Všechno nejlepší, FARMERAMO! (18.1. - 26.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasla

    dasla Rádoby autor

    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - ahoj, level 36 máš v nápovědách ;)
     
  3. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    INČUČUNA1959 a Skali tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - za málo, snad to pomůže ;)
    Hodně štěstí
     
  5. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Jupíííí hotovo. Taky hlavně díky nápovědám :inlove: Dárečky sice ne u všech pokusů, ale to ještě budu zkoušet.
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, píšete tady o nápovědách, jenže já nevím, kde je mám hledat v které sekci, zkusila jsem vše možné a asi jsem tedy slepá, když to nemůžu najít a stojím od včera na 31, už jsem vyplácala 7 pokusů a nic, tohle jsou ty nejhorší narozeniny a to hraju farmu 12 let, RT díky za tu otravu.
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já mám zásek na 39 hře tak že asi piccola nebude, už pěstuju jen na 60minipolích na 1 krabičku a jestli ani teď to nedám tak na to prprpr :p
     
  9. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Ahoj, když už nemám žádný tah, tak hru ukončím křížkem? dík
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tulen1966

    Ano ukončíš křížkem a získáš 5 hvězdičkových mincí.
     
  11. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Tak u mňa hotovo. Na začiatku som použil 100% do diamantu a 100% na rastliny, napestoval cca do 35.000 akčnej, namlel krabičky a svojpomocne skúsil kompletovať krabičky. V 34 lvl som sa trošku zasekol, dokončil som po časovom limite, 35,36 v pohode s predĺžením a 37,38,39,40 podľa videonávodu od -migos-, 34 som potom doklepol podľa nápovedy od Skali. Všetkým ktorí prispeli radami ku hre ďakujem.
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, u mně je to beznadějný, 31 jsem udělala jen podle nápovědy, jak tady píšete, ale vzápětí opět stojím na č.32 a nehnu se, holt nemám logické myšlení, jak se říká IQ na nule.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    fany2020: Zeptám se jinak: Máš řádek hotový komplet s dekoracemi nebo ti některá ještě chybí? Proč plácáš pokusy když můžeš minihru zavřít křížkem, dostaneš 5 mincí a můžeš hrát dál a dát to za 20 mincí?
    Nespěchej, ignoruj čas, rozmysli se, kterou barvu dát do prázdné krabičky, dá se i vrátit....a máš to za 20 mincí i když s delším časem.
     
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak hotovo,ale jela jsem to skoro celé bez odměn,,ty mě až tak neberou..pěkné narozeniny všem,myslím že hlavně si to užívá někdo jiný...
     
    sovicka64, babička-květa a -Jara05- tohle ocenili.
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Pitrýsku - já to tak dělám a stejně se přes to pole nedostanu bez nápovědy dál, pořád mně to nechává na stejném místě. Stonek po nápovědě už mám.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. milteska

    milteska Expert fóra

    tak poslední desítka je bez odměn,no co nadělám. Polovinu času ztrávím přemísťováním nanečisto očima-ten čas je opravdu vražedný
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No tak paráda, stonek máš, tak máš dost času na rozmýšlení u barev, nesmíš si je zablokovat halabala přesouváním a nechat si rezervu, někde děláš chybu.
    Tak pole (minihru) zavři křížkem a hned poskočíš na další.
    Edit: Vrátil jsem se pro nálepku č.2, asi jsem u ní spal :D.
     
    Naposledy upraveno: 25/1/23
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - ahoj, level 32 najdeš v nápovědách
    Ať se daří
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mi ta pikolka nedala spát... Když už -migos- vyrobil nápovědu pro nás natvrdlejší... mám zatím namleto patnáct krabiček. Dnes a zítra ještě něco dopěstuju, z práce se vrátím kolem osmé večer, tak tu bednu musím získat, kdyby čert na žebrákovi jezdil. A třeba se mi podle dalších nápověd povede získat i nějaké další odměny, které jsem nesbírala, chtěla jsem původně jen mince na řádek s dekoracemi :sleepy:
     
  20. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Přeji všechno nejlepší Farmeramo!Děkuji za dárek.
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.