Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    pezt, to si ako myslel?:music:;)
     
    evainfo a dinoalesi tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DANKA722

    Jelikož se kolo spouští i mezerníkem, tak existují programy, které umí klikat určitou klávesou, v tomto případě mezerníkem a ten v předem definovaném intervalu tuto klávesu spouští, tak jako bych u toho seděl ;)
     
    dinoalesi a DANKA722 tohle ocenili.
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    pezt, no dobre, ďakujem, ale čo ja pc-analfabet s tým:D? poraď prosím;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    DANKA722

    Program, který používám já se jmenuje Auto Key Presser (kliknutím stáhneš)
    Po instalaci se otevře okno kde vybereš potřebnou klávesu a interval

    Screenshot_1.png

    Poté už klikneš jen na start a v okně farmy klikneš na start aby se kolo roztočilo a už se vrtí, samozřejmě okno musí zůstat aktivní, ale nemusíš u toho sedět, i když se na párty kole vyhraje hlavní výhra, tak se kolo neustále točí, pak třeba odklikneš 2 - 3 hlavní výhry najednou.
     
  5. larelay

    larelay Analytik fóra

    petz: to je paráda! Děkuji moc! Hned je větší chuť hrát. Nemůžou mi sebrat farmu, není to žádný nepovolený prvek, není to vlastně ve hře, že? Díky, že jsi sdílel!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Pezt
    satelit má pravdu jedu v prohlížeči GCh
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechci vám kazit nadšení,ale co nato říkà strejda VOP?!?
    3. Zakázané nápomocné programy a automatizace
    Ke hraní našich her mohou být využívány pouze konvenční prohlížeče v nezměněné podobě nebo herní klienty vyvinuté přímo pro danou hru. Používání neautorizovaných programů, botů, skriptů, maker a dalších aplikací, které automatizují herní procesy nebo jakkoli mění design či funkci herního klienta, je přísně zakázáno a může vést k zablokování účtu. Používání prohlížečů pro mobilní zařízení (smartphony/tablety), které podporují Flash, jako je např. Puffin, je dovoleno.

    Tak aby jste při Dožinkách nedostali po pérkách!:wuerg:
     
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Taky si myslím jestli to není porušení VOP ale na druhé straně není ten program jen pro Farmeramu,takže to asi porušení není. Že se dá točit mezerníkem vím dávno,přišel na to náš kocour,když se mě prošel po klávesnici, je to trošku usnadnění ale ne zas tak velké. Uvítal bych radši ESC + Enter.

    Vidíš pezt já to říkal ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/4/21
    kája53, evainfo a dinoalesi tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Si tedy myslím,že je to jasné z automatizování hry.o_O Možná by pomohla lehčí úprava VOP a přimhouřit jedno očko.
     
    dinoalesi tohle ocenil(a).
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Klidně by mohli přimhouřit i obě, když nám nejsou schopni vrátit do hry ESC a Enter -.-
    Tak uvidíme, ale bylo by to díky peztovi zase o něco veselejší hraní ;)
     
    kája53 a satelit tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    Řekl bych, že máš nastaveno v prohlížeči vymazání dat po zavření prohlížeče, proto se ti to okno pořád objevuje.
    Je potřeba kliknout na 3 tečky - nastavení - ochrana soukromí a zabezpečení - soubory cookie a jiná data webu a tam vypnout tuto položku

    Screenshot_1.png

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ad točení kolem
    Tohle není žádný program, který zasahuje do chodu hry a nijak ji neovlivňuje, což b.o.t.y dělají.
    Kdo chce může používat, kdo nechce nemusí, nikoho nepřemlouvám, jen jsem psal jak jsem to vyřešil.
     
    modro.ocko22, satelit a dinoalesi tohle ocenili.
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pezt, díky moc, že ses s námi podělil, to byl geniální nápad ;) A já to klidně risknu, pro mě je to daleko větší přínos než dožínky :D
     
    modro.ocko22 a satelit tohle ocenili.
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no nevím, ale... potkat mě tohle v 22O levlu, kdy jsem protočila stovky lístků, tak se na ty desítky růžových stájí, kdy šlo jen o počet slušně řečeno vy...nechám. Spíš by jsme se měli zajímat o to, než jak něco obejít, aby tyto usnadňujíci prvky byly znova součásti hry .
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    Ahojky pezt, program z tvého odkazu jsem stáhla, ale neplacený, chce to po mě aplikaci v které se to otevře, vypadá to hloupě, ale všechno odmítá. Ještě se mi to při stáhnutí nějakého programu nestalo :p jinak je možnost si tento program předplácet.


