VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Moc děkuji za odpověď a za radu. Prozkoumala jsem komplet email, ale bohužel ani ve spamu nic nebylo. Newslettery povolené mám, emaily od Farmeramy, co si pamatuji chodily a adresa od BP by na černé listině být také neměla .... žádné změny s emailem jsem v poslední době neprováděla. Ale nic není nemožné, co já vím ... už taky poslední dobou dost blbnu xD a mohla jsem někde něco :).
    Nu což, hra jede dál ;). Ještě jednou děkuji a hezký večer;)


    Edit: pro jistotu jsem koukla, zda mám povolený infor.bulletin a ono tam bylo "ne" ... překlikla jsem na "ano" a uložila. Ale opravdu si nejsem vědoma, že bych dělala za ty léta změny. Tak možná v tom byl ten problém, proč jsem email nedostala ;). Ještě jednou hezký večer :)
     
    Naposledy upraveno: 9/12/22
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bačkora85

    Takhle to musí vypadat, když je povoleno newslettery odebírat

    Screenshot_1.png

    Pokud to bylo jinak, emaily chodit nemohly
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ano, děkuji pezt, teď už to tak mám :).
    Ale opravdu si nevybavuji, kdy jsem naposledy byla v nastavení, abych to překlikla na ne. Ale to nevadí, důležité je, že už to mám v pořádku. Děkuji za ochotu poradit, přeji prima hru;)
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    paduánka v oranžovom existuje, dnes sa mi zjavila na KŚ, ale vytočila som si "iba" tých 100% do stodolyxD;)

    [​IMG]
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Fakt jo? To jsem to neměla vzdát hned po prvním pokusu:;)
    [​IMG] a pro ty co stěžují že je v akci zase řádek na BZ/S těch mám stále málo, protože často nahrazuji slot řemeslem. Zato u BZ/L si dnes ďáblík zařádil:
    [​IMG] xD
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    diabol dnes chodí pokúšať, aj u mňa bol[​IMG] xD;)
     
  7. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    danka722: taky jsem měla na kole štěstí paduánky, ale jen žlutou variantu. Ale mi štěstí přálo :) a chlívek mi padl.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Na trhu jsem našel položku "hrábě" ale v FAQ nikde není výrobna (a ani v úkolech jsem nenašel kam by se dodávaly) můžu se zeptat kde se dají vytvořit a k čemu mi budou ?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    presne, keď nepotrebujem, nevyužíjem, ako toto môžu vedieťxD;)

    Pezt,
    čo za dobroty ste tohto roku piekli? veď sa pochváľ, či zas to musela Marcipánka schovať aby zostalo na sviatky? :inlove:;)

    ..ja musím tento rok viac zákuskov navymýšľať:music:, mohla by som sa inšpirovať:p;)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    DANKA722

    Klasika, vanilkové rohlíčky, vosí hnízda, linecké, rumové kuličky.
    Ještě budeme, něco málo dodělávat, ale moc toho nepečeme.
    Schovávat to nemusí, když mám tu cukrovku, tak se musím držet sám ;)
     
  13. večerníček83

    večerníček83 Zelenáč fóra

    Přeji Vám všem šťastné a veselé svátky. Hodně pohody a klidu přeji všem.

    ***příspěvek přesunut z diskuze k akci. Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/12/22
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Prosím,co znamená sváteční poplach?
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    libakos - dobré ráno, musíš ještě chvíli vydržet, pak se to dozvíš ;)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem nemusela vydržet, přihlásila jsem se a vykoukla na mne na fóru nová skvělá hra. Hrajte všichni, je to super, stejně jako jsou super pořadatelé :)

    EDIT: nic to nestojí, jen vyplnění formuláře a pak hrát akci ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/12/22
  17. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Ahoj farmáři, jak zvládáte pěstovat tak velké množství plodin na všechny ty akce? Vždycky mám problém stihnout třeba i jen půlku. Jestli to dobře chápu, tak zaplníte celou herní plochu poli 1x1 a potom použijete Mrkvovo-jablečnou směs, ale u tohoto postupu mě zaráží 2 věci: 1) jak to i tímto způsobem stíháte? To si vždy aktivujete nějaké další bonusy na výnos, aby jste měli tolik plodin? Nebo hnojíte i ty malé políčka superhnojivem a zuziným ultrahnojivem (já je totiž používám jen na začátku na velké pole)? Nebo snad tou hrou úplně žijete a nastavíte si budíky, aby jste sklidili a znovu zasadili co nejrychleji? To si ty budíky dáte i přes noc a budíte se kvůli nové setbě? Nevím uplně jak na to, abych to stíhal. 2) jak ty malé políčka sázíte/sklízíte? já se u toho můžu vždycky uklikat k smrti :D je na to nějaký trik?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak som sa sem po asi 5- 5,5 hodine !!!!! konečne prihlásil.-.- Nepomohlo žiadne čistenie,reštartoval som už aj auto v garáži a stále som tam mal tie dve tupé ovce!o_O Neviem,kde sa stala chyba,ale úderom polnoci ma to prihlásilo na prvú šupu. Takto sa hrať nedá. Ešteže moje rozbité koleso mi nedáva bonusy,to by som už bol vypenil. Čokoľvek iné sa otvorilo,ale farma nie.Idem teda zasadiť nejaké kravy. Nech sa vám darí.
     
  19. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahoj pep11, keď som začínal, tiež som mal problém dokončiť niektoré akcie. V podstate to robíš dobre ako píšeš. Na rozpestovanie používam 2x2 polia + MJS + voda + hnoj + SH + vrtulky. Ak máš dostatok boosterov - 100% alebo 200% na všetko, 100% na rastliny, môžeš použiť alebo si vytočíš na KŠ - 100% na 24hod., 200% na 12hod. alebo +1 na pole. Čo sa týka zberu, keď mám čas pozbieram ručne, keď je viac plôch, aktivujem pomocníkov(na rozpestovanie ideálny 3hod.). Budík som si zatiaľ dávať nemusel, ale podľa potreby polievam a hnojím. Vždy sa dá vypočítať, koľko akčnej treba vypestovať a koľko zberov na to potrebujem. Ak nestíham na PC, pozbieram a zasadím na mobile cez EDGE.
    Čo sa týka postupu v leveloch, základ je plniť akcie, z akcií využívať riadky z neba na zvýšenie výnosov BS/TBS, z pikoliek dekorácie na zisk BS(ale sú v nich aj praktické dekorky, ktorých je škoda na zisk BS napr: nasprejovaná kvetina, pestovateľ, Jack) a prípadne sú aj dekorky, ktoré pridávajú zisk BS/TBS. Ja zbieram riadky a dekorky jedenkrát za deň.
    Takto by som to napísal v skratke, ale je toho omnoho viac. Ja som mal aj šťastie na začiatku hry, potom sa mi ľahšie hralo. Samozrejme, že treba venovať hre určitý čas, bez toho by to v začiatkoch nešlo. Ja hrám relatívne intenzívne a za dva roky 230 level. Takže sa to dá.
    Je to aj strategická hra, takže je na tebe ako sa s tým popasuješ. Veľa šťastia.
    Ak budeš potrebovať nejaké upresnenie alebo poradiť, píš, keď budem vedieť, poradím. Ak som niečo napísal zle, prosím skúsenejších, nech ma opravia, príp. doplnia :) ďakujem
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG]