Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 9/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem žufánek, 25/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nada1968

    nada1968 Pisálek fóra

    Hra se pomalu načítá přes klienta a pole i když jsou hotové tak vypadají jako nově zasázené vubec se nezobrazují jako hotové pole na sklízení
     
  2. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    ahoj nada1968,
    vizuálna chyba týkajúca sa plodín a stromov je už nahlásená k oprave ... viac sa dočítaš v diskusii TU.
    Je to nepríjemné, ale momentálne sa dá iba čakať na opravu.

    Update: stromy už sú opravené, polia ešte nie.

    Prajem peknú hru.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  3. jerja

    jerja Zelenáč fóra

    Zdravím, prosím poraďte mi .koupil jsem kombajn na měsíc.
    Všichni pomocníci jsou v pořádku ,až na secí stroj .Tam mě nepřipsali hodiny, které jsem tam měl z beden atd.
    Jedná se asi o12000 hodin. díky za radu jerja
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Děkuji za radu. Internetem to nebude, připojení mám sice nic moc, ale to už dlouhodobě, a tohle je problém několika posledních dnů. Asi budu muset zkusit tu odinstalaci
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    jerja, nejdříve vyzkoušej restart, odhlaš se a pak znovu přihlaš, pokud hraješ v klientu tak ho úplně vypni a pak se znovu přihlaš do hry. Když bude problém přetrvávat prosím obrať se na herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<

    činčilka12, uvidíš jaký to bude mít efekt. Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chci zasadit pohanku a musím si koupit 300ks. Proč? jsem nově lvl.225
    pezt díky asi jsem už dlouho nepostoupila a tak jsem to zapomněla:)
     
    Naposledy upraveno: 30/8/21
    pezt tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143

    Všechny plodiny je potřeba zakoupit ve farmářském obchodě, popřípadě na trhu, když se ti daná plodina odemkne. Automaticky nedostáváš nové plodiny.

    Fajn hru pezt
     
    Koulička1, danda-vnovis a dasa1143 tohle ocenili.
  8. Alinka155

    Alinka155 Pisálek fóra

    Pekné popoludnie, kde získam recept na Pinkie koláč, v pekárni mám úroveň 5.
    Ďakujem
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Alinka155

    Recept šel získat pouze v akci My Litte Pony, pokud jsi jej tehdy nezískala momentálně nejde nijak koupit.
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-, zkoušel jsem v prohlížeči i v klientu a vyhledávání fungovalo.


    upload_2021-9-1_12-15-1.png

    *Hráčka svůj dotaz smazala, nechám zde pro kolemjdoucí.

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 1/9/21
  11. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    [​IMG]
    Prečo sa nedá dodávať do úloh perie papagaja ked je to z dielne
    produkt.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mirdo777

    Protože úkol je koncipován jako faremní, proto jsou tam jen položky z farmy.

    Fajn hru pezt
     
  13. sváťa44

    sváťa44 Pisálek fóra

    Ahoj. Co všechno dává Jackův dárek ? Díky za odpověď.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sváťa44, Jackův dárek (+) má 20x "nabití" po +2ks z rostlin na 10 hodin. Je to jedna z nejlepších dekorací. Využit lze třeba při akcích. Pokud jsi získal dekoraci z bedny Piccola, tak je důležité ji nebourat, protože by jsi přišel o již zmiňovaný bonus. Po vyčerpání dává dekorace BZ/TBZ. Info o dekoraci najdeš ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ve vláknu o potížích s Unity/Klientem jsem se zmínila o tom, že se mi ztratila nevysvětlitelně úroda z polí. Brala jsem to jako chybu Unity, která mě příliš nezasáhla (nešlo o akci), tak jsem to ani moc neřešila. Jen jsem zmínila pro případ, že by mohlo jít o problém více hráčů.
    Teď se mi ale stalo, že zmizely z chovné ohrady zadané chovy. Dala jsem si už někdy na začátku srpna, když bylo šlechtění za 1 SK, šlechtit plazy, ptáky a členovce - ve Farmorákulu se o nich mluvilo - a dost dlouho jsem tam měla vykřičník, že je hotovo. Teď jsem si všimla, že zmizel (kdy zmizel, nevím, ale všimla jsem si toho teď) a když jsem se tam šla podívat, nebylo tam vůbec nic. Bohužel netuším, kolik jakých šlechtěnců jsem měla, takže ani nemůžu říct, jestli to vypadá, jako že to někdo sklidil za mne anebo to prostě zmizelo.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kiki2305

    Zde na fóru to neprověřím, musíš se obrátit na herní podporu, kam se ti šlechtění ztratilo.

    Fajn hru pezt
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tušila jsem to, ale vždycky to nejdřív zkouším zde. Děkuji, zkusím to na podpoře.
     
  18. popelk

    popelk Pisálek fóra

    Ahoj,hraji už přes 10 let a nějak jsem zapoměla a nemůžu dohledat, kde mám vzít zvěřinec na farmu,který jsem dnes dodělala. nikde ho nemůžu najít.prosím o radu. děkuji. bajaja54
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj popelk

    Splněním úkolu v družstvu, nezískáš budovu Zvěřince, pouze plány na jeho rozšíření.
    Zdarma si můžeš vyzvednout jeden na stromě moudrosti za hvězdičky, nebo jeden si můžeš vyzvednout ve starověkém opičím chrámu za zlaté banány, ostatní se kupují ve farmářském obchodě, za floreny. Vše o skladištích najdeš v tomto vlákně Skladiště: Zvěřinec, Arboretum, Výrobna
     
  20. popelk

    popelk Pisálek fóra

    Děkuji moc za radu. už jsem starší ročník a nemyslí mě to jako dřív.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.