VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak to já českou hudbu miluju, nějak ty cizí, ty modernější, co nic neříkají co jsou jenom "duc-duc" můžu jen na záchodě,
    :D:D:D
    Na záchodě se to snese, když už je to moc, spláchnu, zhasnu a je klid!

    Ať žije Česká a Slovenská muzika...


     
    Naposledy upraveno: 23/9/21
    evainfo, vilm4 a duna.duna1 tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra





    8)
     
    tjuklova86 a vilm4 tohle ocenili.
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Však říkám že jsou vyjímky.
    U toho kapouše se dobře tlačí!
    Ten nemusí začít ani přednášet, on na ten prů... i vypadá!
    xDxDxD
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Že bych nebyla taková konzerva,jak se tady prezentuji?Kapitán Demo mě naprosto uchvátil,leč kohoutici nesnáším ať dělá cokoliv.
     
    evainfo, Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Snad nebude vadit když jsem něco hodím a bude se to líbit .


     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Dobrá páárodie...
    Taky dělám podobné věci:

    [​IMG]
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Poslední dobou se nám to tady (a asi i díky mně a Peťovi), zvrhlo na diskopříběh xD Hej, důchodci a závisláci, jak se máte, co děláte? Co se daří a nedaří? Co vás pobavilo nebo naopak rozesmutnilo? Pište, pište, Závislákov se scvrknul na pár přispěvovatelů, tak pište i Vy, co čtete ;)

    EDIT: jdu lovit komára, protože když ho nenajdu, neusnu a to bych měla vstávat 4.30, páč 5.16 mi jede potupák na brigádu o_O
     
    Naposledy upraveno: 24/9/21
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zdravím závisláky na hudbě a filmech, to moc není moje parketa :p, tak se nezúčastňuji, ale čtu Vás a přispívám někde trošku jinde. Já nemám u PC ani repráky, jsem je sundala a teď nevím, kde jsou, tak hudbu akorát na rádiu a nebo si v duchu zazpívám, nahlas už moc ne, nějak jsem ztratila hlas, co mám špatné hlasivky a jen občas telka, tak na soutěže ještě kuknu, filmy mne moc neba, jen občas mne něco zaujme a to je svátek
     
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, tak já když idu na PC tak vždy musí být hudba, bez ní to nejde a když lítám po kuchyni něco kuchtím,peču tak jasný muzika ale z televize zasejc,líp se přitom dělá,já teda nevím jestli vubec mužu tu něco písat páč a to nechcu někoho urazit ale já ještě v důchodu nesu a dluho nebudu ale muziku posluchá zrovna na co mám chut aj klidně techno.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    smoulinek123, já mám do důchodu deset let, ale řadím se mezi závisláky, takže klidně piš, když bude něco zajímavého, o co se budeš chtít podělit ;)
     
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Ynocko aka mladica...ja to mam za 9 letxDxDxD a zavislak som 11 ci uz 12 rokov??? A zabudla som este mi odpisu deticky ,,tak to bude skorxDxDxDxD
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ezzra, jen jestli máme ten důchodový věk stejný u nás i u vás... o_O Jdu se zeptat strejdy gůgla :)

    EDIT: nemáme, u nás se v mé věkové kategorii musí makat do vyššího věku nebo mít víc dětí než dvě 8)

    EDIT2: a to už fakt nestihnu xD Nejsem Janet Jackson, která měla po padesátce své první... :) A pak by mi zase chyběly ty odpracované roky, takže nic, počkám, až nám zase zvednou limit, já klidně v práci umřu :D
     
    Naposledy upraveno: 25/9/21
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ráno vstať a mať fajront!To áno.Ako dôchodca ranná kávička o 8.00,raňajky,fajka,potom poď ho na prechádzku po okolí,po dobrom obede kávička,fajka a cestovka cez googla.Tam nastáva dilema,či si vybrať 3 týždne v JAR,alebo len dva týždne v Mexiku.Potom prevetrať veterána - kabrio,zastaviť niekde na dobrú večeru a nakoniec večerná prechádzka popri jazere. . . . . . . . . Tak takto by to na tom dôchodku bolo fajn!:p Ale! Ale,to musím dožiť do toho veku.:D
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No však, o tom to je... Já jsem vždycky tvrdila, že by měl být napřed důchod, třeba na deset let, aby si člověk užil a potom makat do bezvědomí ;) K důchodu je tělo opotřebované a nemůže využít volno. A alespoň u nás ani peníze na využití toho volna nejsou, pokud není důchodce rentiér 8)
     
  15. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Ako začali zvyšovať odchod do dôchodku a zakaždým keď pozriem to mám za rovnako, skonštatovala som, že po každých odrobených 10 rokoch by sme mali mať nárok na rok dôchodku. Skrátka na regeneráciu, oddych, vypnutie a zamyslenie sa, či sa človek nechce niekam posunúť, skúsiť niečo iné, popozerať sa po iných možnostiach. Kým človek vládze možno by aj pocestoval a tým nemyslím koniec sveta, ale spoznať svoju krajinu. Ja som nikdy s detmi cestovať nevedela, s deťmi je človek stále v jednom kole aj keď je na dovolenke. Kamarát ktorého vyrazili za polroka na podpore dal dokopy chalupu a už sa domov nevrátil. Našiel si prácu tam a späť by už nešiel. Nuž, každý by to asi využil po svojom, ale nebolo by to zlé. Samozrejme závisí na výške "podpory" ktorú by nám na ten rok dali ;)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také řešení; a když si představím, že "postaru" už bych se mohla za dva roky flákat, začíná se mnou cloumat zlost 8)

    vilmuško, pokud tě zaujal kapitán, tady máš další youtube (protože ani píseň ani skladba se to nazvat nedá), to mám ráda i já.


     
    Naposledy upraveno: 27/9/21
    vilm4 a marketka47 tohle ocenili.
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A tady ještě foto toho pána? Těsně před výbuchem...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/9/21
    vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jonsdy, nebuď cynik. Já jsem fakt asi máslo, ale se mi to líbí, o něčem to je... O něčem docela důležitém.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Jo,jo,nejen brouky živ jest člověk.U těch jsem skončila,dál už se mi žádná skupina nelíbila,tak jsem přešla na džez.A teď tu zobnu,tam zobnu,jen abych byla v obrazu a nerostla jak dříví v lese.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Brum, brum nezávazně, brum, brum, nezávazně...
    Tak to je škoda Vilíku že nedáš příležitost sluchu.
    To já se někdy snažím až moc, jenže když chce někdo zaujmout zjevem, zpěvem ze syntetizátoru, vypůjčenými melodiemi atd. nemá u mě šanci.
    Naštěstí si vydělá nějakou tu kačku na lidech kterým na zpěvu zase tolik nesejde a pak naštěstí tiše zmizí v propadlišti podprůměru a okoukatelnosti a že už podobných umělců co si z lidí dělají jen dojné kozy bylo...
    :D:D:D
     
    vilm4 tohle ocenil(a).