Velká honička (6.9. - 12.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    dá sa vám prihlásiť do hry? mne sa nedá
     
    babina51, polacka a -Harlekýn- tohle ocenili.
  2. nisolinka

    nisolinka Pisálek fóra

    bohužel nejde to
     
    babina51, polacka a -Harlekýn- tohle ocenili.
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Včera jsem byla u zubaře a tak hledačky opravdu nebyly mojí prioritou. Připravovala jsem se na dnešní večer a vidím, že někdo zatím rozhodl za mě. Nevadí, snad se mně podaří něco uhrát v dalších dnech. Chci zdolat levou stranu a snad to zvládnu.
    Pěkný večer všem a krásný víkend přeji!!
     
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Taky se mi nedaří přihlásit zkuste operu jde to lepé než přes edge. Už jsem alespon zasadil
     
  6. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    škoda, aktivovala som si +100% na rastliny, to je u mňa vzácne dostať z bední :-( teraz mi čas plynie a nič z toho.... opäť uvažujem, že si dám zase dlhšiu pauzu ( polroka, rok) na farmu, strácam nadšenie z hry, ktorú hrám 13,5 roka . Idem radšej robiť niečo užitočnejšie, peknú hru prajem

    P.S. hrala som hru, ktorú som časovo dobre zvládla (na môj výkon) +25 bodov, ale sa mi zasekla, teraz som otvorila , že idem hrať ďalšiu a začalo mi odpočítavať z toho, kde som skončila a musela som znovu hľadať ďalšie obrázky, takže okrátená o pár bodíkov :-(
     
    Naposledy upraveno: 8/9/23
  7. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Hra již sice funguje, ale po každém úkonu musím restartovat. Takže po půl hodině mám sklizené a zaseté tři plochy. O tom, že jsem zase přišla o bonusy a pomocníky už ani nemluvím. Dávám tomu ještě několik dnů a pak po x letech dám asi hru k ledu. Nebaví mě to ani trochu.
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Lava strana hotova a prava sa uvidi,chcela by som obra no ci sa k nemu doplazim je vo hviezdach xD Hram 90 a som zo sebou spokojna ;):p najlepsie skore mam 132 a priemer 114, Ks stale strajkuje tak si musim pomoct sama :cry: bosorka uz ma tiez stonek a zajtra jej dokoncim lavu stranu. Myslela som ze budem mat problem s novym obrazkom ale par hier u bosorky s lupou a ide to :)
    Kaolin diky za radu ;) zvecsenie na 125 je super,nevadi ze nevidim na casomieru,aj ked ju bolo vidno tak som ju nevnimala, nemam kedy kukat co kde lieta a ani lupu nestiham pouzit xD

    Inak az na jeden zadrhel mi farma zatial frci :music: hram na edge

    Mirdo777 dakujem za ponuku ;) no myslim ze obr stromky sa nedaju posielat :(
     
    Naposledy upraveno: 9/9/23
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, tak jsem skoro v polovině cesty za řádkem (23 miniher). To půjde. Musí. Levou stranu snad dotáhnu, o pravé se mi může jen zdát, ale nějak mi to nevadí...
     
  10. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    • Nevkládej více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud se ti něco nepovede napsat , vždy máš možnost takový příspěvek smazat a napsat nový. Děkuji Skali
    Cez OaD ti pošlem ten strom,len sa potom ozvy.

    ***sloučeny příspěvky (multipost)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/9/23
    babina51 a sovicka64 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nebýt dementních útoků všehoschopných retardů,mohlo bejt včera hotovo.:wuerg:
    Takhle mám čas až v pondělí a budu muset potrénovat další scény.:cry: Mít je po ruce,tak jim snad zakroutím krkem!xD
    Jinak sem zjistil,že od posledního "vylepšení" farmy,už nejde moc dobře hledat na mobilu.Ikdyž si dám farmu naležato,není tam farma celá.V nastavení sem nic neobjevil.o_O
    No nic v pondělí to nějak dorazím.Pěstuju už jen na hlavní,jen tak pro jistotu.:)
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mirdo777 - zdravím, obří (mamutí) stromy posílat v O/D nejdou.
    Hezký den
     
    radyn.m, babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak levá strana kompletní ;). Můj cíl byl stoneček a pokud možno i piccolky :). Pravou stranu jsem nikdy nedodělala, tak jsem si říkala, že to tentokrát zkusím, ale už teď vím, že to nezvládnu. SH už není moc, tak jedu pouze MJS+voda+hnůj a kam dojdu, tam dojdu. Hraji dál, jelikož mě baví hledat ( jedu 90s a docela se mi daří, ale ... vyhovují mi dosavadní obrázky ).
    Všem, kteří už to dotáhli do úplného konce, posílám velikou gratulku a těm, co také ještě hledají, přeji hodně úspěchů. Dá se říci, že času je ještě spousta ;).
    Krásný slunečný víkend všem :)
     
  14. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Každý deň ten istý problém. Nie a nie sa prihlásiť. Kompenzácia žiadna. Celý deň iba bežiace ovce.
     
    kulička, babina51 a michalka59 tohle ocenili.
  15. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pinpi-
    bohužel jsme na tom úplně stejně. Hra má dlouhé odezvy až chvílema nefunguje. Doporučují vyčkat. Z mého pohledu se může jednat o DDoS útok, ale nemáme to od IT potvrzeno. Čekáme na informace. Prosím i ostatní o trpělivost.
     
    radyn.m a babina51 tohle ocenili.
  16. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    A opět stejná písnička. Klient nefunguje vůbec, v prohlížeči to jde jako hlemýžď.
     
    kulička, babina51 a michalka59 tohle ocenili.
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezkou sobotu vespolek, tak to vypadá, že nás chce někdo odnaučit závislosti :pxD
    Zbývá mi posledních 29 her, chtěla jsem to stihnout do 14:00, abych se vyhla Alchimistově zahradě, tak už se mi to asi nepovede :cry:
    Takové akce jako je tato, by neměli dávat, když nejsou schopni zabezpečit hladký průběh -.-
     
  18. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dáda324
    ano máš pravdu, doporučuji si dát kafíčko a čokoládku stejně jako já. Jsme na tom úplně stejně. Prosím i ostatní o trpělivost opakováním dotazů tím bohužel nepomůžeme.

    ------------------------------
    Ahoj, dinoalesi

    akce jsou naplánované a spouští se automaticky. všichni se snaží, aby vše fungovalo, bohužel je to zásah z venku, který se nedá ovlivnit.
     
    Naposledy upraveno: 9/9/23
  19. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

     
    kulička a babina51 tohle ocenili.
  20. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    A zase se utoci, me se z toho chce..., bonusy, kombajn, kytky, plany, vsecko v zadeli... Kompenzace by mela byt poradna a to nejlepe vsechny obr stromy od kazdeho jeden i s uorejdama, vsem alespon 3x 100 procent do stodoly. A aspon 10 pikolek. Jeste ze je venku krasne
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.