Oznámení Testování Unity - novinky

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj farmáři a farmářky,

  poslední měsíce byly pro všechny z nás výzvou. Stejně jako většina z vás jsme se museli přizpůsobit mimořádné situaci, což je občas velmi náročné, ale jsme rádi, že jsme drželi pohromadě a nikdy neztratili naši motivaci a důvěru.
  Přesto chceme opět vyzvat všechny naše hráče, aby dodržovali pravidla své vlády a Světové zdravotnické organizace.
  Zůstaňte doma a berte tuto situaci vážně, ale nepanikařte.

  Nyní se dostáváme k té veselejší části. Další testování Unity v uzavřené beta verzi proběhne v příštích týdnech. To znamená, že všichni moderátoři budou mít opět možnost zahrát si Farmeramu v Unity, nahlásit chyby (Samozřejmě tam žádné nebudou. ;)) a poskytnout dodatečnou zpětnou vazbu. Pokud půjde vše dobře a budeme spokojeni s výsledky, tak se otevřená beta verze Unity objeví již brzy. Již teď se nemůžeme dočkat, až vám ukážeme, na čem jsme během posledních let pracovali.

  Jako malý dárek jsme si pro vás připravili bonusový kód.

  Pokud použijete bonusový kód CHALLENGE, získáte na svůj herní účet 5x Párty lístek a 50x Superhnojivo. Kód je platný do 1.8.2020 23:59 a můžete jej využít pouze jednou.

  Zůstaňte v bezpečí!
  [​IMG]