Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Dob ano asi jsem se špatně vyjádřila.Myslela jsem tu nabídku kdy je po nastartování Fa oznámení s Informacemi,nákupy,denní dárek od Kubíka a další upozornění.
    Nebudu mást ostatní jak to mám pojmenované,ale ani dnes se mi nepodařil nákup.Zkouším to jen kvůli chybám.Pomocník-kombajn jde koupit bez problému.Hezký den a děkuji za tvoji práci
     
    Dob tohle ocenil(a).
  2. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    evoku57: ahoj. Skutečně jsem viděl jiný trh, jaký to nevím, byli tam úplně jiní prodejci, úplně jiný počet prodávaných komodit. Udělal jsem strovnání obou trhů přímo v nabídce krmiva, taky jsem si nejprve myslel že jsem se splet :D. Dnes před chvílí opět podobné, tentokrát už opravdu "můj" trh, nicméně koupená komodita se mi nepřipsala, krejcary odepsaly. Restart nepomohl ani F5, ani úplný restart farmy. Normálně hraju v klientovi, tentokrát jsem to zkusil i v prohlížeči (firefox), ani tak se mi koupená komodita nepřipsala. Zkusím tu podporu.
    edit: Tak vysvětleno, opravdu jsem nějakým záhadným způsobem v obou případech prodal i koupil zvířata a ne krmivo. Přestože jsem měl nastaveno v tabulce krmivo, ó. Takže mám poučení pro příště. Proto mi to nechtělo na začátku pustit k prodeji větší počet (neměl jsem víc zvířat ve stodole, na rozdíl od krmiva xD).
    S tím trhem též vysvětleno, to je zapeklitější věc. Nicméně, otázka pro modíky, můžu sem dát, co mi napsali z podpory? Dříve se to tuším asi nesmělo...
     
    Naposledy upraveno: 22/8/21
    maribeja, evoku57 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Opět dudlík na všech plochách.Ale dneska jsem zjistil,že dudlík se objevil při delší nečinnosti na farmě.Tj. poklidil jsem farmu,pak šel dělat něco užitečného a když jsem znova přišel na farmu byl tam.
    Po restartu farmy je samozřejmě pryč.
    Ale jinak si myslím ,že je to prkotina a jsou mnohem důležitější věci k řešení,než se zabejvat dudlíkem či vykřičníkem! Na funkci farmáře nemá žádný vliv!o_OxD
     
  4. strejda.jirka

    strejda.jirka Pisálek fóra

    Dobrý den, před časem jsem se ptal na následující věxc, ale nezachytil jsem odpověď: Když plním úkol v Družstvu a splním první krok v nějakém úkolu, vyhodí mě to zpět na úplně první úkol v Družstvu. Je to chyba hry? Musím říct, že je to dost otravné, protože často nesleduju, jak se přesně který úkol jmenoval a složitě se pak k němu vracím. Děkuji

    Skali: Moc děkuji za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 27/8/21
    maribeja a Sumec tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    strejda.jirka - zdravím, teď jsem zkoušela v družstvu plnit tři úkoly (náhodně vybrané) a vše proběhlo v pořádku, nikam mě to nevyhodilo (hraju v klientu).
    Zkus se zeptat kolegů v dotazech, kde by mohl být zakopaný pes nebo kontaktuj herní podporu.
    Osobně ti mohu prozatím poradit toto - úkol/y, který/é zrovna plníš, si zařaď do kategorie "oblíbené" a tam ho/je pak najdeš snadno.
    sezame.png

    oblíbené.png oblíbené01.png
     
    Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali, mě se to také děje, ne tak často :), ale občas to přeskočí zase na první úkol i v těch oblíbených, naštěstí už jich nemám tolik, tak se vrátím, ale je to zase chyba systému, jako u všeho, co se vrací na začátek
     
