Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 7/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 1/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Páni ... jsem hlava dubová a asi se stydím :eek: jasně, že kupovala a to jsem dlouho přemýšlela, kde je chyba a jestli sem mám vůbec napsat. Pezt moc ti děkuji a omlouvám se ... vážně trapas :p
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Není zač, hlavně že se to vysvětlilo ;)

    Fajn hru pezt
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    dobrý večer prozradí mi prosím někdo který strom produkuje semínko voskovníku ?? děkuji
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babicka38

    Chtělo by to upřesnit, protože na farmě ani na bahamaramě semínko voskovníku nemáme.
    Jediné co mě napadá by mohlo být jadýrko voskovníku a to plodí Strom mongongo

    Fajn hru pezt
     
  5. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    no právě ve družstvu v ukolu je požadavek jadýrko voskovníku a já nevím který strom ho produkuje. voskovníků mám víc.ale ani jedn to není. tak až mi uzraje ten mongongo (poprvé) tak snad to bude ono ,moc děkuji za radu ahojky babi Irma
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babicka38

    Není zač, hlavně že se našel ;)
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj riska71 - můžeš zkusit požádat herní podporu, zda by ti s tímto problémem nepomohla. >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  9. Evininka

    Evininka Pisálek fóra

    V akci žralok se mi po 5 hod, neukazují nudle a další rostlina nemohu pěstovat a ani se posouvat ve hře .Trvá to už 2 dny!
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Evininka - ve FAQ k akci >>KLIK ZDE<< je jasně napsáno

    upload_2020-7-24_9-16-28.png



    Pokud nemáš žádnou rostlinku na rozpěstování, můžeš si pořídit rostlinky v Bazénovém obchodě (na speciální ploše vpravo nahoře, růžový stánek) za hvězdičkové mince, které vypadávají na hlavní louce ze stromů

    Přeji fajn hru
     
  11. mufa

    mufa Zelenáč fóra

    Prosím,mám dotaz.Jak je to s vypadáváním mincí ze stromů na hlavní louce,mám vysazeno asi 20 stromů XXL,mají vyšší bodové hodnocení,urychluji jejich růst a přesto po sklizni vypadnou třeba jen 2 mince.Týká se vypadávání tedy jen určitých stromů?
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mufa - obecně platí, že čím delší doba základního zrání, tím vyšší pravděpodobnost vypadnutí padátka. Pak už je to strategii jednotlivých hráčů. Někteří dají dlouhé základní stromy oponožkují (Zuzino ultrahnojivo) a čekají. Jiní vsázejí na XXL varianty, které mohou otočit vícekrát. Co komu více vyhovuje si musí vyzkoušet sám. Jinak osobně si myslím, že s 20 stromy v této akci velkou díru do světa neuděláš.
    O strategii si můžeš s ostatními hráči poklábosit třeba v debatním koutku nebo přímo v akčním vlákně

    Přeji fajn hru
     
    mufa a pamu87 tohle ocenili.
  13. mufa

    mufa Zelenáč fóra

    Ahoj Farmářko_X,po nahlédnutí do Debatního koutku už pár info mám a tím pádem nechám asi lov mincí náhodě nebo plavat úplně,má domněnka,že z každého stromu po sklizni vypadne mince byla prostě mylná,myslím,že mohlo být lépe popsáno - ŽE VYPADÁVAT BUDOU SICE ZE STROMŮ,ALE ČISTĚ NÁHODNĚ a potom by bylo jasno od samého začátku.
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj mufa - je mi to líto, ale padátka jsou vždycky o náhodě. Nikdo ti nikdy nezaručí kolik z čeho ti napadá padátek.

    Přeji fajn hru
     
    mufa a fuxa64 tohle ocenili.
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj, ztratil se mi JC. Neexistuje nějaké finta jak jej najít bez bourání celé farmy?:(
     
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - bourat nemusíš - spíš se pořádně koukat. ;)
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zkusil bych stavitelem na plochách zbourat pouze dekorace!;)Určitě bude za stromem či chlívkem!
     
  18. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Pozri sa či si ho nedala na "strom múdrosti" (trojúholník hore vľavo)
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    kaolín11 díky moc, stavitel zafungoval:p;)
     
    evainfo, kaolín11 a sopti tohle ocenili.
  20. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Zdravím. Mohu se zeptat zda John Citron když ho dám do stromu moudrosti bude mít stejný účinek jako když by byl třeba ted na hlavní louce? Kde mají padat hvězdičky? Nebo ho mám raději přesouvat z louky na louku? Děkuji za odpověď :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.