Velký narozeninový banket (21.1. - 29.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    všechny zdravím, stonek hotový, taky jsem na začátku trochu studovala, jak na dlaždice, ale jde to, a už jedu jen na speciální odměny.
    Držím všem palce, času je ještě dost.
     
  2. janmil

    janmil Perspektivní autor

    Ahojte, išlo vám položiť koláčik na miest? Mne nejde. pomoc?
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja by som aj stonek mala aj nieco navyse:music: len pajdatka mi chybaju :mad: Ks bolo ku mne stedre a tak vyuzivam bonusy ktore mi nadelilo a este som dala 200% do slotu ;):pxD:inlove: Uz dlho nebolo tak stedre a nielen ku mne ale aj k vedlajsej bosorke :music:xD:inlove: Casu dost ked skoncia bonusy tak popracujem na pajdatkach ;) Ty co uz maju hotovo a len zobkaju tak posielam gratulku a ostatnym drzim palce ;)ved casu je este dost :music:

    Janmil mrkni stranku alebo 2 dozadu Pytrisek to napisal pekne po lopate ;):)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, rád pomůžu, ale víc popiš co ti nejde Nabrat koláčik, táhnout, přiložit? Vždyť už má hodně farmářek i farmářů hotovo, tak jim to evidentně jde ;).
    135 her, žádný bonus
     
    -Kuteno-, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Já zase nevím, co dělám špatně, protože se mi stále opakují jen 4 typy dlaždic - jahoda (dává mince), čokoládová (parfém), žlutá (SH) a citronová (BZ). A to už je položená kolikátá...prosím o radu, přijde mi, že samo se to nezmění.
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Rosmas34: Neděláš nic špatně, náhoda je prevít, ale jednou se karta obrátí (tedy dlaždice);) jahoda je dobrá, za mince nakoupíš v obchodě. A když je lopatkou vyměníš jsou tam pořád stejné nebo jiné?
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Rosmas34 - nezmění. Odklikni zelenou fajfku a objeví se nový stůl s novými dortíky.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Rosmas34 - na každém plánku (v každé minihře) jsou dané druhy dlaždic, které se v té určité minihře budou vyskytovat. Stačí si kurzorem najet na tu růžovou krabici

    upload_2022-1-22_18-12-48.png

    V další minihře se ti mohou objevit zase jiné druhy

    přehled dortů.png
     
  9. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Dobře, děkuji všem za rady, vyzkouším. :)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    stonek hotový,kdybych neměla spoustu bonusů,tak bych tuhle akci nedělala,vyloženě mi nešlo skládánío_O262 her odehráno a jen 167 mincí:cry:poslední várka na jednom poli,dál nepokračuji.
     
    -Jara05-, 14087 a Apachie1 tohle ocenili.
  11. janmil

    janmil Perspektivní autor

    Nejde mi položiť koláčik na plochu
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    janmil: musíš pokládat k sobě stejné okraje, jahoda k jahodě, když přiložíš jahodu k citronu tak ti koláčik odskočí zpět, je to stejné jako u vzorů záplat.
     
  13. babka7

    babka7 Pisálek fóra

    všetky koláčiky mám bezfarebné nedá sa s nimi pohybovať čo sa dá s tým robiť Dakujem
     
  14. janmil

    janmil Perspektivní autor

    díky
     
  15. brutalniberuska

    brutalniberuska Zelenáč fóra

    Taky mám stejný problém a to jsem koupila lopatky..asi k ničemu :-(
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, pokud už máte v zásobníku všechny dlažice šedivé, tak už na plochu položit nepůjdou - nemáte na ploše stejně barevnou dlažici, ke které byste to mohli napojit. Pokud máte možnost vyměnit dlažici (za lopatky), tak proveďte výměnu dlažice. Pokud už možnost výměny nemáte, musíte minihru ukončit a jít hrát novou.
    upload_2022-1-22_19-34-26.png
     
  17. Trismegistos

    Trismegistos Pisálek fóra

    Ahojte

    když mám rozehranou minihru a musím odejít a nechci ji ukončit , ale nemám zatím další krabice. Zůstane mi tak jak je, až se vrátím- i když odejdu a odhlásím se z účtu? Minihru záplaty nemám odzkoušenou, tak neznám její principy.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Trismegistos - ahoj, můžeš kdykoli odejít - i ze hry. Po návratu najdeš vše tak, jak jsi to zanechal/a ;)
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  19. Trismegistos

    Trismegistos Pisálek fóra

    Díky
     
    Skali tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož sem to teď spočítala, musela bych každý den uhrát 36 her (teď mám 31), což je nereálné. Naštěstí mám v pondělí volno, tak zítra odpoledne po práci poškádlím vehikl, jestli něco pustí. Pokud ne, jsem v zádeli, pane hrábě, jak by pravil Jan Hartl :) Divošku odzvěřovávat a odvýrobňovávat nebudu, když to nevyjde jen na hlavní, se z toho nepotento ;)
     
    Naposledy upraveno: 22/1/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.