    modro.ocko22, -Jara05- a Sumec tohle ocenili.
  7. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Zase podařený update. Některé stromy na Křišťálových vodopádech se tváří, že jsou ke sklizení, ale nejsou (např. makademie XXL, plumerie XXL, langsat XXL, Hřebíčkovec XXL)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám to bropyk také tak, jednu chybu opraví, druhou přidají, tak jako vždy, už bychom si mohli zvyknout xD
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tato chyba je i u rostlin. Obě jsou nahlášeny.
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještě že si pamatuji, kdy které stromy a plodiny sklízím, jinak je to dost matoucí, to nedozrálé bylo snažší ;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj jedna chyba se opraví a další vznikne včera jsem sklízela obr stromy na mýtině normálně jak byly zralé ,dnes se tváří jako zralé a nejsou ,sice mi ukazuje kouzelný strom dárky a florenový zlaťáky ,ale zase obříci se tváří tak jak nemají,takže zase si zvykat na něco jiného ,chyb je určitě více,ale už se to bere automaticky ,že jsou,i když některé znepříjemňují hru.také hra dost často v klientoví zamrzá ,ale to se mi stává i v prohlížeči,jinak hraji v klientovi převážně.
     
    modro.ocko22, -Kuteno- a Jonsdorf tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    No, myslím, že by to měl RT co nejdříve odstranit, je to hoooodně zavádějící, hodně se to plete :)
     
    Jonsdorf a maribeja tohle ocenili.
  13. maribeja

    maribeja Stará škola

    evoku57 to máš pravdu žeb se to plete,hlavně vadí to když jedno se opraví a druhé co bylo v pořádku zase vznikne
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  14. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Můj odhad - byla snaha, aby stromy a rostliny měly lepší grafiku dozrávání. Tzn. aby dozrávaly postupně podle času a ne tam byl pouze nějaký skok. Pokud to je pravda, tak nevím zda to byl podnět od hráčů nebo výmysl RT. Pro mne je to nežádoucí funkčnost. Já naopak potřebuji, aby bylo jasně vidět rozdíl mezi dozrátým a nedozrátým. A hlavně nejdříve by se měly opravit všechny nedostatky a teprve potom dělat na nových vylepšeních. To je jako když teče střechou do baráku, ale než opravovat střechu, tak budu měnit nábytek v obýváku. To by mně opravdu zajímalo kdo by se takto zachoval, avšak RT vůči hře se tak chová
     
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A mě to přijde krásné...
    Přijdu na farmu a půlka pole jako nezasetá a však vody tu je na rozdávání.
    Stromy se tetelí a ohýbají pod váhou plodů ale sklidit nejdou.
    A úplně nejkrásnější je že obr stromy jsou zralé nonstop.
    No není to právě naopak, myslím snaha RT udělat nám radost?
    Óóó díky za takové tvůrce, umí to lépe jak Bůh...
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmmm ,vypadáto fakt pěkně!xD
    Už jsem si myslel,že kombajn má poruchu!:cry:
     
    radyn.m, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne ukazuje na farme aj na Baha že 1/3 mám zasiatu skôr a ostatné neskôr.Ale nechápem keď mám pomocníkov a zasejem,polejem a pohnojím že to tak ukazuje a stromy tak isto tvária sa že nie sú dozreté.Jednu chybu opravia a 2 urobia.Už ma to nebaví keď je kiks za kiksom.
     
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Po 3 minutách na farmě :

    [​IMG]

    Stromy již několik dní vypadají jako zralé, ale nejsou - dosud také neopraveno. Je to na všech plochách, týká se to
    i plodin, ale to už tu bylo psáno.

    [​IMG]

    [​IMG]

    A navíc tam mám na všech plochách duchy, už dlouhou dobu !

    RT je ještě na dovolené ?????


    18.20

    Po několika hodinách jsem zpět na farmě a k problémům již výše zmiňovaným
    se přidružují další :

    [​IMG]

    JO? A o jakých????

    [​IMG]

    Kde nic není, tam nic není...
    :p

    A zase restarty , odhlašování, už je to k vzteku a hra jednoho přestává bavit.


     
    Naposledy upraveno: 26/8/21
  19. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Když se provede aktualizace hry a 'odstraní chyby' tak mám pocit že se spíš následně udělají nové a možná s velkým úspěchem i horší.Už je to rok co se ty chyby-poruchy táhnou a nebere to konce a asi se to tak hned ani nezmění.
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak duchové mi nevadí, dudlíky taky ne :p ale když po sklizni kombajnem na bahamce doklikám ručně pár nových stromečků zuzi a přiřítivší se hnojící aerko zůstane rozpláclé skoro přes půlku plochy - tak to mi fakt vadí :( protože to jde se mnou na každou plochu, zakrývá to jiné věci, musím restartovat a je to teď dost často 8)