VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Eričkamatička - ahoj, tak jak píše sovicka64 - seženeš ho určitě až bude probíhat akce O/D ;)
     
  2. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Eričkamatička- slimák sa dá získať aj v úlohe v hale "milé listy"
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Eričkamatička

    Eričkamatička Zelenáč fóra

    @sovicka64 Ďakujem krásne! To je nesmierne milé :inlove:

    @kamienka To som čítala aj tu na fóre, ale ja takú úlohu v hale nevidím :/
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Eričkamatička - ahoj, úloha je dostupná od levelu 95 ;)

    Milé listy
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No vida, mrož bude zítra k mání za rama mince, přímo za pakatel, zajímavé, pro někoho novinka i když se dal získat v akci.
    Jednoho mám tak koupím dalšího. O tlusté papoušky byl taky zájem.
    Děsivé stáje jsou tam taky, kdo nemá může koupit a nemusí pěstovat kvanta rostlin.

    Edit: Peto a který ti chybí, to nemůžeš napsat při OD? Možná ho taky nemám, ale pokud ano rád pošlu, tak jako danielka.
     
    Naposledy upraveno: 8/9/22
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Mroža asi tiež jedného kúpim,aj keď už jedného mám,ale aj tak mi stále chýbajú dva výbehy,z toho jeden sa mi už pekne dlho úspešne vyhýba! Ten v ponuke nie je. :(
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Mrože nemám tak za mě super určitě koupím aspon jednoho.
    Peto121: A co ti chybí za výběh?;)
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Som nejak mimo,turbo mlyn už bol a ja som ho prepásol, alebo ešte len bude?
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Turbomlýn nebyl, taky na něho číhám. Což mi připomíná, abych si koupila pajsejfku, na té poslední mám přesně korunu, po nákupu pomocníků ;)
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - díky.

    Edit: danielka0000 - ďakujem za opýtanie,ale ešte chvíľu počkám,či sa mi neobjavý z nejakej tajomničky,alebo možno ho už zoženiem v najbližšom OaD.
     
    Naposledy upraveno: 9/9/22
    moncicak7070 a Y_n_O tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Turbomlýn je v neděli. Mno, protože můj mlýn má turbopohon už jen na pět hodin, holt pomelu, co půjde a pak bude zvěř chvíli držet hladovku ;)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pěkný sluníčkový den vespolek.... hned je veseleji, když po třech dnech opět vysvitne už od božího rána :)
    A k tomu všemu se dnes i mi podařilo pokořit osmistovku na Baha a to bez nějakého většího úsilí neb Bahu používám spíš jen jako podporu farmy [​IMG]
    Akce (Velká honička) taky hotová a můžu jít načerpat energii do lesa ;)

    [​IMG]
    Úspěšný den i vám....;)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojky, až skončí honička, je v kalendáři plánovaná akce Mravenčí království. Dvě akce, které jsem našla a měly s mravenci něco společného, byly na spešl ploše - Mravenčí stezka a Houbová farma. Hm, jestli to tak bude, je to další akce, kde nebudu stíhat nic, protože na akční ploše nemůžu využít pohopole pro náhradu časové ztráty, kdy se na síť nedostanu. Třeba maluju čerta na zeď zbytečně 8)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vyndal jsem na Baha podivuhodné stáje a místo nich (budky atd.) sedí na ploše třeba jen hlava andulky.... Stejně i na vedlejší farmě, tam jsem i sklidil a stáj vylezla celá (naštěstí) tak jen chyba v zobrazení :D
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 ano, u několika sazenic a dekorací je problém s animací. Mělo by to být opraveno v průběhu týdne.
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak mně zdrhli dikobrazi a ulétl papoušek, když je zapnutá animace tak je to i veselejší:)
    [​IMG] [​IMG]
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Můra z tajemna nepřilétla, ale sojka oranžová a mrož se počítají, málem mě kleplo, když jsem odtajnil a kuk žlutá mlékárna :D pak několik oranž.bobrů a žlutý gekon.
    Edit: Na trhu prázdno, vejce od pštrosa ani dřevo od bobra, tak jsem si koupil svetr, (ochladí se) a nasadil výrobny abych doplnil zásoby na akci.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/22
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To je zajímavá náhoda, mně se z tajemnic taky vylíhl mrož (první, takže paráda), oranžová sojka a oranž.bobři. Akorát ten žlutý gekon a žlutá mlékárna mě minuly, místo nich tam bylo cosi, co už si nepamatuji.:)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No a další skoromroži: 2x mravenec oranž. a červené žáby, mravenci se asi hlásí do služby na akční ploše.
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Chybělo pár milionů. Ale proč čekat na zítra co můžeš udělat už dnes? Jako nechovatele a majitele vícero nevyužívaných ostřikovačů mně to až tak nemrzelo.
    [​IMG]
    [​IMG] :)