VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A já to neviděl, zase pozdě :D
    Edit: jůjů, tam já nechodím ;)
    Edit2: ani omylem ne ani náhodou :D
     
    Naposledy upraveno: 24/8/21
    -Jara05-, vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pejsánku, youtube a ten song, co mám povolený. Dohledáš. Ale já jsem to fakt nemyslela špatně. Respektive jsem asi nemyslela vůbec :cry:

    EDIT: Pitrýsku, já bych bez toho jůjů byla naprosto v pasti. Pustí mi Přátele zeleného údolí, Tajemství proutěného košíku i farmářskou hymnu z podpisu (nedaří se mi najit, kdo to tam má). A quantum dalších zajímavých věcí, třeba i Čtyři z tanku a pes, páč tam mi jedna placka chybí, bylo vyprodáno, když to vydávaly jedny noviny. Ale knížky mám. Zkus to, budeš možná zmatený jak Goro před Tokiem (ostatně seriál Goro, bílý pes tam rovněž najdeš), ale taky filmy, další seriály, písničky, záznamy divadelních představení, koncerty, diskusní pořady...

    EDIT2: myslím, že jsem někdy minule zmiňovala, že nemám čas dočíst knížku od kolegyně z brigády. Dočetla jsem, dostala jsem čtyři další. Červená knihovna v moderním provedení. Baví mě to. Dnes jsem si na směnu nesla rozečtenou knihu, tak v polovině. Leč dočetla jsem čtyři hodiny před koncem směny. Příště si vezmu zálohu, musela jsem v mezičasech hrát kvíz na mobilu...
     
    Naposledy upraveno: 19/8/21
    -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Milý Jonsdorfe
    Veliká gratulace k vnoučkovi!
    Ať jsou všichni zdrávi a ať má ten nejšťastnější život s nejšťastnějším dědečkem pod sluncem!
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak ještě o půl jedné ráno položím na fóru s H. P. Baxxterem otázku, co je otázka, vysvětlení beru od každého, pak si virtuálně zahopsám a du spat... Papa, farmaříci, ať se daří doma i tady ;)


    EDIT:Nějak mi nejde usnout, tak si poslouchám třeba tohle


    A už bych fakt měla zabrat, na brigádě mám být v deset, takže potupák 9.19, budíček na osmou a kousek. Pokusím se xD

     
    Naposledy upraveno: 25/8/21
    -samadoma-, vilm4 a kaolín11 tohle ocenili.
  5. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Y_n_Oušku,po tomhle ty usneš?!A ráno se probudíš?No,tě bůh!Já jsem posledních 14 dní usínala po přečtení dvou stránek příšerný knížky-Arila-od nějakého jůtuberáka Radka Starýho.Hrůza,varuju,nečíst!Vykradl nápady odevšad a výsledek k pláči a vzteku.
     
    Y_n_O, modro.ocko22 a kaolín11 tohle ocenili.
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ynočko
    kam Ty na to chodíš?
    :D
    To mi někdo pustit večer nebo ve dne tak dobrovolně skočím z okna, ti druzí by šli, no bohužel neznám.
    sorry...

    A teď hádanka pro všechny znalce vaření a farmeramy:
    Jaký je rozdíl mezi farmeramou a svíčkovou na smetaně?​
     
    Naposledy upraveno: 25/8/21
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vilmuško, usnu. Páč mi to pasuje do uší, jak jsem si kdysi psala s Bítlsákem. A rádio mi hraje i při spaní, kočka z toho musí mít tik, ale já bez muziky neusnu, tak má smolíka. Ale hraje to potichu... Je mi jí líto, ale sebe mám o kousek raději, než Cecilku.

    Jonsdy, Scooter je moje srdeční záležitost, před pár roky, když jsem ještě měla pravidelnou pracovní dobu a kolegové a kolegyně vyměnili směnu, absolvovala jsem s nimi vždycky celé turné po naší zemičce. A Johny B je hodně stará záležitost. Ale řekni, není to fajn muzika?
    Mno, svíčkovou, aby byla dobrá, ovlivním jen já. S farmou nic neudělám. Asi jsem vedle jak ta jedle, ale nic jiného mě nenapadá. Snad jedině závislost. Ale tu já mám na řízky...
     
    vilm4 a Peto121 tohle ocenili.
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj. Niečo pomalšie ... len tak....​






    ...a niečo pre Berku...

