Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 9/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem danda-vnovis, 27/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. majky2761986

    majky2761986 Zelenáč fóra

    **** Odstraněna zbytečná citace ****

    dakujem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/9/20
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. stanko60

    stanko60 Pisálek fóra

    ked slačim mamobil aplikaciu tak nasledujuca stranka kde ma byt ukazatel mojej nasledujucej strankz je čista teda prazdna
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stanko60, může se jednat o chybu prohlížeče. Zkus opakovat platbu v jiném prohlížeči. Pokud by byl výsledek stejný kontaktuj herní podporu. Odkaz jak kontaktovat herní podporu, ZDE klikni. Jako druh problému zvol obecné dotazy. Problém tam podrobněji popiš. Děkuji.


    upload_2020-9-4_17-0-7.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně se to děje taky, ale naštěstí si pamatuji kód i číslo, takže nakupuji, i když se mi nabídka nezobrazuje.
     
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    poradí mi někdo,nejdou mi umístit kraby na baha,chtěla jsem si dát ty růžové z akce a jsou přeškrtnutí,vím že musím dát na obyč chlév,ale i ty jsou škrtlý...děkuji
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj papulice, aby jsi mohla chovat kraby, musíš ve Starověkém opičím chrámu v 9. místnosti odemknout sochu bazén pro kraby. Pro více informací mrkni ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    papulice tohle ocenil(a).
  8. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    Ahoj,nejde me zaplatit ,,,platba pres sms,,kliknu na platba sms a dal mě to nepustí
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj helca16113, může se jednat o chybu v prohlížeči. Pokud používáš Google chrome, zkus třeba Mozilla firefox. Tam mi šlo placení přes SMS bez problémů. Pokud by ti to znovu nešlo a chyba se opakovala, prosím kontaktuj herní podporu. Odkazy a jak na to je o pár příspěvků výše ZDE.





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. samec

    samec Magnát fóra

    Ahoj může mi někdo vysvětlit,proč na kole štěstí párty lístku se objevuje pořád dokola střihárna ovcí žlutá--byla vždy jednou--už se objevuje zcela běžně dvakrát a dnes dokonce třikrát!!!! Co s tím RT zamýšlí---je z toho už fobie proti srsti!!A je neskutečné,že se objeví Jahodový mafián a i marcipán,který má 1350 BZ a jiné neskutečnosti podobného šílenství,když si musím získat 1 Floren za přes Miliardu BZ a jeden párty lístek stojí 8 Florenů,takže asi za rok vyhraju přes ty miliardy BZ --např. 1350 BZ--pecka! Přímo se rozplynu výhrou!A je neskutečné,že hráči,kteří nastoupí mají 1 Floren po pár tísících BZ a já ho mám po těch miliardách také---oni ho maj po pár týdnech a já po měsících tvrdé práce---to je neskutečné a píše se,že všichni hráči mají stejné možnosti----v tom si to zcela odporuje--dle logického uvažování
     
    Naposledy upraveno: 5/9/20
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj samec, zařazení výher na kole štěstí má v plné kompetenci BP. V každém reportu píšeme že lístky na párty kole jsou za reálné peníze a že když hráči dostávají za to řemeslné produkty, krejcary atd., tak nejsou z toho nadšeni. Co se týká opakovaných výher na kole štěstí, je to úplně stejná situace. Jediné co pro vás hráče můžeme dělat a děláme je, že vaše názory tlumočíme RT.

    Odměny za postup ve hře jsou dané a je to tak nastaveno. Také jsem v začátcích za postup získával jeden FLoren za druhým a teď už to jde hůř. Připojím do reportu i tento názor.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    cassandravega tohle ocenil(a).
  12. samec

    samec Magnát fóra

    • Psaní mimo téma je porušení pravidel - Dave Lister
    Hmmm---to je pěkné,já už těch stříháren žlutých ovcí mám 99 a to jsem už posílal expresem --vyhodím to oknem a vrací se mi to dveřma--a to mi chybí mraky nových stromů--to se na tom kole štěstí prostě neobjeví---to je logika RT---já jim dám náhodu!!!! To mají prostě nainstalované...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/9/20
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    samec, prosím respektuj rozdělení fóra. Tady jsi v sekci s dotazy. Diskutovat můžeš v debatním vláknu ZDE. Psaní mimo téma je porušení pravidel fóra. Vše co se týká pravidel na fóru je uvedeno ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj nebyla jsem tu dva dny a dnes jsem chtěla zasít akční a nemám ani po restartu žádnou.
    A ještě můžu si nějak dokoupit denní dárky?
    Děkuji za vysvětlení:)
     
    Naposledy upraveno: 7/9/20
  15. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím dasa1143,
    máš asi na mysli akční rostliny v probíhající akci Den v muzeu.
    Akční rostliny tentokrát nedostáváme na začátku akce, ale musíme si je umlít v mlýně z jantaru (ten dostaneš na začátku akce) a barviva (druh volíš při vstupu do akce podle vybrané akční rostliny).
    A denní dárky se zpětně dokoupit bohužel nedají.
    Přeji příjemnou hru
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  16. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Ahoj, chci se zeptat, proč mám zablokované všechny "bazén pro kraby" ? Mám jich dost a nemůžu je ani postavit, teď si je musím odemknout v soše??? Předpokládám, že asi chyba........(bud jsem je vylosovala nebo vyhrála)
    Díky za odpověd
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zkroftova

    Došlo k updatu na bahamaramě, a bazén pro kraby se stal běžnou stájí, a všechny běžné stáje se musí aktivovat ve starověkém opičím chrámu.
    Vše k updatu najdeš v tomto vlákně Nadúroda na BAHAMARAMĚ!

    Fajn hru pezt
     
  18. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Dobré ráno přeji, mám dotaz. Jak zjistím svůj trh ?
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19 - jaký jsi trh zjistíš >>KLIK ZDE<< a do rámečku zadáš ID své farmy (číslo na dolní části rámečku ve hře)

    Přeji fajn hru
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  20. majka48..jahudka

    majka48..jahudka Pisálek fóra

    Ahoj,jak se prosím posílá sms přes mobil
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.