Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pajable - Evi, zkus tedy to, co se povedlo mě, když mi to zlobilo :p Dala jsem základní parfémy, přešla jsem na speciální parfém, zadala jeden a odtud zadávala šlechtění a ono to fungovalo a už se to zaseklo a šlo. Jinak mi pomohlo úplné zavření prohlížeče a znovu nastartování i s farmou a už to šlo
     
    hopik71 tohle ocenil(a).
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    evoku ..... díky, ale tohle jsem dělala a nepomohlo. Hodila jsem na farmu vidličku a přišla až nyní a teprve půjdu sklízet šlechtěnce. Zkusím ještě tulidomky naplnit dokud je to za 1 SK a uvidím, zda bude chyba pokračovat. Pa...
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stále častěji se zasadí pomocníkama něco jiného než chci :p, dnes už seno a mrkev a tak si na to dávám pozor, splést jsem se nemohla, bo mrkev je jinde, než to, co chci zasít, chjoooo - když si toho všimnu hned, tak to smažu, ale stane se mi též, že na to přijdu, až když je to uzráté a pak je ztráta času na jedno pole, ostatní pole tak leží ladem, než je třeba sklidit to nejdelší a to je většinou na hlavní louce. Zajímavé, sázím z oblíbených stává se mi vždy, že je to nějaká krátká, z těch oblíbených se nezasadí nikdy
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Co to máte holky za zázračné farmy?
    Já až na ten vykřičník uprostřed každé plochy nemám žádný problém, a pokud se hra sekne už dopředu to vidím.
    Začne se totiž pomaleji načítat, nečekám, rovnou jí restartuji, to se však stane vzácně.
    Navíc raději chodím na mobilní farmu, tam je i když bez klienta farma sklizená třikrát rychleji.
    Přes počítač mě spíš trápí neúplné informace ve hře a složité i nepřehledně sepsané akce.
    Tam je potřeba zapracovat...
    Ale jak vidno-akce za akcí a tak RT nemá čas, nebo o chybách neví?
    Když se snaží něco občas upravit, něco jiného zase dovrtají.
    Unity webGL klient se hrabe jen pomalu a už dlouho ven, čím-nebo kým to bude?
    Je totiž jen málo internetových her které mají takovou spoustu chyb, a jedna z nich je bohužel naše farmička.
     
  5. strejda.jirka

    strejda.jirka Pisálek fóra

    Dobrý den, můžu se prosím zeptat, jestli je běžný problém, že v klientu nefunguje zobáček na spodní hraně plochy, abych se podíval, kolik mi čeho vyskočilo? Zkusil jsem v Unity a tam to funguje. Děkuji
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Mně zase pro změnu klient nejde vůbec,už 4 dny.Dám přihlásit točí se velká květina a po půl min. klik a hotovo nic.Tak jedu v unity žádná sláva pořád restartovat a k tomu 50x za den číst Stránka nereaguje to je úplně super.>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj strejda.jirka

    A to ti nefunguje pořád nebo jen někdy, já když jsem to zkoušel tak mi to v klientu fungovalo.
    Doporučil bych klienta odinstalovat a nejlépe nějakým odinstalátorem, který dokáže odstranit i zbytkové soubory. Zde je návod s programem Revo Uninstaller Odinstalace Samostatného klienta pomocí programu Revo Uninstaller. Pokud si netroufáš zkus alespoň odinstalovat běžným způsobem, poté restartovat počítač a poté stáhnout a nainstalovat znovu.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj babina51

    A zkoušela jsi klienta odinstalovat ? Pokud si netroufáš na odinstalaci nějakým programem, odinstaluj jej běžným způsobem a poté restartuj počítač a potom jej stáhni a nainstaluj znovu.
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Potřebovali bychom vědět, zda se u někoho z vás během posledních 14 dní objevil některý z těchto problémů.

    1) Problikávání samostatného klienta
    Jedná se o problikávání ploch viz tento příklad od matlafous123:

    2) Problém se zamrzání hry těsně před načtením novinek
    Jedná se pouze o případy, kdy se přihlásíte, hra se načte (ovce zmizí), zamrzne na několik desítek sekund a až po rozmrznutí se objeví novinky. Toto se děje po každém přihlášení/restartu na daném herním účtě. Většinou se tento problém objevil pouze u některých herních účtů, tudíž se mohlo stát, že jeden účet fungoval bez problému a další ne.

    Pokud se u vás některý z těchto problémů během posledních dvou týdnů objevil, tak nám prosím dejte vědět v tomto vlákně. Potřebovali bychom zároveň i informace o tom, kdy se vám to stalo, jak často se to stalo a také v čem hrajete (samostatný klient/WebGL, konkrétní prohlížeč) a na čem hrajete (operační systém atd.).

