Velký narozeninový banket (21.1. - 29.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ti kdo už mají pomalu hotovo = jste úžasní. To já zatím seji a sklízím, až bude čas tak se na tu minihru vrhnu, ale dnes to určitě nebude.
    A abych nezapomněla - KŠ se na mě stále zlobí, tak už mu při této akci šanci na zatočení nedám, také se zlobím.
    Přeji všem pěkný, u nás krásně zimní, víkend.
    :):):):):)
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Myslela jsem, že to bude ucouraný, ale dneska ráno napadalo víc pajdátek ale zase došly dortový květiny, tak že zatím takto ale od včerejšího večera zase o krok dál, bez bonusů trapně pomalu, ale přeci :D :D
    Nechodí vůbec jahodový dortíky, :(
    [​IMG]
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vy jste blázni o_O - já ještě ani skoro nezačal
    chci si toho nasyslit co nejvíc,ale nejsem na farmě tak často jako vy ostatní a nemám ani našetřeno tolik hnojiva - protože o Vánoční akci jich hodně zmizelo.
    Kolo se se mnou také nekamarádí - měl jsem tak asi 2x sklizeň a ono mi to vytočilo jinou odměnu -.-
    Už je asi načase otevřít bacnu s párty lístky - kterou jsem si šetřil na 210 - ale ta je daleko

    Edit : kolo se se mnou nekamarádí (opět) - tak jedu standard,ale má nějaký plusový zelený kapky :D
     
    Naposledy upraveno: 22/1/22
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D tak se zkus úplně odhlásit a znovu přihlásit nebo pro radu do technické sekce nebo podpora, to musí jít ;)
     
    -Jara05- a evik.chemik tohle ocenili.
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pitrýsek 47-děkuju,už jsem tam napsala,uvidím co se dá dělat:(Napsala jsem tam v 9 hod ,počkám ....
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Lidičky, já mám při skládání takovou chuť na ty dortíčky :pxD Grafika se opravdu povedla!
    Skládám dortíčky a ani nekoukám na to, co dávají... Líbí se mi výsledek, když naplním pěkně celý stůl.
    Stav: [​IMG] [​IMG] Pomohlo KŠ se 100%, takže jedu pohopole a došly padátka.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    No není to nádhera? Dala bych si od každého 2 kousky :inlove:xD Jen mi tečou sliny...
    [​IMG]
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Na toto je potřeba si dát pozor a vždy raději položit alespoň 2 dlaždice než člověk vypotřebuje všechny výměny. Jedinou možností, jak z toho ven, je napsat na podporu.
     
    -Jara05-, evik.chemik a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dob- dík, ano ,honíc se za jahodou mi možná skončí možnost dělat akci dál.Napsáno, na odpověď čekám.....
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Neskončí, pomůžou ti. Je to risk dát ke svíčce s jedním vstupem dvojjahodu (nebo jiné), měl jsem taky šedé dortíky i zatržítko, ale to byla jiná situace než u tebe, pomohlo to, co jsem psal.

    102 her
    Edit: Amalka: když táhneš a přikládáš nesmíš na ni hned kliknout, dá se otočit, podívej se na návod je tam slovní i grafický a to hned před prvním skládáním nebo FAQ.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/22
  10. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Ahoj všichni! Tak jsem se do akce pustila, ačkoli bez velkého nadšení. Záplaty mi totiž děsně nejdou. Dělám nějakou chybu při skládání, a fakt nevím jakou. Ten volnej konec záplaty se mi obyčejně připlácne napevno někam, kam vůbec nechci. Takže to pak vypadá, že se snažím o patchwork. S dortíkama to bude to samý. Tak se mi do skládání vůbec nechce... :(
     
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Konečně jdu rozpěstovat dál těch úvodních 105 ks akčního kvítí... až budu mít něco napěstěné, pročtu si znovu diskuzi, protože dívám, že máte nějaká vychytávátka, o kterých nevím 8)
     
    sovicka64, -Jara05- a Apachie1 tohle ocenili.
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    pro: smoulinek123
    : pozor jiný čas růstu, nutno přepočítat -----POHOPOLE
    Malé info pro neznalé či zapomnětlivé - růst 8 hodin

    Pokud se někomu podaří vytočit 100% do stodoly a má alespoň 264 ks SH a 264 ks ZSH, tak doporučuji za použití vánočky a bílé nevinnosti (dát do slotu před setbou) s aktivovanou runou bobků na stromě vysadit na POHO pole (komfortní pole) a ze tří sklizní získáte 10.020 ks akčních rostlin proti 6.060 z pidi polí a čas růstu je stejný
    Pohopole+voda= 25:36+SH= 6:24+H= 5:46 + ZSH= 35+3s
    Na hlavní a divokou se vejde dohromady 88 pohopolí doplněných 52 pidi políčkama (5+1ks) s H(bobkama). Celkem získáte 3.340 ks z jedné sklizně obou polí + zpátky 316 ks osiva.
    Když uděláte 3 otočky máte 10.020 ks akční.
    SH - superhnojivo - zelené kapičky na pole
    ZSH - Zuzino superhnojivo - vrtulky na pole
    H - hnojivo
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    -Jara05- a Apachie1 tohle ocenili.
  14. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Ahoj. Nejdou mi umisťovat dlaždice. Když na ni kliknu, zobrazí se mi nahoře ikonka přemístění. Proč to nejde?...
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Eliter musíš na ni kliknout, držet ji a potáhnout na správné místo.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Eliter

    Eliter Pilný autor

    no a to mi právě nejde, asi nechápu správný místo... tohle není dobrá akce...
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Eliter: na stole máš jahodu vpravo máš jahodočoko, musíš chytit za jahodu, táhnout k jahodě na stole přiložit a klik umístit podle potřeby, když chytíš za čoko, táhneš k jahodě tak odskočí, stejné k stejnému pak to půjde, koukni na info.
    Jestliže ti nejde s ní pohnout, tak dej zpět a znovu zkus, dortíky nezmizí.
    Pro mě akce výborná.

    edit: 120 her
     
    Naposledy upraveno: 22/1/22
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak mám odehraných 146 miniher včera dalo KŠ 100% do stodoly tak se pěstovalo dobře poskočilo to ted už jedu bez SH jen na MJS a voda a hnůj
    zatím jsem vybrala 1x piccolo víc mincí jsem nenazbírala ale ok i tak spokojená
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) ako som povedala Y_n_O , ze to urobim doobedu ,tak som to urobila :)
    [​IMG]
    a teraz uz budem robit podla Apachie1 , vdaka za super napad ;)
    nech sa vam dari tiez ;)
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Moc děkuju podpoře,že mě dostala z mnou zaviněných potíží . Stonek už je funkční,piccolky jsou doma a již pěstuji jen na hlavní.Padátka jsem nahnala SH ,2x bylo 100% a teď sport (u telky)je to krásný pohledxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.