Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2024

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem bačkora85, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    darinamandarina, odpovedala som ti už TU, stačí sa opýtať raz a chvíľu vyčkať;)
     
  2. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pěkný den, nedohledala jsem kam napsat tak zkouším tady.
    Přestal mi fungovat klient, tak jsem ho odinstalovala. Ale nová instalace se nezdařila, oznamuje mi to " přesunutí do karantény, nalezena hrozba IDP.Generic"
    Máte to taky někdo?
    EDIT joooo a ještě mám v Pirátské zátoce slepá okina takže nemůžu nic koupit :D
     
    Naposledy upraveno: 30/5/24
    *BeMi* a Prepperka tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahoj, také jsem dostala hlášku o přesunu složky exe. Klienta jsem odinstalovala přes program, který tady doporučoval pezt - Revo Uninstaller. Nové stažení se podařilo bez problému.
    Ty máš jako antivir Avast?
     
    janaj tohle ocenil(a).
  4. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Nene AVG neplacenou verzi.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To je skoro totéž. Občas vyhlásí planý poplach. Nejsem odborník, takže s řešením nepomůžu. :-(
     
    janaj tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Protože proběhla aktualizace samotného klienta, muže se nyní stát, že antivirové programy budou na něj negativně reagovat.
    Je potřeba klienta potažmo farmerama.exe vložit do vyjímek ve svém antivirovém programu.
    Pokud používáte operační systém Windows 10 není potřeba nějaký další antivirový program, plně vystačí Defender od Microsoftu, který je součástí systému, ale záleží na vás.
     
    janaj tohle ocenil(a).
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    pezt - já to do výjimek hodila. Ale radši se ptám, aby mi to náhodou nezasmolilo noťas. Díky.
     
  8. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Pirátská zátoka-prázdná okna.
     
  9. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, k čehu je tohle dobrý když dám do slotu MJS tak podle mě je to stejný když sklízím plodiny.A obojí tam nenacpu.

    [​IMG]
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    smoulinek123 Já to používám při akcích na poho pole se sh jinak je to stejný, jedině ti to 100% přidá na stromy a zvířata.
     
    evainfo, charlie.b46 a smoulinek123 tohle ocenili.
  12. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím farmaři. Na protězovem udoli nemuzu sklidit stomy jsou hotove ale kdyz kliknu na strom tak se oznaci šedě jen hojnoplodic,instantni strom a pokacení.strom uz by mel jit pokacet coz u me nejde,je zase chyba jinde? ja uz dala F 5 snad 3x.ale zjistuju ze s tim mam porad jakesi problemy.asik delam neco spatne...
     
  13. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj enrikea, pravdepodobne máš plné sklady - ovocné plody alebo zelené palivo, sklady majú obmedzenú kapacitu, treba uvoľniť miesto, potom stromy pozbierať.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.