Historky bazénového žraloka (22.7. - 29.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] zatiaľ mám toľko na nákupy, 180 som minula na semienka, mám trošku viac JC ako -migos-;), na zač. som mala 23 a 22 hod. stromy, teraz zbieram xxl, skracujem pňom, ponožkami, na ploche s arboretami je 222 stromov;).
     
  2. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Koupil jsem za kr nejrychlejší stromy - jabloně. Padá z nich 25 - 30 hvězd za 10 a něco hodin. V rohu z xxl skoro nic. Kašlu na to. Zbytečně překombinovaná hra. V podstatě jde o stonek a píšťalky, tak co.
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Na akční ploše jsou si všichni hráči rovni a nikdo si nemůže být rovnější a to je super.
    :D
    Kvůli mincím se neplaším, nechávám jim volný průběh bez urychlovadel.
    Bez tajemna, co nabízí bazénový obchůdek, dokážu docela klidně existovat a na nějakou bednu
    s hnojivy i tak bude.
    :D
    Vodě zdar!
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    -migos- pripajam sa aj ja,aj ja sa obetujem a pomozem ti s tym premnozenim ;)
     
    Peto121 a GordonSargent tohle ocenili.
  5. Gassy

    Gassy Perspektivní autor

    Mám otevřené všechny plochy a nevím jak tam dostat pole
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Gassy Uplne stejne, jako je pokladas kdekoliv jinde na farme.
     
    davidson00 a Skali tohle ocenili.
  7. Gassy

    Gassy Perspektivní autor

    Jsem pako,asi mi vypadl mozek. Díky
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím [​IMG]
    Farmu jsem dal do běžného režimu,tj.zalesnil stromy potřebné na krmení.Získané mince použiji na tajemné faremní sazenice.
    Zatím [​IMG] :wuerg: Snad se mi sazenice do konce akce podaří vybrat alespoň 2xo_O
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Zdravím, vypadlo mi kolem 100mincí, jenže ... armáda JC a arboreta.


    Tak děkuji,mám pouze jedno arboretum a 12 JC:sleepy:nepoužívám xxl stromy,většinou vypadne velmi málo mincí.
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, když už jsem si zase konečně vytočila na kole 100% do stodoly, tak jsem zjistila, že se na tuto akci vůbec nevztahuje, je to škoda, a tím pádem skoro k ničemu.
     
    evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Skoro k ničemu? + 100 % do stodoly je ze všeho + 100 % do stodoly, kromě akční plochy
    a to snad k něčemu je.
    :)
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Oresaky a cukrove javory vse v XXL verzi, takze neco malo pres 10:30 hod. zrani bez ponozek,... minci zatim 382, toz jsem vybrala v obchode 2 TS Dragee, protoze strom prani nemam a fakt je povedeny a co myslite, ze vypadlo? Jo, presne to.... premyslim, jak se to da rict slusne :D
     
  13. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    ahoj.plná plocha stromů xxl , jidášův strom,ořechovec atd. a za 2 dny 48 mincí ? tak kde je chyba
     
    modro.ocko22 a Veselka tohle ocenili.
  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak hotovo a akční plocha se může opět uložit k spánku. Teď už jen rozšířit sbírku mincí a hurá na nákupy ;)

    schummi1: padá to málo a s XXL stromů ještě míň, tady je obrovskou výhodou, mít armádu JC.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/20
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vždyť není nikde psáno, že musíme vykoupit celý obchod. Pro mě tam není nic, co by mě táhlo k prostřídání stromů. Mám jich celou plochu, mix všeho. Mincí zatím 175.
    Za dodávky k postavení skokánku jsou taky odměny a ani nechtějte vědět, jaké skvosty se vylíhly ze stájí a vyrostly ze stromů:p jde jen o moment překvapení.
    Pěstování na spec.ploše mně nevadí, zase pěkné obrázky, "přiskakují" další, zvířatka se mají v horku fajn.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/20
  16. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Tak ještě by to chtělo v neděli BB (prosím prosím) a jdu chovat. Primárně kvůli křečkům a k tomu by třeba vypadly nějaké mince.
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - ahoj, při šlechtění zvířat vypadávají koupací čepice ;)
     
    maribeja a fany2020 tohle ocenili.
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    hotovo
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] mince este napadaju zo stromov,a uvidim co si za ne vyberiem :sleepy:;)
    drzim vam palce,nech sa vam dari :);) a prajem vam pekny vikend :)
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    mne ty hv.mince moc nepadaji.... ze bych "svlekla" upgrady??


    EDIT: jo, a co s temi Pistalkami? ...jsem to asi v infu prehledla
     
    Naposledy upraveno: 25/7/20
    modro.ocko22, maribeja a Peto121 tohle ocenili.
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak toto je nekonečné!:sleepy: Ešte mi chýba 500 ks Nafukovacích kvetov,dúfam to do konca dám! Perla žiadna,marlín žiadny,návnada žiadna,no a aby ma to bavilo!:wuerg: Čo bude,bude,ale nie je to tá skvelá akcia,čo bývala! (ako pomaly každá dobrá,ktorú sa snažili ''vylepšiť'') Nech sa Vám darí! ;)
     
    tony13257, Veselka a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.