Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2024

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem bačkora85, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. annalenka196

    annalenka196 Pisálek fóra

    Co ta reklama přes třetinu herní stránky? Koupila jsem v obchodě floreny, aby zmizela při prvním nákupu, ale pořád na stránce je:-((.
     
  2. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj annalenka196
    O chybě víme a již je nahlášena.
     
    rosnička007 tohle ocenil(a).
  3. comando09

    comando09 Perspektivní autor




    Super veľká vďaka za radu mam prehľadač gugl chrom ale tvoj postup som ukázal susedovi ten roby z počítačmi tak mi to o dvoch minút spravil ešte raz veľká vďaka
     
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  4. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    no já jsem to teď udělala v chromu, zatím je to ok, ale instaluje se to jinak, chce to trochu trpělivosti
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  5. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ahoj, bojím se, že mi asi moc nepomůžete, ale zkusím to i tak. Pořídila jsem si děsivé muzeum, dala ho na plochu ve strašidelném domě, odstranila jsem 2 dekorace 2x2, chtěla jsem je vložit do muzea, ale nabídlo mi to jen jednu. Otevřela jsem i inventář s dekoracemi, ale i tam byla jenom jedna z dekorací, kterou jsem odstranila. Aktualizace hry nepomohla, ta dekorka se ztratila z plochy i z inventáře. Bohužel nevím, jak se jmenovala, ale byla 2x2, proto jsem ji chtěla dát do muzea. Nevíte, co se mohlo stát? Ještě se mi nestalo, aby mi něco při odstranění z plochy něco zmizelo úplně :(
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj činčilka12

    Když nevíš jak se jmenovala, tak jak víš že se ztratila ?
    Některé dekorace a žádný mazlíček nejdou vložit do děsivého muzea.
    Tady ti určitě nedokážeme poradit, možná podpora ti dokáže zjistit co jsi odstraňovala.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  7. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Strašidelný dům mám maximálně osazený. Když otevřu inventář, nabízí mi to pouze 2 dekorace, které můžu umístít (Polní strašidlo a Pomstva batwingu). Z plochy jsem odstranila dvě dekorace, v inventáři tedy měly být 4 možné dekorace k umístění, ale byly tam pouze 3. Takhle vím, že se ztratila
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12

    A ten inventář otevíráš přes bednu v levé liště a nebo tím že klikneš na volné místo v muzeu ?
     
  9. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Napřed jsem zkusila muzeum, ale když tam ta dekorace nebyla, napadlo mě, že nejde umístit do muzea, tak jsem to zkusila přes bednu v levé liště, kde jsem zjistila, že dekorace zmizela
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12

    Ještě mě napadlo, že mohlo dojít k úpravě možnosti umístění dekorace a jakmile jsi ji uklidila do inventáře tak již zpět umístit nejde. Ale to je jen domněnka. Můžeš zkusit tu podporu, jinak nevím ;)

    EDIT: není to náhodou tato dekorace - Montáž kavárenské cedule ?
     
    Naposledy upraveno: 24/4/24
  11. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Jsi génius! Musela to být ona. Na farmě ji mám v inventáři. Navíc jsem si vyhledala, kde se dala získat a obě další dekorace z té akce (Přestávka na kávu, Úklid kavárny) jsem našla na ploše ve strašidelném domě. Takže hlavně neodstraňovat nebo už je tam asi nevrátím :D Děkuju ti za pomoc ;)
     
  12. JessicaGold

    JessicaGold Pisálek fóra

    Môže mi niekto vysvetliť, prečo tu je všetko také neprehľadné. no..vyhľadávanie je nepostačujúce
     
  13. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj JessicaGold
    Asi máš na mysli diskuzní fórum a nikoli Farmeramu (i když vlastně i tam do jisté míry funguje vyhledávání, takže možná máš na mysli skutečně Farmeramu).

    Pakliže máš na mysli Farmeramu
    , potom není v silách moderátorů "pohnout horou" - jak je to naprogramované, tak to prostě je. Pravidelně reportujeme a sdělujeme náměty na zlepšení od hráčů, nicméně priority RT mohou být jinde...

    Pakliže máš na mysli Diskuzní fórum Farmeramy
    , pak věz, že se ze všech sil snažíme o co největší přehlednost, nicméně i my máme svá zaměstnání a spravování diskuzního fóra a moderování diskuzí činíme tak trochu na úkor svého volného času (ale rádi, nikdo nás k tomu pochopitelně nenutí).

    Pokud se chceš něco dozvědět o fungování diskuzního fóra, potom si nejprve přečti pravidla zde a zejména se zaměř na část Jak správně používat tlačítko hledat? .
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,je nějaky produkt na marneládníka co urychlí postup,,třeba jak je v alchymistra produkt sbírka svitku tohle myslím ale u marneladníka,,,děkuji
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, přehled receptů marmeládníka a co poskytují nalezneš >>ZDE<<. Nikdy jsem toto nezkoumal, ale mrkni, třeba něco objevíš.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  16. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Ahoj smoulinek123
    v řemeslech , které nemají produkt na urychlení postupu , můžeš denně použít až 5ks produktů ,
    které ti řemeslo vylepší , které ti urychlí postup. Použiješ na to tuto ikonku [​IMG]
    Podívej se tady :
    Postup v řemesle
     
    Y_n_O, smoulinek123 a Dave Lister tohle ocenili.
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister a lacrima tohle ocenili.
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, není zač ;)

    Děkuji lacrima za doplnění 8)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  19. ilonkam6565

    ilonkam6565 Rádoby autor

    Prosím,kde najdu kalendář akcí na květen 2024?děkuji
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ilonkam6565, zkus třeba příště Oficiální oznámení, klik :)
     
    pezt tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.