     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Program je zabalený v raru. Instalační soubor programu Auto key presser je potřeba rozbalit (extrahovat). Potom se ti objeví samotný instalátor zmiňovaného programu. Windows to umí bez instalace jakéhokoliv externího programu rozbalit. Nevím tedy co tam vyvádíš :p
    A program Auto key presser je neplacený.

    EDIT: Zde pro méně počítačově zdatné, přímo instalační soubor, bez nutnosti rozbalovat. >>> Auto Key Presser <<<
     
    Naposledy upraveno: 11/4/21
  16. blbounnejapný88

    blbounnejapný88 Pisálek fóra

    Do minulé soboty Unity celkem šlapala, ale od sobotního večera je to hotová katastrofa: pomalé načítání čehokoliv, každou chvíli to zamrzne úplně, když potřebuju něco obstarat ručně, věčně vyskakuje posouvací okno, do úkolu se dostanu až po několika restartech, když otevřu secí tabulku, obrázky jsou rozhozené tak, že nebýt horní infolišty, tak ani nevím, co sázím... prostě hnus velebnosti :wuerg:
    Už jsem z toho docela otrávená -.-
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdo posílá z farem na mobilu pouze dárky sousedům, doporučuji vyzkoušet Via Brovser [​IMG]
    Načítání zhruba 30-40 sekund.Testováno na 16 farmách a za celou dobu se to ani jednou neseklo!! Spotřeba dat oproti Edge a podobnejm prohlížečům taky dobrá! U Edge není problém doba načítání i více než 3 minuty!:p
     
  18. Štika

    Štika Mistr fóra

    Tak to je poslední kapka poslední dva dny už začíná blbnout i kombajn , použít stavitele to je na budku, dnes jsem to měla naklikaný ručně dřív než kombajnem,kytka se točí a točí několikrát restart než se to chytí......>:(>:(>:( na co si ho kupuju????????????
    Jejich opravy jsou naprosto k ničemu když několik blbostí opraví a ostatní jim zase nejde.
    Druhé setí stavitel opět nezklamal polovina byla na velkých polí zbytek byl na malých opět stavitel na dvě věci!
    Kdyby to nebyl poslední úkol tak se na to s chutí vyfláknu.
     
    Naposledy upraveno: 12/4/21
  19. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Ahojky. Taky jsem se nestačila divit, co je to zase s bednami...odkliknu a zůstane 0 .Bedna pak s nulou zmizí, když odejdu a vrátím se.
    Když hra přešla na nový režim, tak v hodně případů přestel fungovat ENTER, jako odpálení=potvrzení...takže hra odsýpala...teď to nefunguje.
    A když jsem si konečně našla rychlejší náhradu na sklízení beden- myší-otevřít dolní uprostřed, potvrdit a potvrdit- vše na jednom místě, aniž bych myší běhala po monitoru, tak zase najednou něco nového a doufám, že to dlouho tak nebude. Pěknou hru všem.
     
  20. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Dobrý den od rána mi vůbec nejde se přihlásit přes Klienta stále tam skáčou ovečky na 100% a nic se neděje s Klientem to je stále horší a horší zpráva sousedovi jde napsat jen naslepo a plno jiných chyb,které tam dříve nebyly,také tak zůstává po sebrání stále jeden troúhelník jako nesebrané nezmizí ani při přepnutí na jinou plochu,ať s tím RT konečně něco udělá,anebo kdysi oblíbenou hru celou zabalí a neusiluje zbytečně hráčům o zdravé nervy,místo vymýšlení nových akcí,pro které není možné napěstovat potřebné plodiny ani zvířata,by se měli více věnovat tomu,aby byla farma funkční a hratelná,děkuji