Velký narozeninový banket (21.1. - 29.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. brutalniberuska

    brutalniberuska Zelenáč fóra

    no ráda bych minihru ukončila, ale nemám položené 2 dlaždice, takže mi nejde ani ukončit..takže šedé čtverce,minihra ukončit nejde a lopatek přes 400 :-D..opravdu skvělá akce :-D
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Stovka překlenutá a * mincí jen 88 :oops: nic moc :sleepy:
     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, tak konečně i já mám větev, divošku v normálu a 312 hvězdiček, teď už budu sbírat pomalu, pár hvězdiček bych ještě brala

    [​IMG]

    všem přeji dobrou noc a šťastnou neděli
     
  5. babka7

    babka7 Pisálek fóra

    ahojte nejdu mi umiestniť dlaždice sú bezfarebné pomôžte dakujem
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    babka7: pročti si pár příspěvků dozadu, třeba na to přijdeš ;)už bylo napsáno dost, je třeba taky číst.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babka7 - ahoj, na předchozí straně jsem na tento problém už reagovala - mrkni zde
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Už i já se připojuji: [​IMG] Skládání mne baví a odměny jsou pěkné! Tady mám další výsledky:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] To je ten nejlepší!Picollo už mám.
    Jak já bych si dala [​IMG] ;)xD
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Si teda myslím,že hra měla být naprogramována tak,aby nebylo možné neukončit hru!:wuerg: Odpadlo by spousta stížností!:cry:Nepamatuju si v minulosti,že by k tomu někdy došlo.
    Jinak teda zatím u mně 433 záplat,ve stodole 3.597 ks akční plodiny ,bez padátek.
     
  10. mamcalenca

    mamcalenca Pisálek fóra

    Souhlasím s kaolínem, že je ta minihra špatně připravená. Já jsem zatím neměnila ani jednu dlaždici a už mám najednou dva sloty dlaždic šedé!
     
    goldedawn a moncicak7070 tohle ocenili.
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Konečně je stonek doma, ale jedu dál a snad se mi ještě podaří nasbírat jahody na druhou Pikolku, i když nevím zda je o co stát. Z první vypadl můj oblíbený Vílí pramen :cry:. Tentokrát mi přijde to skládání jako za trest, dorty mám dost často šedé a než se trefím na umístění to je věčnost. Zlaté záplaty. A je vidět, že je zimní období, místo jahod mám samé citróny, zřejmě abych měla dostatek vitamínu C a neonemocněla.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, pokud je máš šedé a jdou změnit, zbývají ti pokusy ke změně nebo máš zelené zatržítko, nevadí, z plochy se dostaneš, ale pokud je někdo v pasti tím, že čeká jen na jednu kombinaci, mění a pak nemá už za co vyměnit, zůstane mu na ploše jedna dlaždice a nemá vhodnou kombinaci je průšvih, nedostane se pryč. Musí být dvě dlaždice. Pomůže jen podpora a tím na ni RT upletl bič.

    Bylo na to upozorněno tady na fóru. U svíčky je někdy zbytečně moc zarážek a k dispozici je jen jedno připojení z jedné strany.

    170 her, 1 bedna získána
    Edit.182 her
     
    Naposledy upraveno: 23/1/22
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :):p moja posledna hra
    [​IMG] a dalej uz nejdem ;)
    z piccolo debien zabava bazene , ingridin student , kytica kvetov a bodkovany slnecnik ;)
    hra by ma bavila ,ale malo to jeden zadrhel - velmi zle sa dalo skladat , bolo to velmi zdlhave , trebalo aj niekolkokrat kliknut na obrazok kym to zareagovalo . podla mna by to chcelo v buducnosti to trosku vylepsit
     
  14. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Mně minihra baví. Občas mi dlaždice nejde vzít, ale spíš opravdu výjimečně. Odměny pěkné, je to jedna z mých nejoblíbenějších miniher, s ohledem na to, kolik se při dobré konstelaci dá nasbírat SH, ZSH a když má člověk opravdu štěstí, tak i SK :D. Pochyběly mi padátka, tak trochu šlechtím, SK mám dostatek a zase tolik ho nepotřebuju. Na SH se snažím nesahat, dožínky mně vyždímaly zásoby.
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ano souhlasím s Alex jde to špatně sebrat a složit, i grafika.. ukazuje volné pole za dezertíkem, ale nejde tam položit.
    Od včera večer jedu komfortní pole, ale zapomněla jsem poprvé aktivovat urychlovače na SH :D tak mě to zabrzdilo, ale věřím že řádek bude ;)
    [​IMG]
     
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Hezkou neděli přeji. Já jsem si krásně pohrála. Včera jsem aktivovala Jacka a vytočila si 2x 100% do stodoly, 3x otočila na jedné ploše vyšlechtěný karafiát s okamžitou sklizní na padátka a mám hotovo. Položila jsem 285 dortových dlaždič a na ploše už se mi zase spokojeně pasou zvířátka, protože už nebudu mít čas sklízet akční. Za mě povedená a zábavná akce! :inlove:
     
  17. Štika

    Štika Mistr fóra

    Mám hotovo,stonek aktivní minihra bez problémů,zatím vybrány picbedny a PL,asi pojedu dál mám delší volno a z dlaždic to padá docela dobře. Pohodová akce.:)
    Odehráno 466 her.
     
    Naposledy upraveno: 25/1/22
  18. _sisina_

    _sisina_ Zelenáč fóra

    ahoj,mám problém a to tak že jsem dala dlaždici na pole a druhou dlaždicí už nemůžu,mám to zablokované a dlaždice na pravo mám černé.Nevím co mám dělat,jsem na čisl. 85. 23.1.2022
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj _sisina_, je třeba napsat na herní podporu a požádat o prověření. ;)

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    maribeja a moncicak7070 tohle ocenili.
  20. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    čierne dlaždice možeš mať aj preto, že sa ti žiadna z tych čo máš v ponuke neda priložiť k už položeným, skús kliknuť na koliesko vytvorene z dvoch šipok v rohu ponukanej dlaždice a vymení ti ju za inu
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.