VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Já z dobré vůle jsem sem napsal bonusový kód, a když ti to napsalo, že byl použit, tak byl hold použit, já s tím nic nenadělám.
    Taky sem příště nic psát nemusím, a nechám si to pro sebe ;)

    Fajn hru pezt
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Použil jsem ho už včera, dobrý soused poslal holoubka, díky za lístky.
     
    vilm4 a bačkora85 tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kód by měl fungovat do dnešní půlnoci.
    Také je možné že byl použit na herní účet, který je jako multiúčet, potom mohou nastat tyto neočekávané problémy.
     
    cool_b., vilm4 a bačkora85 tohle ocenili.
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, nechápu, proč se na mě čertíš :p za všechny zprávy jsem ráda, jako i druzí farmáři a určitě tě nekritizuji.
     
    vilm4 a bačkora85 tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Já se nečertím, jen prostě s tím nic nemůžu udělat.
     
    cool_b. a vilm4 tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, já mám momentálně 174.532.075 ;) Snažím se držet kolem pětistovky, ale nedávno byly na mém trhu levné manty a tukové koule, tak jsem nakoupila do sudu... Však to se zase nasbírá :)

    EDIT: už je devátý :inlove:

    .
     
    Naposledy upraveno: 14/8/22
    vilm4, Peto121 a bačkora85 tohle ocenili.
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    :D jsem při jedné z posledních akcí provětrala krejcarové konto... spadla jsem o 120 mil. níže... zabrzdila jsem někde na 21 mil. krejcarů... ale dobrý, ač se moc nesnažím (jakože např. aktivně něco prodávat), už mám po cca týdnu opět 76 mil.
    Ale si na krejcarové konto zas až tak nehraju. Když mám, omrknu trh (BD) a nakoupím třeba nějakého vysokého šlechtěnce atpod.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Abych si mohl koupit nový řádek za FL, výjímečně jsem šlechtil mimo akci, vyšlo to u oslíků, pštrosů, kukaček a stav florenového konta jsem doplnil a splnil úkoly v družstvu (florenové).
    Na trhu občas koupím nějaký produkt.

    Edit: Tak na mě před chvílí vyskočily cedule s gratulací a připsáním bodů a krejcarů, něco jsem prošvihl, ale každopádně děkuji ;)
    Edit 2: No co lidi nevymyslí, klávesnici si může kaolín přát pod stromeček ;).
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak mě docela zaujala tato klávesnice o_O

    Screenshot_4.png

    K telefonu na cesty jak dělaná :p

    EDIT 1:

    Ahoj Pitrýsek47
    Je to výměna za ryby z akce Aqua dobrodružství ;)

    EDIT 2: No jo to by bylo něco pro něj :D
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To já jsem kdysi, když jsem potřebovala pracovat v autobuse nebo ve vlaku, toužila po téhle (nebo jí podobné, co byla k dispozici tenkrát...).

    [​IMG]
     
    vilm4, bačkora85 a pezt tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O

    Na tom se moc pracovat nedá.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem jen potřebovala přesunovat soubory ze složky do složky, kopírovat, mazat, vkládat text jinam. Byla bych šťastná jak blecha, kdybych to mohla dělat po cestě na audit a z něj a ne doma ve volném čase nebo v práci, kde se zase kupila jiná práce... Na to by mi bohatě stačila ta roleta :)
     
    vilm4 a bačkora85 tohle ocenili.
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    A k čemu jsi to chtěla připojovat ?
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    K noťasu, to je na USB.

    EDIT: s tím obdélníčkem dole uprostřed jsem se nikdy neskamarádila, i ve firmách jsem k noťasu požadovala klávesnici s myší... No a myšku jsem měla vždycky svou, pro jistotu.
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
    vilm4, bačkora85 a pezt tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Trošku zbytečné když má svou klávesnici o_O

    EDIT: No nevím .... ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já su kopyto, hlavně když drncá autobus, tak jsem si něco na touchpadu vybrala a označila, autobus nadskočil a bylo vymalováno. Proto jsem noťas vždy používala jako monitor a klikala jako správný myšař na klávesnici a šipkou z myši po obrazovce :) Starého psa novým kouskům nenaučíš. Ale kdysi jsme s dcerou udělaly soutěž, kdo něco dřív udělá. Nevzpomínám si, co to bylo, ale než ona na noťasu naklikala a narolovala potřebné, já jsem na klávesnici s myší měla dávno splněno. To máš stejné, jako někdo nikdy nepoužije zapalovač na zapálení cigarety, ale donekonečna bude škrtat sirky, i když má škrtátko oškrábané do mrtě. Prostě mu cigareta zapálená plynem nebo benzínem smrdí. A pro mne v užívání smrdí touchpad ;) Moje sirky jsou klasická klávesnice a myš. :)
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O

    Myš bych pochopil, ale klávesnici ?
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Další problém, starý, stejně, jako já. Učila jsem se psát na psacím stroji všemi deseti, potom na počítači totéž. Na noťasu je klávesnice multifunkční a jinak, mne to zdržuje xD Jak jsem psala, stará páka... Já už lepší nebudu. Než hledat, kde je jaká klávesa a ťukat jak datel, pojedu si po svém, jak jsem zvyklá ;)
     
    vilm4, bačkora85 a k.vitek tohle ocenili.
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jak já ti s osvědčením ze státní zkoušky psaním strojem z roku 1992 rozumím :inlove:

    "Tačpad" jsem se na služebním notebooku naučila vypínat. Jsou situace, kdy zapnu... ale je to vopruz a x-krát se mi povedlo to, co Tobě. Označit oblast... škyt... a bylo to fuč -.-
    Ale jinak mám do důchodu daleko ;) hódně daleko
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já ještě deset let, taky je to pro mne už dlouho, po staru bych už byla v důchodě rok, dcera by se mohla vrátit do práce a já bych mohla vychovávat pradítě, jak tu někdo uvedl. Strašně se mi to líbí.