Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem piskot, 26/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mituli, úkol v Družstvu slouží pro získání stavebních plánů na vylepšení Zvěřince. Jeden Zvěřinec se dá získat ze stromu moudrosti za 500 hvězdiček.

    upload_2021-4-7_20-32-37.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. červíček11

    červíček11 Zelenáč fóra

    Dobrý den
    Mám dotaz ohledně úkolu, ve kterých musíte dávat věci v určité hodnotě. Konkrétně teda úkoly, ve kterých získáváte plánky na vylepšení zvěřince. Zajímalo by mě zda existuje nějaký nejlehčí způsob jak tyto úkoly plnit. Celkově mám teda největší problém s nářadím, ale to mi přijde jako absolutní hloupost dávat nářadí za tu určitou hodnotu to je totiž nesplnitelné spíše mě tedy zajímají ty ostatní úkoly.
    Děkuji za případnou pomoc
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj červíček11, plánky pro Zvěřince a Baha-zvěřince jsou stejné a v Družstvu je více úkolů, tak je můžeš kombinovat. Pokud máš tedy málo nářadí, tak splň jen stříbrný úkol a přesuň se na dodávání rostlin a plodů stromů. Nebo si najdi úkol, který ti bude ze začátku lépe vyhovovat a do kterého budeš mít potřebnou protihodnotu v jiných surovinách. Celkově jsou úkoly celkem náročné na dodávání, ale zvládnout se dají jen to není hned.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    nechápu proč se stále nemohou posílat kouzelné stromy v obchoduj a daruj když už jsou ve hře hodně dlouho
     
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Ahoj, tak uvažuji, že bych si za 9 Sezónních žetonů aktivovala "Větší výnos pro tvá pole +1". Platí to i pro pole s akční? ;):)
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    Jarosla469
    , o tom co bude obchodovatelné a vyměnitelné rozhoduje RT. Jestli a kdy bude možné Kouzelný strom poslat o tom žádné informace nemáme, ale spíše bych to viděl že nepůjde.


    Madulka_cz, ano platí to i na akční květenu ;).




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Dave Lister - děkuji za odpověď. Vyplatilo se počkat na ráno xD;) a zadařilo se = denní úkol - KOZEL = splněn :)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  8. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    taky děkuji za odpověď i když mě nepotěšila
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Madulka_cz, tak to jsem rád že se podařilo. Není zač ;)



    Jaroslav469, chápu. Také bych si přál, aby některé věci bylo možné měnit. Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. Antonin2020

    Antonin2020 Zelenáč fóra

    Proč po otevření a vybrání beden, tyto zůstavají stále v nabídce, jen s počtem 0 ?
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Antonin2020, jedná se o novou úpravu položek v liště ZDE. Předtím po otevření bedny se vše přesunulo na začátek a hráč musel znovu přejít na stránku kde skončil. Nyní se již nic nepřesouvá a vše zůstane na stránce kde hráč bednu otevřel. Aby položka s nulou zmizela stačí přejít o jednu stránku. Bedny mám v liště seřazeny podle počtu kusů a vybírám je od poslední. Vyzobu stránku-bedny které chci a přesunu se na další. Chápu, že někomu to může vyhovovat a někomu zase ne.

    upload_2021-4-9_19-6-49.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  12. burds

    burds Titán fóra

    Mě se to tedy s těmi bednami vůbec nelíbí,to je vskutku specielně pro ty co špatně vidí dost obtížné.Já chápu že staří lidé jako já nemají dle mladých na počítači co dělat ale mě to baví a proto nechápu proč mi někdo hru neustále ztěžuje.To že je mi přes 70 neznamená že si nemůžu hrát.Ostatně se říká,že čím je čloivěk starší tím víc se vrací do dětství.Ty bedny mne fakt štvou.Když nemizí tak by alespoň mohly zůstat šedivé abych nemusela studovat jestli tam mám 0 nebo ne.Hra je čím dál víc obtížnější
     
    malanek70, modrýměsíc a mariejosefa tohle ocenili.
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj burds

    Bohužel, zůstávající bedny s nulou je chyba a již jsme to nahlásili, kdy to vyřeší v tuto chvíli nevíme.
    Také mi to vadí, snad se to podaří co nejrychleji opravit.

    Fajn hru pezt
     
    modrýměsíc tohle ocenil(a).
  14. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Ahojky,chci se zeptat co se to dnes děje s farmou,vůbec se to nedá hrát,pořád se načítá a když se konečně načte,zase se točí samé kytičky,no hrůza a o přechodu z pochy na plochu ani nepíšu.Dělá mě to dnes od rána a hraju v samostatném klientovi.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dannger11, zkoušel jsem jak v prohlížeči, tak v samostatném klientu a problémy s načítáním jsem nezaznamenal. Žádné problémy také nejsou hlášeny. Zkus odinstalovat klienta podle návodu od kolegy ZDE. Také může být problém s internetovým připojením. Pokud by potíže trvaly kontaktuj prosím herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Dnešní video ze samostatného klienta - přechody mezi plochami




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Děkuji,už jsem odinstalovala a znovu nainstalovala a zdá se,že se to zlepšilo.Moc děkuji.
     
    Dave Lister a evainfo tohle ocenili.
  17. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    netuším proč mám stále ve středu hracích polí trojúhelník jako že můžu sklízet
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dannger11, to jsem rád, že je to lepší. Není zač ;)



    Ahoj Jaroslav469, jedná se o chybu a je nahlášena k opravě. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    ah oj m ám probl ém s f orem nemohu ani ps át strá nka neus t á le ují ží nahor u
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22, pokud je na stránce více obrázků, tak než se načtou může se stránka posouvat. Stačí vyčkat na načtení stránky. Nebo můžeš mít "zamáčknuté" kolečko u myši. Zkus ho zmáčknout, jestli to přestane.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.