Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 9/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem danda-vnovis, 27/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, majka48..jahudka, pokud půjdeš do města do banky, tam zvolíš jít do obchodu. Ukáže se ti nabídka na zakoupeni FLorenů přes SMS. Vyplníš údaje podle návodu. Hlavně nezapomeň správně napsat SMS - BIG XXXXXX. Ta mezera mezi BIG a čísly je důležitá. Pokud používáš prohlížeč Google Chrome, tak se ti může stát že se ti nabídka nezobrazí (chyba prohlížeče), prosím vyzkoušej jiný prohlížeč. Osobně mám odzkoušený Mozilla firefox.



    upload_2020-9-10_19-23-35.png

    upload_2020-9-10_19-25-59.png

    upload_2020-9-10_19-26-19.png

    upload_2020-9-10_19-28-6.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. majka48..jahudka

    majka48..jahudka Pisálek fóra

    dekuji,prave se tam nic neukaze
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    majka48..jahudka a používáš Google chrome? Mně totiž nezobrazuje nabídku právě v něm. Pokud použiji Mozilla Firefox je vše v pořádku. Zkus tedy prosím vyzkoušet a dej vědět, jestli vše funguje, děkuji.

    EDIT:
    Dobře zpracovaný návod na instalaci Firefoxu najdeš ZDE (klikni). Pokud by ti nebylo cokoliv jasné, neváhej a zeptej se.


    Google chrome nezobrazuje nabídku
    upload_2020-9-10_19-46-3.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 10/9/20
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám dotaz. Vím, že je Vás moderátorů málo, tak se ptám, jen tak, kdy asi bude aktualizovaný řebříček postupů?
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O
    Až si někdo z nás udělá na to čas tak to bude ;)

    PS: zkusím dneska ok ?

    Fajn hru pezt
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Senkjůverymač. :inlove:
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Mám menší problém nejdou koupit floreny přes SMS.Je to jen u mně nebo všude?
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babina51, pokud používáš Google chrome, tak ten nezobrazuje nabídku na nákup Florenů přes SMS (chyba prohlížeče). Zkus prosím použít jiný prohlížeč. Odzkoušeno mám přes Mozilla firefox, tam se mi možnost nákupu zobrazila v pořádku. Můžeš mrknout i sem, tam jsme také řešili tento problém ZDE(klikni).

    Dobře zpracovaný návod na instalaci Firefoxu najdeš ZDE (klikni).

    Pokud jsi už FLoreny nakoupila a nebyly připsány na tvůj účet, tak připsání Florenů někdy trvá i několik minut. Pokud se ti nepřipíší, kontaktuj prosím herní podporu, děkuji. Odkaz jak kontaktovat herní podporu mám v podpisu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Dala jsem na radu a na nákup přešla na Mozillu,šlo to.Díky.
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babina51, jsem opravdu moc rád, že jsme problém vyřešili. Přeji hezké farmaření. :)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. Katelf

    Katelf Pisálek fóra

    Ahoj, mám pár dotazů - při koupi balíčku superkrmiva se mi objevil nějaký Aladin a říká mi, že jsem postoupila do další úrovně...ale nikde jsem nenašla co to znamená. Pak jsem se chtěla ještě zeptat jestli se už ví jak bude řešená hra když v prosinci 2020 končí podpora flashe? a poslední dotaz - neuvažuje se o dalších Zvěřincích na farmu?
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katelf, jedná se o novinku, nakupovací bonus, kdy při nákupech na farmu získáváš odměny. Vše o nakupovacím bonusu, se dozvíš ZDE (klikni), je tam i odkaz na diskuzi.

    Postup v odměnách zjistíš v Bance, záložka nakupovací bonus.
    [​IMG]

    V současné době probíhá testování v Unity, tak aby bylo možno hrát hru bez podpory flashe. Pro více informací prosím mrkni ZDE.

    O všech novinkách a nových věcech zaváděných do hry informujeme v oficiálních oznámeních nebo ve vlákně s akcemi ZDE. Naposledy bylo přidané nové Baha arboretum a výrobna, mrkni prosím ZDE. Zatím o dalším možném rozšíření pro farmu nevíme.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 13/9/20
    Katelf tohle ocenil(a).
  13. -adelka2001-

    -adelka2001- Pisálek fóra

    ahoj, proč mi ve mlýně zmizela možnost výroby krmiva pro kraby?
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -adelka2001-

    Protože krab byl při updatu bahamaramy zařazen mezi běžné zvířata a běžná zvířata se musí aktivovat ve Starověkém opičím chrámu za zlaté banány v 9. chrámové místnosti.

    Fajn hru pezt
     
  15. -adelka2001-

    -adelka2001- Pisálek fóra

    Nepřipadá mi to moc fér, když v nějaké akci získám například kraby, (před tím žraloky) ... nejspíš jako odměnu .... a pak mi to zmizí a bez náhrady.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -adelka2001-

    Nic ti nezmizelo, vše získané máš v inventáři, jen je potřeba si možnost chovat kraby, vyrábět pro ně krmivo, a kupovat a prodávat tyto komodity na trhu, aktivovat ve Starověkém opičím chrámu.
     
  17. Alča0108

    Alča0108 Pisálek fóra

    ahojky mám dotaz. mám v liště nekolik upgradů k dekoracím a zjištuji k čemu patří abych je dala dohromady. Bohužel dekoraci k tomu v liště nemám nejspíš jsem je dala do řádků do nebe. ale kdyz je napíšu do vyhledání tak mi to hledá spíš jen názvy řádků ale dekorace v tom dané ne. Můžu nějakým způsobem zjistit do kterého řádku jsem tu hledanou dekoraci dala abych nemusela projíždět cele nebe a hledat tu dekoraci? Děkuji za odpověd.
     
  18. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím Alča0108,
    bohužel se nevyhneš tomu, abys projela celé nebe a dekoraci našla tímto zdlouhavým způsobem.
    Nic jiného hra zatím neumožňuje.
    Přeji úspěšné hledání.
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majky2761986, tvůj příspěvek jsem přesunul do správného vlákna o výměně a zasílání dárků ZDE (klikni).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zdravím chci se zeptat. jak přesně se počítá čas když šlechtím květinu ve skleníku ? Potřebuji nějaký příklad ukázat. Myslím ty delší rostliny typu čtyřlístek a pod.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.