     
    Naposledy upraveno: 25/8/21
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, vypínám to moje anglicky pusa rádio a du to poslechnout :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jsem si myslel že jste lepší kuchařinky...
    Svíčková je prošpikovaná uzeným špekem, kdežto farmerama je prošpikovaná chybama.
    :D
    Svíčková ale chutná donekonečna, kdežto chyby na farmě nikdo opravit neumí...​
     
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Jonsdorf-odpovídám na tvoji kuchařskou otázku:z obého se někdy lze po-znečistit.
     
    evainfo, Y_n_O a Jonsdorf tohle ocenili.
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jonsdy, tak to mi absolutně nedobliklo. A svíčkovou nešpikuju, a navíc nepožívám špek; anglickou slaninou "podkládám" a nahoru pokládám xD
     
    Naposledy upraveno: 28/8/21
    Jonsdorf a vilm4 tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Anglickou na svíčkovou?
    :)
    No ale co, já dělám taky pokusy.
    Toto je třeba rajská s rýžovýma nudlemi, mňam...

    [​IMG]

     
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Peťo, nastražila jsem slechy a vnímala nádheru všema tečkama ...děkujuuuuu :inlove:
     
    evainfo, Y_n_O, vilm4 a 1 další uživatel tohle ocenili.
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dnes niečo ľahšie po tej sviečkovej ....

    :music: :D;)
     
    evainfo, Y_n_O a vilm4 tohle ocenili.
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak už se nám "kameni se nevaly do pragy "
    Je to smutné když odejde někdo tak známý, tak jako byl on.
    No co se dá dělat, život začíná vesele a končí pro všechny taky stejně.
    :sleepy:

     
    Naposledy upraveno: 27/8/21
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nechť je mu kámen lehký...

    Taky něco "lehčího..." Chybí mi jeden místní hudební festival. A moc. A do Moravského Krumlova to mám troška z ruky a navíc pracproces... Ani ty Pavlovice nemám za rohem a dvacátého jsem stepovala za kasou na brigádě... Tož trochu z nostalgie...



    EDIT: jen tak pro zajímavost. Když jsem dělala na hospodě, na pivko chodila slečna, která patří do rodiny Pana Janouška. Přinesla mi na přečtení knihu, kterou jsem si vyprosila od jejího dědečka (protože v knihovně prostě nebyla...), bratra našeho neoceněného, naopak potrestaného letce. Kdo nechcete umřít hloupí, doporučuji najít a přečíst.

    EDIT2: kdyby se někdo z Vás divil, proč švédská metalová kapela hraje a zpívá o Československém hrdinovi, tak vysvětlení je naprosto jednoduché. Zpěvákova maminka je Češka a střídavě vyučuje historii ve Švédsku a u nás na Karlovce... a celkově písně Sabatonu jsou o historických událostech, povětšinou z různých válek. Moc mne pobavil komentář jednoho Poláka pod nějakým videem, kde kapele děkoval za to, že díky jejich tvorbě odmaturoval z dějepisu :)

    A neodpustím si asi nejprofláknutější skladbu... dám to sem také s titulky...¨

     
    Naposledy upraveno: 9/4/23
    vilm4, alexandrakerulova00 a Peto121 tohle ocenili.
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O Sabaton hrá len pesničky z vojnovou tematikou.Nič to nemení na tom,že fanúšikovskú základňu majú obrovskú! Mimochodom,bubeník kapely,Hannes Van Dahl,je manžel Floor Jansen,speváčky kapely Nightwish.;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To je podobné tomu, že DJ různí, jsou také manželé a manželky. Kdy se potkají doma? :D
     
    vilm4 a Peto121 tohle ocenili.