Věk dinosaurů (4.1. - 10.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Než se člověk rozkouká, už půlka rychlíků hlásí konec....xDxDxD
    Kolo štěstí se nade mnou po dlouhé době smilovalo a dalo +1 a 100%, tak tu šaškuju do noci, abych toho co nejvíc využila a napěstovala co nejvíc akčních. Tak snad se zítra zadaří a budu čekat na pajdátka.
    Rychlíkům gratuluji a všem, co se pustili do akce přeji hodně štěstí ;)
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Bedlivé_oko a dinoalesi... UM já se ještě nerozkoukala a vy už skoro hotovo, já padám :D haha ztratila jsem veškerou motivaci :D
    Mno gratuluju Vám :D
    Večer večer jsem stihla jen rozpěstovat a zasít na minipole a no.. ech já nemám slov hahaxD
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno by bylo, teď už čekat jen na padátka ;)
     
  4. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dopěstováno jen, teď už jen pár set padátek a je to hotovo

    upload_2024-1-5_6-41-15.png


    Nicméně málem jsem zavařil kolo štěstí a na pole nakydal tuny hnojiva ... :)
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    farmárske "povinnosti" splnené, môžem chodiť po návštevách:D
    [​IMG]
    na padátka mám armádu JC, nástroje na vykopávky mi napadali len pri pestovaní akčnej

    Nech sa vám darí, pekný víkend prajem;)
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Delší rostlinku mám už dodanou, na stonek chybí 63 padátek. Dál už budu pokračovat bez podpůrných prostředků, uvidím, kam dojdu.
     
  7. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Tak fintu na tento typ her jsem ještě nenašla. V ostatních hrách jsem úspěšná, ale tady fakt nevím, jak na to. Pěstuji jak divá z dlouhodobkou, ale zatím jsem byla schopná dodat jen 2x. Jak to děláte????????
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mno tak já dojela haha a to jeste jednou zasadila [​IMG] tak že přepěstováno haha :D
    Já se na to nějak nesoustředím ani ve volnu :p být tu ovce jak se drží za hlavu tak jí sem dám :D
    [​IMG]
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tak dlouhou kytku mám napěstovanou ted ještě tých 410 padatek a můžem jít dál
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Finta je pořád stejná - bonusy buď z KŠ nebo z vlastních zásob, řádky na zkrácení SH, bílá nevinnost s vánočkou do slotu a kropit SHáčkem + ještě jak tady už psal kaolín11 dát do fronty mlít jantar, ať můžeš druhou kytku rozpěstovávat s větším počtem rostlinek ;)
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Začala jsem až dnes. Včera večer jsem nebyla schopná začít. Byla jsem utahaná. No nevadí. Proluftovala jsem KŠ a dalo mi 100%/24hod a +1/6 hod. Začala jsem dlohodobkou. Dnes makám jako divá, o víkendu to bude slabší. Ale snažím se, však to běží teprve 1 den.
    Rychlíkům, možná už je na čase říkat pendolíňákům gratuluji ;):)
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezké pozdní odpoledne, tak jsem vyždímala z pole všechna padátka a tímto považuji tuto misi za uzavřenou, o víkendu už nebude čas si hrát :D
    [​IMG]

    Hodně štěstí a zdaru všem ;) Pěkný víkendík přeji :)
    Edit: Jejda málem bych zapomněla, velká gratulka Dance :D
     
    Naposledy upraveno: 5/1/24
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Gratuluji všem, kdož nám, jako vždy, vytřeli zrak.;)
    Stav: na všech farmách chybí 3660 hlavonožek a mi 359 padadel, na K 385 a na E 372. Přede mnou práce místo volna, tak to nehoním. A Ervína jsem nechal v klidu, stejně na mne hází odpad. Dojdu pro stonek, vydyndám z polí padátka a možná ještě zaseji tu druhou. A trochu posklízím.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Před sklizní vydal Vehikl 200%, takže ještě ráno bude druhá sklizeň s padesátipěti kusy hlavonožčího plevele z jednoho pohopole. Paráda. Vehikl už pokoušet nebudu, budu pěstovat pokrácený čajot na pajdátka. Zkusím štěstí, až bude napadáno.
    Všem, kdo už mají hotovo, upřímně závidím a současně gratuluji :)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/24
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ránko všem :) se s tím loudám, že je akcička na baha, ale dnes jsem se zbavila hodně zelených lístků (asi 550) a přidala pár modrých, jsem získala 3x 100% a 4x +1 tak to zrychlím:p Hlavonožka se stonkem hotová, lebkovka bude za tři otočky a potom už jen čekat na padátka. Žanky dávám do vzducholodi, tak to bez nich trochu potrvá, ale to půjde :p Rychlíkům gratulka ;)

     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ještě 8ks to zdržuje :D [​IMG]
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Tak stoneček stonkuje ;). Rozpěstovávám druhou akční, kratší rostlinku ;):). To už půjde :).
    Všem hotovsonům posílám gratulku :)
     
  18. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    Neznáte nějaký fígl aby vypadlo hooooodně padátek???Nemohu začít pěstovat lebkovku nebot mi chybí 500 archeolog.náčiní.ach jooo
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Meli8,
    použij plodinu s nejdelší dobou růstu, pohnoj superhnojivem v kombici např s bílou nevinností a vánočkou a pak to jen párkrát zopakovat a ono to napadá... dal jsem Suguaro a bylo 144 padátek ze sklizně

    anebo koupit padátka za FL nebo koš za peníze
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Teď už je mi jedno kam dojdu :D
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.