    Ptáme se spíše preventivně, protože to podle příspěvků na fóru z poslední doby nevypadá, že by někdo z vás tyto konkrétní problémy zaznamenal. ;)
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, tak to zamrzání před příchodem novinek mě dělá skoro každý den, trvá to i minutu, spíše při večerní sklizni, kdy nemusím hru restartovat, ale často čekám když při hře ztuhne.
    Při ranní spíše restartuji po třech - čtyřech plochách, ale hra před novinkami nemrzne a jde to rychleji. Hraji na Unity v google, RAM 4 GB, 64 bitový :)
     
    modro.ocko22 a Dob tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Přišli jsme s kolegy na zajímavý jev, který potom následně způsobuje drobné i větší zamrzání hry v určitých intervalech, při jakékoliv činnosti.
    Zřejmě jako já i vy nakupujete plodiny ve farmářském obchodě jak na bahamaramě tak na farmě.
    Vykoupený farmářský obchod následně způsobuje tyto problémy se zamrzáním hry, pokud jste zvyklí nakupovat třeba hned ráno, tak vás tyto problémy mohou provázet celý den, než dojde po půlnoci k obnovení nabídek. Potom hra zase funguje normálně.
    Takže bych doporučil nechat nákup v semenářství na co nejpozdější dobu, kdy už nepotřebujete na farmě pracovat.

    Nicméně problém jsme předali k prověření, ať se na tento poznatek podívají.

    Sice to zní podivně, ale u mě osobně mnohokrát odzkoušeno. Tak vyzkoušejte také

    Fajn hru pezt
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, no já brzy ráno na nakupování ve farmářském obchodě nemám čas, rychle vypustit mazlíky, sklidit celou farmu a poslat dárečky sousedům. A na večer po příchodu to stejné, protože mě tlačí 12-ti hodinová sklizeň (ať ráno můžu navázat). Až potom se věnuji nákupům, prodeji a jiným věcem - takže čerstvý obchod je od rána netknutý.
    Dnes mě to po příchodu z práce (před novinkami) ztuhlo víc, jak půl minuty. Šla jsem na vedlejší farmičky, tam to bylo v pohodě a jak jsem se vrátila na tu svoji, ztuhlo to opět na půl minuty ... už jsem to tu někde psala, že vedlejší jsou hratelnější :p takže u mě je obchod nevinný a chyba je jinde.

     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Vyzkoušeno, také potvrzuji a díky moc za info.
     
    evainfo, DANKA722 a pezt tohle ocenili.
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    pezt, tak ste našli, kde je pes zakopaný, ďakujem za info;), dnes som celý deň išla v pohode, až teraz po nákupe v semenárstve vyskočilo okno "stránka nereaguje", super, radšej hrám v prehliadači, mohla som sa čudovať, prečo to občas mrzne, inokedy nie, prepínala som do klienta a šetrila nervy..:music:, teraz to je fajn;).
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nemůžu ten jev potvrdit na 100%, ale byla jsem taky zvyklá vždycky ráno nakoupit v obchodě a hra mi zamrzala. Teď, přibližně od začátku prázdnin, stíhám farmu jen taktak a do obchodu chodím málo - a zamrzání se neobjevuje.
    Na druhou stranu, většinou to bylo tak, že stačilo chvilku počkat a hra se "chytila", málokdy jsem musela úplně restartovat.
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak jsem tady zase.
    Proč je to jednou tak a jednou tak?

    Firefox + GCH
    [​IMG] [​IMG]

    Co s tím?
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    satelit u mě je v obou prohlížečích vše v pořádku. Pokud se ti to takto zobrazuje opakovaně, zkusil bych pročistit prohlížeč.
     
    satelit tohle ocenil(a).
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    To pomůže,to vím,ale druhý nebo třetí den je to zase.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj satelit

    Momentálně s tím také problém nemám, nicméně dříve se mi to stalo, ale stačilo znovu načtení hry a bylo to ok, ale už se mi to dlouho nestalo, ale hraji jen v aplikaci prohlížeče Edge (nainstaluješ si stránku farmerama jako aplikaci)
     
    satelit tohle ocenil(a).
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    satelit, načo Ti je "i", všetko je vo faqečku8), dosť bolo srandyxD, aj mne sa to už stalo-.-, nebude to novými TS??
     
    satelit tohle ocenil(a).
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    DANKA722 - nejde o "i", jde o ukazatel počtu lístků.
    Dnes pročištěno a je to opět, ani sem už nebudu dávat obrázek.

    pezt - taky se mě to dříve stávalo,a opravdu stačilo jen znovunačtení hry, proto jsem to nehlásil, ale teď už nepomáhá ani pročištění prohlížeče.

    Tak přeci obrázky:

    GCH

    [​IMG]

    Firefox

    [​IMG]

    ...dvě farmy.
     
    Naposledy upraveno: 22/7/21
    modro.ocko22 a dinoalesi tohle ocenili.