Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 8/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem vrbovka, 24/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, zkoušel jsem přihlášení přes klienta a přihlášení proběhlo v pořádku. Ani žádné problémy s přihlášením nejsou hlášeny. A co znamená že nejde? Poprosím o trochu více informací. Vyskočí nějaká hláška-chyba. Zadáváš přihlašovací údaje ručně nebo jsou uložené? Po odinstalaci klienta je dobré restartovat PC. Vyzkoušej prosím také přihlášení přes prohlížeč.

    matěj, není zač. ;)
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister žádná hlaška nevyskočí,nainstaloval jsem ho, spustil zadal jsem udaje a on zmizel uplně pryč,všera večer jsem na něm hrál a ted nejde, teka hrám přes google a to jde a přes klienta mě to nechce pustit.
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, takže není nainstalovaný nebo nejde přihlášení? Když si ho najdeš třeba přes REVOuninstaller, tak klienta odinstaluj restartuj PC, pak proveď novou instalaci a zkus přihlášení.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister nainstalovaný je ale když se chcu přihlásit tak dám přihlásit a on blikne a zmizí to, odinstaloval, restart, nainstaloval, restart a dělalo pořád, nechám to na zítra třebas to pojede, nevím co to dělá, včeras večer šlapal jak hodinky, nechápu to.
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Důležité je mít aktualizovaný operační systém, to může mít také vliv. Určitě dej vědět, jestli se ti podařilo přihlásit.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister tak dneska ráno v pohodě jsem se přihlásil, tak fak nevím proč to dělalo ale i tak moc děkuji.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  7. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Zdravím,mám dotaz.Proč vaše stránky neustále nereagují,nebo reagují pomalu.Při hře stále čekám než se něco načte a celá sklizen farmy mi trvá neskutečně dlouho.Nedalo by se s tím něco udělat?Ztrá cím potěšení ze hry.Děkuji kounák
     
    evainfo a Janka79 tohle ocenili.
  8. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    mě se děje to samé jako kounakovi, při přechodu z jedné na jinou plochu,trvá neskutečně dlouho než se to načte.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je možné ještě někde získat zlaté banány, krom úkolů, ramakrámku, nákupu za hotové a samo že postupy? Nějak se mi jich na vedl.farmě stále nedostává
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kounak a sasasa - bohužel tvůrci hry museli při ukončení podpory flash playeru přejít na UNITY a to je náročnější na požadavky PC - proto se může stát, že se vám dlouho načítá.

    evoku57 - a kolo štěstí jsi nezkoušela? Také můžeš využít nějaké řemeslné produkty, které ti poskytují TBZ
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na kole točím stále, ale ZB je tam opravdu málo, kdyby to vyměnili za parfémy, bylo by líp. Na TBZ jsem koupila sovy, ale ty produkty bych mohla baštit, to je fakt, díky sopti

    Ale teď jsem zjistila, že ty produkty nemají cenu, jsem už v dost vysokém lvl na bahamě a potřebovala bych jich spoustu. Já mám jen z rajčenek kolem 50 tisTBZ ráno a 40 večer a ty produkty mi tolik nedají a stejnak mne lvl trvá dost dlouho. Já jestli jsem na něco nezapomněla, tak jsem se raději zeptala
     
  12. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Tady nejde ani tak o načítání,ale o to ,že ty vaše stránky neustále nereagují.Počítač nabízí počkat až začnou reagovat,nebo stránku opustit.Během 10 minut se to stane i několikrát,když počkám opět se to načítá uplně od začátku.Někdy stránka nereaguje hned při přihlášení,takže je to trochu horor.Za tohle nemůže počítač,na který se neustále vymlouváte,ale vaše nekvalitní stránky.O ukončení phlash player jste věděli 1rok předem,ale zřejmě jste neudělali nic proto,aby to hráčům fungovalo,Měl jsem 4 farmy,3 už jsem opustil apro zachování zdravého rozumu,budu nucen nechat i tu poslední,tohle se doopravdy nedá.Pořád jsem čekal,že to zlepšíte,ale ono pořád nic,jen se vymlouváte na špatné počítače hráčů,zkuste,prosím něco udělat.
     
    evainfo a marketka47 tohle ocenili.
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kounak, tento problém nastává po nákupu rostlin v semenářství. Poté se objevuje info, že stránky nereaguje a je třeba počkat. Chyba je nahlášena k opravě. Dělám to tak, že rostliny v semenářství nakupuji až úplně naposled kdy vím, že na farmu již ten den nepůjdu. Mrkni na příspěvek od kolegy ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. BlankaKorecka

    BlankaKorecka Perspektivní autor

    V zásobárně mám 2 ks Pinkie Pie Koláč ale když chci jeden použít a odklepnu i souhlas s použitím tak se nepoužije ani neodečte. Hru jsem restartovala i odhlásila a znovu přihlásila a nic. Zkoušela přes klienta i přes Edge a nic. Kde je problém? Korecká
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj BlankaKorecka, zkoušel jsem použití Pinkie pie koláč a účinek řemeslných produktů se prodloužil. Pokud máš účinnost produktů prodlouženou třeba dekorací Domov velikonočního křečka tedy jiným způsobem než Pinkie koláčem, tak uplatnit nepůjde. Pokud by tomu tak nebylo prosím obrať se na herní podporu.

    Prodlouženo Pinkie pie koláčem
    [​IMG]

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. BlankaKorecka

    BlankaKorecka Perspektivní autor

    Nic jiného aktivováno nemám, zkusím tedy herní podporu, snad budu mít štěstí
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

     
    Naposledy upraveno: 22/8/21
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo, chápu, že to není nejlepší řešení, ale zatím jediné jak nemít problémy s nereagující stránkou. Pak záleží na hráči jak s touto informací naloží. Vždyť si můžeš jednou dopředu potřebné rostlinky nakoupit na trhu a tím si posunout mletí, pak budeš moci dělat vše jak jsi zvyklá a do semenářství půjdeš až večer před koncem hraní a budeš mít rostlinky do mlýna na ráno.


    BlankaKorecka, budu držet pěsti ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Asi máte pravdu,díky.Dělá mi to ale i při práci se spotřebním zbožím ,při nákupu na trhu a ve mlýně.
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kounak, to ano protože už jste předtím nakoupil rostliny, tak se tento problém může objevit při jakékoliv činnosti na farmě. Zatím jediné co pomůže je nechat nákup v semenářství až úplně nakonec kdy už budete vědět, že na farmu ten den nepůjdete.

    Není zač ;)

    P.S. Jinak jsme tady všichni bratři a sestry farmáři a tykáme si, tak příště 8)

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.