automaticky přeměňovat na BZ :D, radši na to nemyslet odkud se hromadí a rozplynou, je to marnost.
   
 17. Peto121

  Peto121 Polobůh fóra

  Pitrýsek47 - Chcel som to už uzavrieť,aby som mohol všetko,čo dá viac bodov hodiť na farmu,na Baha dám stromy a pár chlievov. Nie je možné,že body,ktoré teraz získavaš sa ti niekde na serveroch kumulujú a keby náhodou pridali nejaký lvl,tak ti tam nabehnú automaticky? Mne konto stále narastá s každým zberom,takže je to možné.Možno ma modíci opravia?
   
  Naposledy upraveno: 7/6/22
 18. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím

  Ano, TBZ se stále přičítají a kdyby náhodou došlo k navýšení levelů na bahamaramě tak dojde k načtení levelu, takovému jaký odpovídá danému aktuálnímu zisku bodů.
  V tuto chvíli bylo na dosažení levelu 600 na baha potřeba 35 410 999 200 TBZ, já v tuto chvíli mám už tolik

  Screenshot_2.png

  Takže jsem level 600 splnil už 3x o_O
   
 19. Peto121

  Peto121 Polobůh fóra

  pezt - potešil odpoveďou,zarmútil screenom! ;) Tak tebe by zbytočne pridali 200 lvl. :)
   
 20. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Hlavně aby si toho všimli nahoře,když nám pořád cpou balíčky na zvýšení bahalevelů!:wuerg::cry:Někteří jedinci maj hotovo od roku 2019!!!