VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jonsdorf

Jonsdorf Ikona fóra

Hlásím že jsem opět zde...
    :D:inlove::D

Krásné odpoledne sousedé a sousedky přeji.

Operaci, bohužel tu první mám za sebou.
    Vlastně si moc nepamatuji, jen úsměv lékařky na dospávacím pokoji.
    Ten úsměv bylo ale přesně to co jsem chtěl po operaci vidět a slyšet.

Víte, nemocnice zrovna není dobré místo na pobyt ale když se něco v těle děje je to místo na místě.
    Velký dík patří všem lékařům a samozřejmě sestrám že jsou, jejich profesionalitě a výdrži nám všem pomáhat když je kdykoli potřeba.
    A také hlásím že v KV nemocnici nebyl ani jeden Cvach a podobní, že se jsou tam jen Sovové, Štrosmajerové, Blažejové, Čeňkové i Králové.
    A vám všem děkuji za podporu a pěkné psaníčka a přáníčka!

:inlove:

2. -Jara05-

-Jara05- Dozorce fóra

Radku, jsem moc ráda, že Tě tady vidím a doufám, že po dalším zákroku bude už konečně vše ok.
    A vím, že Ti budeme přát jen to nejlepší a co nejvíce zdraví, aby sis vnoučka, až bude dobře, užil co nejvíce!! A hlavně se vrátil k farmaření. :D:D:D

3. Jonsdorf

Jonsdorf Ikona fóra

Zdravím Jaruško
    V to že to dopadne dobře věřím i já.
    A nejen se mnou ale i s námi všemi díky očkování.
    ;)
    To je myslím daleko větší AU než moje auvej...
    Děkuji a přeji zdraví a třeba i první ve sportce!

4. DANKA722

DANKA722 Titán fóra

prajem Ti veľa zdravia Jonsdorf, ale propaganda aj tu? :wuerg:

5. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

DANKA722, nedivím se, že to zmínil, pokud si pamatuji dobře, na jaře byl v první linii v nemocnici, tak asi ví, proč to napsal... Ale už mlčím, farma je farma...

6. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Orákulum fóra

Jaká propaganda? Vždyť má pravdu ....

7. Jonsdorf

Jonsdorf Ikona fóra

Danko...
    No ještě se můžeme modlit, ale to je asi to poslední co Covid zajímá...
    Taky můžeme sedět doma a čekat až přestane topit ústřední topení, svítit světla atd...
    Avšak ti co přežijí mají velké štěstí, můžou začít žít úplně jinak...
    Pokud nám nebude vadit že nebude existovat svět jak ho známe. Mě by tedy farmička scházela...

8. DANKA722

DANKA722 Titán fóra

to prestane, treba byť pripravený, o tom sa vie:sleepy:

alexandrakerulova00 a vilm4 tohle ocenili.
  9. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Na zombie apokalypsu jsem připravený :p

10. vilm4

vilm4 Dozorce fóra

Tak jsem ty Bítlsáky spočítala-1.+2.+3.+4.+Jonsdorf-jo mám to správně,jsou tu všichni!Hurajdá!Zas mám lepší pocit.Vítej mezi námi,Jonýsku náš milý.

11. GordonSargent

GordonSargent Ikona fóra

Inuš, ještě jednou řekneš první linie a máš důtku s výstrahou ;) To jsou všichni, často pracují i v těch, které jsou fyzicky náročné. Potýkají se stejně s nedostatkem personálu zavřenému v karanténě, matkami na ošetřovačce. A ostaní je k Jonsdorfovi, přeji brzké uzdravení, ale jednou už jsme dabatu vedli. Před půl rokem. Předpokládám, že Tvoje operace byla plánovaná. Nestalo se Ti, o čemž jsem psala, že byli vyhazováni lidi z nemocnic aby uvolnili lůžka, protože jejich prognóza byla nejistá, nebo jak jsem upozorňovala, že daleko větší problémy nám v budoucnosti způsobí "odložená" péče. Tobě by se taky nelíbilo, kdyby Tě poslali domů. Něco málo z naší debaty:
    Moc se to tedy nepovedlo, ale jenom v proočkování bych chybu neviděla. V tom nejsme na tom hůř než ostatní Evropa, ale zase se dereme na špičku ve výsledcích. Že by jsme byli proti viru nejméně odolní,nebo je to jinak?

