Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Květen 2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chci tuto úpravu?

  1. ano

    98.9%
  2. ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. je mi to jedno

    1.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vera2610

    vera2610 Pisálek fóra

    Zajímalo by mě kam se mi stratilo 33 party lístků.
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    mne včera bežal, teraz som skúsila, ide;)
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj, toto téma je určené pro návrhy do hry. To jestli jsi použila nebo nepoužila své párty lístky ti zodpoví podpora hry.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám ten prográmek stažený na NB, ale do PC se už ho stáhnout nepodařilo - píše se, že není dostupný.
    Škoda, nevím - chybka se vloudila.
     
  5. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra

    Ahoj petzt,
    tak jsem to přepsala a upravila, snad je to jasné a srozumitelné :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra



    Ahoj bezejmenný,
    bod 2 je myšlený tak, že by jsi aktivoval automatické točení a kolo by se točilo samo a nemusíš u toho sedět.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Rozšířit počet lístků za hvězdičky,pro někoho není problém.Z diskuse z jiných vláken je dost hráčů kteří shání hvězdičky na Protěžové údolí a ti by si kolo nemoli rošířit.Mám takový návrh aby se u počtu lístků mohlo zvolit počet točení,třeba 20x.Vypadly by různé odměny najednou stejně jako to je při otevírání beden.
    Volím č.1
    PS kolo by mohlo mít i neomezený počet,čili by bylo bezedné stejně jako jsou zásoby u chlívků a ost.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hlasoval jsem ANO.
    Ještě bych uvítal, kdyby (podobně jako to má k dispozici RT) měli hráči k dispozici vyhledávač dekorací, který by dal odpověď typu "Dekoraci XYZ máš v řádku ABCD/na Mýtině/vyměnil jsi ji s hráčem FARMÁŘ při O+D apod." Kdo to má pořád hledat, když potřebuje dekoraci umístit třeba do specifického řádku nebo když ji potřebuje vyměnit při O+D...
    A přitom když se člověk zeptá přes "rady a porady" (kontaktní formulář), odpověď dostane. Kdyby RT umožnil přístup k této funkci běžným hráčům, významně by si ulehčil práci s odpověďmi na otázky tohoto typu...
     
    kaolín11, ašada01 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Navýšení počtu zelených se mi moc nelíbí, vyhovuje mi tento styl, otevřu prostě určitý počet beden a poté nechám točit kolo, pak zase otevřu pár beden a pokračuji v točení, mezitím občas hru restartuji, aby kolo dostalo nový impulz:p. Snažím se na něj vyzrát ;)
    Nejprve ho právě podráždím vytočením zelených lístků a pak přejdu na modré, a většinou něco kloudného padne.
    Dneska jsem zkusil využít i clicker na telefónu a v pohodě.
    Výměna zelených lístků za modré bych také nebral.
    Volba zatočit více lístků najednou je nesmysl.
    [​IMG]

    Program neovlivňuje kód hry a její chod.
     
    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Za mě dobrý nápad, nedávno jsem právě hledal nějakou takovou dekoraci, protože jsem si nechtěně smazal uložené rozložení v obnovení farmy a na telefonu se tento obraz nechce uložit, tak jsem plochu zboural a dekorace pomocí screenu dohledával.
    Takže za mě ano.
    [​IMG]
     
    babako, -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahoj pezte, taky nemám problém s otvíráním beden na několikrát, ale kdyby byl navýšený počet, mohlo by se otevřít najednou více beden s točením, připadá mi totiž, že když se jich otevře více najednou, že z nich spadne víc modrých lístků, než když se otvírá jen po pár bednách, mmch některé bedny s točením na modrásky dost přiškrtili.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dinoalesi

    Nejen na modrásky, ale i ostatní bedny přiškrtili.
     
    kaolín11 a dinoalesi tohle ocenili.
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Jj máš pravdu přiškrtili i ostatní.
    A chápu i to, proč by bylo lepší nechat to tak jak to je, protože je docela možné nebo spíš hodně pravděpodobné, že když se v tom kole začnou vrtat, tak to pro nás moc dobře nedopadne, nejspíš by si nějaké to vylepšení vybralo svou daň k nelibosti všech, jako už se v minulosti párkrát stalo.
     
