Vikingská sága (4.4. - 10.4.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Díky za počty a do akce jsem se rozmyslela,že jdu.I když údajně má být hezky o víkendu,tak bych měla už začít na zahrádce,ale těm předpovědím se nedá věřit,takže pojistka proti nudě.;););)
     
  2. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Minihra je o náhodě, hrát budu jen ze zvyku, jen nechápu proč to složité s dekorkou....Hlavně házet bez animace...jinak by mě kleplo. Díky za výpočty a pěknou hru všem.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vytočila jsem si 200%, dám pár jacků a snad to půjde dobře ;)
     
  4. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Za dávných časů, v dobách krutých zim, ledových obrů a božských panteonů,
    brázdili moře obávaní válečníci, zvaní Vikingové...
    ... já si tady sedím ve vikinském obydlí na lavici , na ohništi v kotlíku už bublá voda
    na vývar a já odpočítávám čas .
    Čekám až mi Ingrid předloží nějaké topůrka (jílce) a hlavy sekery,
    aby jsem je mohla zkompletovat a ozdobit magickými runami ;)

    Pssst , ... chci se zeptat , zda tady mezi farmářkami , náhodou není moje sestřenice Ingrid .
    Ráda by jsem totiž napsala , že čekám na husu Ingrid , ale jelikož jsem sestřenici dlouhou ,předlouhou
    dobu neviděla, tak ani nevím, jestli hru Farmerama hraje a tedy se pochopitelně bojím, aby jsem ji neurazila :p
    ale co už , já to přece jen napíšu ...
    Huso Ingrid , netrpělivě na tebe čekám , těším se a mám tě ráda.


     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    6 miniher, 360 mincí
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Ani to nebolelo a je to hotové se vším všudy.

    Screenshot_1.png Screenshot_2.png

    [​IMG]
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

  8. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Do akce jsem se pustila vytočila jsem 2x 100% a dala jednoho Jacka tak to snad rychleji bude přibývat, všem přeji zdárného dokončení.
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám odohranú tú 1 hru zadarmo.Rozpestované mám idem iba s vodou a bobkami.Večer pozbieram a dám si do rána pauzu.SH a vrtuliek mám s predošlých akcií málo tak musím sa uskromniť.Koľko urobím toľko bude.Nemám Jackov ani bonusy.Odkedy sú piccolky tak som Jackov získal iba 2 x a bonusy s debničiek 3 x a koleso mám rozbité tak že zázraky s toho neurobím.Gratulujem rýchlikom čo majú hotovo;);).
     
  10. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak venku je hnusně, lije celý den, uvidíme jak bude o víkendu, do akce jdu, snad to tentokrát vyjde :)
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Teda rychlíkům gratuluji :) sotva akce začala :D já jsem opožděná asi kvůli hledání ušáka :p ale podařil se mi superhod :)
    v [​IMG] kole :)
    [​IMG]
    EDIT: druhý superhod :D.. nejsem chytrá nejsem bystrá ale házet umím :D hah
    [​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/4/24
  12. betyswan

    betyswan Pisálek fóra

    Jak můžete to mít už odehrané ? Nechápu. Pár let jsem to nehrála a nestíhám se divit. Jen zírám s otevřenou pusou.
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jsou pouze dvě akce na farmě, které beru osobně. Kdo z koho. Obrat lasičáka a Ingrid. Nu což, Ingrid, ještě se uvidíme.xD
    [​IMG] [​IMG]
    Edit pro 14078, dalo to trochu práce, ale nakonec jsem všelijaké Ingrid do řádků dohledala.;)[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/4/24
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    to chce klid času je dost nevím kam všichni spěchají
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    petaM2001
    aby nám všem ostatním ukázali,že všechno jde,když se chce:p
    [​IMG]
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    To si opravdu myslíš, že je to tak jednoduché a stačí chtít? Není to spíš tím, že někteří z nás hrají tak dlouho a využili příležitostí které se nabízeli? Začalo to obrstromy, řádky a dekoracemi. Stromy ve větším množství nelze získat, ale jakýkoliv řádek, dekorace můžou nejenom při akcích znamenat velkou pomoc. Ale pokud akci nedělám, řádek nestojí za nic, tak se k tomu aby ukázali, že to jde když se chce nikdy nedopracují. Že jde trošku o soutěžení, bezesporu. Ale někdo chce mít akci co nejdříve hotovou protože dekoruje, já protože pak stačí se po akci přihlásit jen na pár minut denně, další má zase jiné důvody. Ale spojuje nás jedno, hledáme co nejefetivnější využítí toho co farma nabízí.
     
    Naposledy upraveno: 4/4/24
  17. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]

    ..potiaľto by to bolo, ale ešte si zahádžem, chýbajú hody na 1. a 2. pokus-.-

    [​IMG]

    a riadky u mňa vyzerajú takto, za 1x2 dekorácie dávam Golfové ihriská z obchodu v meste, tak sa mi nestane, žeby som prípadne musela dekorácie v nebi hľadať8)

    [​IMG] ;)
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdravím vespolek :)


    [​IMG] [​IMG]
    Gratulka rychlíkům a vrhačům jen samé středy ;)
     
  19. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Odházeno 27 her. Všechny 3 stonky mám, zbytek domrskám zítra. Povedlo se mi trefit komplet bonusové možnosti hodů 8):p.
     
  20. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    napěstováno je, zítra to odházím, pomocník je v dobré náladě :)

    upload_2024-4-4_23-59-17.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.