Naposledy upraveno: 19/11/21
  12. Jonsdorf

Jonsdorf Ikona fóra

Je to jinak a bohužel je to jen v lidech, bereme si do úst vše co si myslíme že je naše svobodné rozhodnutí. Což obecné ohrožení zdraví rozhodně není... Odložené operace znamenají jedno jediné a to je že nesmí být ohrožený lidský život. Kdybych ani já nešel na operaci a další bude následovat, už by ste na mě zde jen vzpomínali. Někdy to chce se na věc podívat ze všech stran. A u někoho stačí když otevře oči... Nic ve zlém...

13. GordonSargent

GordonSargent Ikona fóra

Moje svobodné rozhodnutí bylo, že jsem 2x naočkovaná a dokonce jsem si to nechala na léto. Tím bych měla mít možná větší ochranu, protože jsem předpokládala že se bude opakovat loňský scénář. Jak v lidech? Ti za to můžou? Ti můžou za to, že opatření se měnilo několikrát za den podle jednotlivých ministrů, ti můžou za to že nebyl dostatek roušek, ti můžou za to že i dnes není dostatek testů pro školy, že nejsou posíleny kapacity hygienických stanic a času bylo dost, trasovaní nefunguje, navíc smyslplná kampaň na očkovaní nebyla, za to můžeme my? Máš pravdu, je potřeba se podívat na věc ze všech stran, doporučuji... nic ve zlém, ale můj případ byl, že malá šance byla, přesto ji nedostal. Tečka.

14. Jonsdorf

Jonsdorf Ikona fóra

Škoda že není nějaká spolehlivá vědma, ta by určitě poradila několik let dopředu, kolik roušek bude potřeba, jak vyvinout v klídku 100% očkovací sérum. A tak by se nemuselo opatření vůbec probírat, všichni by byly na vše dopředu upozorněni, všichni by žili spokojeně navěky, ámen... Bohužel scifi a fantazie je jen lidský výtvor. A děkuji za téma, ale už bych si vzal rád od něj volno. Prima večer přeji..

15. larelay

larelay Analytik fóra

Zdravím farmářské přátele :) Máme tu úžasný česko-slovenský seriál Lajna 3. Co vy na ni?
    Jonsdorf: vítej zpět
    PS. Co Dožínky? Jaký je tip do spodní části TOPky? (Jestli je na to vlákno, prosím naveďte mě, nestíhám fórum. A zdravím adminy i modíky, pořád skvělá práce)
    Hezký předadventní čas.

DANKA722, GordonSargent a kaolín11 tohle ocenili.
  16. GordonSargent

GordonSargent Ikona fóra

larelay, domníváš se snad, že by naším slovenským farmářům jejich hrdost dovolila dívat se na seriál, kde jim jejich repre trénuje Hrouzek? To by ho spíš ukřižovali na dvouramenném kříži. xD

Naposledy upraveno: 24/11/21
  17. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Co to je, ta lajna? A kdo je Hrouzek? Nechytám se xD Jo, vím, co to je, kdo hraje trenéra, ale nemám na to čas. A ani chuť, nepatří to do kategorie mých odmašťovacích serirálů... 8) Tak ať se Vám to líbí...

vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
  18. DANKA722

DANKA722 Titán fóra

..celkom slušné za zelené lístky, oranžových oslov som za zbavila v 245 lv. a vážne ich mám dosť [​IMG] :D

a zadaril sa aj bonus do stodoly, to by už teda akcia mohla začať
    [​IMG] 8);)

19. evoku57

evoku57 Živoucí legenda fóra

Danka, hezky, to se někdy daří, máš štěstíčko, u tebe to není poprvé :music: a tiše závidím a přeji ti to

vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
  20. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj DANKA722

Už mi skončila exkluzivita :p
    No co se dá dělat ;)

vilm4, Y_n_O a DANKA722 tohle ocenili.