Nápovědy k narozeninové minihře

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Nápovědy k narozeninové minihře ::..
    [​IMG]
    V tomto vlákně můžete sdílet veškeré své zkušenosti z minihry z akce Všechno nejlepší, FARMERAMO! a pomoci ostatním hráčům se splněním jednotlivých úrovní. Prosíme vás, abyste pro tyto účely využívali výhradně toto vlákno, aby nápovědy našli opravdu jen hráči, kteří o ně mají zájem.

    Pro diskuzi o akci netýkající se nápověd k minihře můžete využít diskuzní vlákno.

    FAQ k akci najdete zde.
     
    olééé50 a findy22 tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, skládání je nejprve jednoduché, později složitější. Pokud není k dispozici prázdná krabice, je třeba dát si pozor na to abyste dávali na sebe makronku stejné barvy. Krok zpět (nebo přidaná krabice)to jistí, ale po jeho vyčerpání se nehnete a musíte křížkem zrušit, přijdete o mince.
    Kdo chce jen stonek a dekorace tak nemusí koukat na časomíru, ale na správné skládání makronek a má 20 mincí jistých. Bedýnku s nářadím a pod. lze oželet.
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pro případ, že by někdo byl stejně pomalu chápavý jako já - nemusíte se trefovat přímo na šipku, stačí kliknout do krabice, kde je makronka k přesunu a pak do krabice, kam ji chcete umístit.
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ak to teda máme rovnako, tu je 39.úroveň s bedňou s bonusmi, môžte trénovať;)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Zdielim napovedu na posledne dva levely, ine odfotene nemam.
    [​IMG] [​IMG]
     
  6. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    a tohle máme skládat na čas ?!
    to jsou pěkně vypečené narozeniny :)
     
  7. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Doufám, že jsem pochopila správně....když kliknu na makronku zvedne se a chci ji někam položit a kliknu na krabici kam ji chci položit tak to tam taky zvedne makronku a nepřendá tam tu první, tak jsem pochopila, že tento přesun není možný....a musím zkusit jinou variantu.
    No a přidělený čas stihnu fakt málokdy....
     
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, mám nahrané poslední 4 minihry. Není to nic super, ale jako studijní materiál dobrý :). U minihry 39 je potřeba prodloužit čas, tak nezapomeňte. Ideálně dát na jednu půlku obrazovky minihru a na druhou video a přesouvat podle něj. Kdyby jste se náhodou zamotali, tak stačí video vrátit kousek zpátky. Tak snad to aspoň trochu pomůže.

    minihra 37 a 38



    minihra 39 a 40



    Hezkou hru ...
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Toto se stane v případě, že se pokoušíš umístit makronku jedné barvy na makronku jiné barvy. Což nejde. Makronku můžeš vždy přemístit pouze na makronku stejné barvy nebo na dno prázdné krabice. ;)
     
  10. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Ahojky. Chci poděkovat někomu za radu, že stačí kliknout na krabici jako takovou a hlavně děkuji -migos- za krásné video. Na 39 jsem zůstala viset, tak snad mi to pomůže. Škoda, že to neumím pustit v okně...na to jsem levá....
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Marie54195454
    20. level
    řešení 20.levelu.png

    a dál už to půjde samo ;)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    we.ww7070
    34. level
    level34.png

    a dál už to dáš sama :)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     
    Naposledy upraveno: 22/1/23
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fany2020

    Tady jsem natočil animaci a hned na první pokus je to tam

    27.gif

    Snad ti to pomůže ;)
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahoj pezt, ale na tom videu je úplně jiné složení krabic než mám já, já mám ve třech krabicích nahoře zelené koblihy a ten čtvrtý je v jedné z nich a proto je nemohu nikam posunout, to znamená, že má ty krabice skoro každý jinak poskládané, ani jedno video mi nesouhlasí s tím , co mám já, jinak děkuji za ochotu mi pomoci, čas ubíhá a já nemám ještě ani na ten stonek kompletní.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fany2020
    Všichni by měli mít stejné levely, potom tedy stojíš na jiném levelu, než říkáš ;)
     
  15. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Moc děkuji -migos- za video. Moc mi pomohlo:)
     
  16. -luky99-

    -luky99- Zelenáč fóra

    Nemáte někdo obrázek level 20. Díky
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -luky99- máme, v příspěvku č.11, takže stačí vyrolovat kousek nahoru o_O
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  18. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Ahoj, vie mi niekto poradiť ako začať level 33. Začala som už 3 krát a vždy som sa zasekala bez možnosti návratu.
    Dík vopred.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01
    Sice s drobnou chybkou a po limitu, ale určitě si z toho vytáhneš postup ;)

    [​IMG]
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.