Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem piskot, 26/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Madulka_cz, zkus MediaDisk.cz, ten používám já. Jen je potřeba se zaregistrovat; je stabilní a je v češtině. 8)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Madulka_cz, používám prohlížeč Chrome a tam se dá přepnout překlad stránky. Jak píše Y_n_O, tak mediadisk.cz lze také použít. Popřípadě kdyby jsi chtěla mohu ti obrázek nahrát na můj účet, který mám na imgur.com. Jen je potřeba, aby jsi ho předtím někam nahrála, třeba na ulož.to a dala sem odkaz ;).

    [​IMG]
    upload_2021-4-14_16-44-52.png






    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Dave Lister, děkuji za nabídku o pomoc. Zkusím to nejprve nějak vyřešit sama ;)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Madulka_cz, jasně rozumím. Kdyby něco, tak napiš. Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. čumáček61

    čumáček61 Zelenáč fóra

    Od rána se nemohu dostat na farmu.Jsem sice přihlášená ,ale na farmě se mi neustále načítá tabulka i když je tam už 100% a lítají tam dvě ovce s kolečke.Pc mám vyčištěné ,firefox obnovený a nic.A stahovat klienta už znova nebudu bylo to stejné.Tak se tu mějte fajn.
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,nevím kde je chyba bud u mě nebo ve hře, sezónní body by měli být 100 na permanentku že a já mám 80 :(

    [​IMG]
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj čumáček61

    Zkus vypnout v nastavení systému proxy server, dle tohoto návodu Vypnutí Proxy serveru v systémech Windows 10, 8 a 7
    Také můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj smoulinek123

    Jde pouze o vizuální chybu ve hře, správně se připisuje 100 bodů.
    Je to již nahlášeno k opravě.

    Fajn hru pezt
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  9. Prcek32

    Prcek32 Zelenáč fóra

    Dobrý večer, dnes jsem si vytočila na párty kole 3 x po 2 lístky a 1 x po 1 lístku a ani jednou se nepřipočetly. Děkuji za odpověď.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prcek32

    Lístky, které vyhraješ na kole se připočítají ihned po stisknutí roztočení kola, proto se ti potom, když se ti kolo zastaví a ukáže se lístek, tak se nic nepřičítá, ale ono už to tam je načtené. Výhra je daná už v momentě, kdy se kolo roztočí, potom už je to pouze animace.

    Fajn hru pezt
     
  11. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    děkuji snad se to zlepší ale vidím, že nejsem nespokojenej sám
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroslav469, můžeš mrknout na video z klienta jak hra funguje na mém počítači ZDE. Skoro srovnatelné s flash verzí, samozřejmě bez F5 se také čas od času neobejdu :). Jak jsem psal Unity má větší nároky na PC a internetové stabilní připojení od toho se vše většinou odvíjí. Nicméně v to také doufáme, že se hra a hratelnost budou zlepšovat.

    Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. tonys*

    tonys* Pilný autor

    prosím , kdy končí akce ,,rajčeho výprava ,, na časomíře mám 2 hod a tady je do 20.4. jsem zmatena ,děkuji ,,
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pezt, mám dotaz. Stáhla jsem si Tebou doporučeného pomocníka na KŠ, Auto Key Presser. Ale zatím ho nevyužívám, protože mi po dvou vteřinách společně s KŠ resetuje rádio, fórum, film. Nejde nějak přesně naspecifikovat, pro který "kousek," spuštěný z prohlížeče, má fungovat? Asi nee, ale zeptat jsem se musela...
     
  15. hnojaka

    hnojaka Rádoby autor

    petz
    promiňte, proč ze mě děláte troubu? přece při krmení vyskočí zvířata s krmivem,kde bývalo uvedeno, kolik krmiv u kterého zvířete je,ale mě se zobrazí jen 6 políček tedy 6 zvířat a krmiv, nikoliv 8-proč? při flashi bylo vše ok
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys*

    Rajčeho výprava končí normálně 20.4. tak jak je to v ofi.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Y_n_O

    Jak jsem psal minule je potřeba nechat okno farmy aktivní, tudíž nemůžeš prolézat v jiném okně fórum a v jiném okně ladit rádio., klávesová zkratka funguje vždy v aktivním okně.
    Na tohle to co popisuješ existují jiné programy, které klikají na určité místo, ale s těmi mám špatnou zkušenost proto je nevyužívám.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj hnojaka

    Já z nikoho troubu nedělám, když kliknu na zvěřinec tak se ukáže kolik tam je potřeba krmiva a vše se ukazuje.

    Screenshot_2.png

    Spíše by chtělo ukázat screen co se ti neukazuje a jestli máš obsazeny všechny pozice ve zvěřinci. Jinak nerozumím vůbec na co se ptáš.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pezt, děkuji za odpověď. Mám aktivní okno s KŠ, v jiném okně na liště spuštěné rádio a film, ale ty pozastavím. Jenže ten program mi je automaticky spouští znovu současně s kolem. Příště je tedy zavřu a spustím až po protočení lupenů na kole.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O
    Nějak jsem nezkoumal co to ovlivňuje, ale já rádio nebo film u toho neprovozuju ;)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) nechtěla jsem se ozývat, ať zase nevypadám jako blbec, ale program jsem zrušila, protože se mi při dalším a dalším použití (na vedlejší farmičce) začaly rolovat stránky na Seznamu i jiných prohlížečích - nešlo nic číst, ani psát, ale kolo se točilo fakt dobře :p něco jsem zase udělala špatně? ..
     
  20. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    poradí někdo?už sem psala na podporu,ale než ti se ozvou to uteče vody...
    už se mi to stalo několikrát,v chovné ohradě mi nejde zadat nijak počet šlechtění plus i minus jsou šedé a pokud zadám do okýnka počet ručně třeba 30 tak mě to vyhodí a nevezme to, musím zadávat ručně po jednom šlechtění je o vopruz
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.