Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 8/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem vrbovka, 24/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Dave Lister

    Díky


    ***Odstraněna citace***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/8/21
    dinoalesi a Dave Lister tohle ocenili.
  2. -borůvka53-

    -borůvka53- Pisálek fóra

    Dnes jsem zjistila,že nejde kupovat floreny za sms zprávy.Ví o tom někdo něco.díky
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -borůvka53-, z technických důvodů byla platba pomocí SMS zrušena viz oznámení ZDE a byla nahrazena platbou mobilem, mrkni ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Můžu se zeptat, proč zase nejde rovnat bedny podle počtu? Včera to fungovalo, dnes ani náhodou. Ty chyby jsou stále dokola.
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  5. Scorpius

    Scorpius Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka,
    problém s usporiadaním debien resp. beden je už nejaký čas, na náprave sa intenzívne pracuje.

    Napriek tomu je tu možnosť, ktorá funguje, ale ide to iba na plochách Pobrežie stroskotancov (Trosečnícke pobřeží) a Maják.
    Je nutné kliknúť na položku všetko a do vyhľadávača zadať debna resp. bedna (alebo aspoň časť slova). Viď screen nižšie ...

    upload_2021-8-23_18-30-11.png

    Vyskúšaj, verím že to pôjde.

    Prajem peknú hru.
     
  6. dankadanka

    dankadanka Pisálek fóra

    Ahoj , nevím kam se obrátit , z hlavní louky mi zmizelo úplně vše , zůstala jen holá louka . Pordí mi někdo ?
     
  7. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    dankadanka zkus restartovat pc
     
  8. Scorpius

    Scorpius Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dankadanka,
    čo to znamená "zmizelo úplně vše , zůstala jen holá louka". Skús vložiť do príspevku screenshot.
    Ja som sa práve prihlásil bez problémov.

    Ak hráš cez klienta, odinštaluj ho úplne a nainštaluj nanovo,
    ak hráš cez prehliadač, vyčisti ho. Návod nájdeš TU.
    Samozrejme reštart PC nikdy nie je na škodu.

    Mne naposledy pomohlo vymazanie cache vo Firefoxe. Predtým som sa nemohol prihlásiť, po vymazaní bez problémov.
     
  9. dankadanka

    dankadanka Pisálek fóra

    Děkuji .

    Děkuji .


    ***Příspěvky sloučeny***
     
  10. amper11

    amper11 Pisálek fóra

    Mám dotaz. Kolik musím vložit plodin na jejich šlechtění, abych něco získal? Vložil jsem 4000 žlutého hrášku a nějaké SH a Fl na urychlení. Výsledkem je 0.
     
  11. Scorpius

    Scorpius Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj amper11,
    šľachtenie plodín je podrobne popísané TU.

    Pre každú plodinu, ktorá sa dá šľachtiť, sú na výber tri veľkosti skleníka s rôznymi počtami potrebných plodín.
    Šľachtenie je o náhode, nedá sa presne povedať, ktorá veľkosť je najvýhodnejšia.
    Vo všeobecnosti, za viac vložených plodín, by mala byť vyššia šanca na získanie zušľachtenia. Popis a tabuľka TU.

    Treba skúšať a byť trpezlivý, ono to časom padne.

    Prajem peknú hru.
     
  12. amper11

    amper11 Pisálek fóra

    Děkuji za odpověď i odkaz. Hledal jsem asi jinde tento odkaz je dobrý.
     
  13. Scorpius

    Scorpius Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Rado sa stalo :)
     
  14. Roletacka

    Roletacka Pisálek fóra

    Zdravím všechny farmáře :). Nejde, prosím, nějak urychlit točení farmářským kolem? Mám 1200 party lístků a točit po jednom je na celý den. Děkuji
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Roletacka, je jeden oblíbený způsob... odklikneš zatočení na KŠ a pak hned zmáčkneš klávesu esc, tím se vrátíš zpět a nemusíš čekat než se kolo dotočí, pak můžeš zase hned na KŠ, klikneš na zatočení a hned zase zmáčkneš esc atd.., pak ještě můžeš použít tento program, ten točí sám, koukni tady ;)
     
    Roletacka tohle ocenil(a).
  16. Roletacka

    Roletacka Pisálek fóra

    dinoalesi děkuju, ale nejde to. ... na tom odkazu mi to stáhlo Open office 3.3 :(

    dinoalesi, stáhla jsem to jinde a je to super :D . Moc děkuju .


    ***Příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/8/21
    dinoalesi tohle ocenil(a).
  17. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Roletacka, není zač, poděkování spíš patří peztovi, akorát bych si určitě nějaké party lístky nechala v záloze, kdy bude těžká akce a zkusila bych si pak vytočit bonus ;)
    Jinak sluč si příspěvky a nebo jeden smaž, podle pravidel na fóru nemohou být dva pod sebou ;) Ať se ti daří :)
     
  18. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Prosím o radu, cez farmársky dom som spravila arboretum IV, ale nemám ho pripísané. Dakujem
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamanka21211, ano splnila jsi úkol ve farmárskej hale, ale odměnou jsou mimo jiné i plánky na rozšíření arboreta nikoliv arboretum jako takové. Arboretum získáš na strome múdrosti za 415 hvězdiček, mrkni ZDE. Také lze arboreta zakoupit za Floreny ve farmářském obchodě.


    úkol ve farmárskej hale - stavebné plánky na rozšíření arboreta
    upload_2021-8-25_18-48-19.png


    arboreta za Floreny ve farmářském obchodě
    upload_2021-8-25_18-51-57.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Dobrý den nevím kam se mám obrátit, ale co se zase děje? Na farmě se chová pole na půl zralé a na půl nezralé, to samé je i u stromů i u chlévů, ty co se ukazují jako zralé tak nejsou, musím hledat co je opravdu zralé a když se sbírá bez kombajnu tak je to očistec, musí se klikat na všechno, aby se poznalo co je hotové a co ne to samé je s plodinami. Ale co je beze změny tak to je stále vyskakující duchové na polích, to je vlastně proč? Nějakou dobu to šlapalo skoro bez problémů a už je hraní Farmerámy zase ne nervy. Abych vám poslala obrázek jak se pole chovají to nemůžu, protože tak dobrá na počítači nejsem a neumím to, ale chci hrát pro zábavu a ne pro pokus o další inkfart, prosím ať to dají zase do pořádku, děkuji
     
    jamranka83 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.