    bačkora85, -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Bohatě by stačilo, kdyby po stisku tlačítka STOP došlo k okamžitému zastavení kola (nikoli na pozici, kde se kolo aktuálně nachází, to by každý špekuloval, kdy to má smáčknout, ale prostě na pozici, na které by došlo i tak k zastavení kola).
    Nebo kdyby šlo nějak definitivně vypnout animaci kola (po stisku tlačítka PLAY by došlo k okamžitému zobrazení vytočené odměny a k možnosti ihned stisknout tlačítko PLAY).
    Já to řeším tak, že vlezu přes postranní lištu do dekorací/spotřební zboží a vyberu lístek příslušné barvy tlačítkem "Použít", v následně otevřeném okně s kolem štěstím stisknu tlačítko na obrazovce "PLAY" a téměř okamžitě stisknu na klávesnici tlačítko "ESC" - následuje opuštění okna s Kolem štěstí, automatické připsání vytočené odměny (ještě nevím jaké, což mi u zeleného lístku žíly netrhá) a návrat do Seznamu se spotřebním zbožím... Celé mi to trvá 1-2 s. To samé činím i s modrými lístky s tou výjimkou, když spatřím na Kole štěstí nějakou zajímavou odměnu - to pak nechám Kolo štěstí regulérně dotočit, abych viděl, co jsem získal.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hledám také velice často.Hlavně po vyčerpání dekorací z beden piccolo.Většinou vyhledávač nastavuji podle velikosti.Zde se dekorace nachází v podstatě kdekoliv je napadne.Skluzavky pak vypisuji do vyhledávače ( skl).
    Hodně otravné a zdržující.Na mobilu lehce přehlédnutelné!:wuerg:
    Všem dík za podporu a připomínky!;)
     
    babako a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nějakou možnost vyfiltrování ziskových dekorací by to určitě chtělo. Ale zcela upřímně mi tento návrh přijde spíš jako dočasná záplata než dlouhodobé řešení. Prvním problémem je to, že mezi ziskové dekorace momentálně patří pouze ty, které se dají sklidit kombajnem pro mazlíky. Tudíž např. staré jackpotové dekorace dávající bedny do nich vůbec nepatří. Chtělo by to tedy přesnou definici toho, co má být považováno za ziskové dekorace. Druhým problémem je dle mého názoru to, že navrhovaná kategorie v rozbalovací nabídce se svým účelem výrazně liší od ostatních. Řazení v inventáři probíhá primárně podle plochy a sekundárně podle parametru z rozbalovací nabídky. Samotné vyfiltrování ziskových dekorací se blíží více řazení podle plochy nikoliv podle velikosti atd. Navíc si nemyslím, že pouhé vyfiltrování ziskových dekorací stačí. Už teď je jich velké množství, tudíž je z mého pohledu při zavedení něčeho podobného nutné umožnit řazení nejen podle toho, zda je dekorace zisková, ale také podle jednotlivých parametrů, které ve hře již jsou. Proto si myslím, že by mělo mnohem větší smysl např. přidat zaškrtávací políčko, které by umožnilo umístit ziskové dekorace na začátek inventáře, ale jinak by se řadily normálně dle parametru v rozbalovací nabídce.
     
  17. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Ahoj,kdyby byly zikové dekorace v bedně na začátku bylo by to dobré,tedy pro mne.Občas je zapomenu dát na plochu.Při sběru si je dávám do rohu hracího pole abych je měla na očích a hlídíám si jejich počet.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dob
    Za ziskovou dekoraci,považuji takovou,která dává bednu,či řemeslný produkt.
    Jakákoliv úprava bude lepší,než současný stav!:wuerg:
    Předpokládám,že v RT jsou přemýšlející lidé!8)
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.


    Téma zamykám

    [​IMG]
     
    kaolín11 a DANKA722 tohle ocenili.
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Janet180

    Návrh bohužel nesplnil podmínky pro předání návrhu.

    PS: Nesplnění podmínek jsi si bohužel zavinila sama složitostí návrhu.

    Zamykám

    [​IMG]
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.