Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    satelit Skoro to vypada, jak kdyby RT chtel nastvat zas jinou 1/4 hracu, kteri byli doted bez problemu :music: U me prakticky porad stejne: V GCH na win10 nacitani rychle, hra v pohode (akorat po 10 min. se teda zasekava farma i forum na nekolik vterin - to stale pretrvava, ale staci pockat a vsechno se samo rozjede bez potreby F5 nebo restartu). V klientovi na win 7 (32 bit) to same, jen to zasekavani nevnimam tak casto (asi klient pracuje trochu jinak s mezipameti nebo nevim) a ted po nove instalaci zatim ani nezdecha.
    Problikavani se neobjevuje.

    EDIT: Btw objevuje se to zasekavani se hry i fora po deseti minutach jeste u nekoho jineho nebo vam vsem jede oboji plynule?
     
    Naposledy upraveno: 24/2/21
    evainfo, satelit a Dob tohle ocenili.
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Přesně,teď to zkouším přes smart tv ale taky se nedaří, hlavně tím dálkovým ovladacem to jde na pikaču.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  3. evinana

    evinana Znalec fóra

    matlafous123, u mě se to také po deseti minutách zasekává. Jak hra tak fórum. V klientovi nevím, ten jsem nestahovala
     
    matlafous123 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Obojí jede plynule, nevím co pořád máte xD

    Edit: no právě, se divím, že se satelit nechytá :D v Edge jedu od nepaměti ;).
     
    Naposledy upraveno: 24/2/21
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak jsem to nakonec rozchodil v EDGE. Je smutné, že když chci hrát, tak musím vyzkoušet tisíc dalších věcí abych se dostal do hry.
    Dob - proč bych měl psát na podporu když to v jiných prohlížečích jakžtakž jede, co by mě poradila podpora? Vyzkoušej jiný prohlížeč. Ale díky za radu, na podporu budu psát až budu totálně v koncích a nezvládnu to sám.
    Do včera bez problémů a dnes failed v FF, to se jako přes noc v prohlížeči nebo mém nastavení něco změnilo? Kdy už na to RT nebo BP bude slyšet že hra nejede ani po dvou měsících jak by měla.

    Pitrýsek47 - jsme kousek od sebe, tak jak je možné, že Ti to jede a mě ne. U nás na západě vždy jelo vše OK. ;) (to byl pokus o vtip)
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    satelit na podporu je potřeba napsat v případě, že by se ti hra nenačítala ani v jednom prohlížeči a problém by nastal ze dne na den. Může se totiž jednat o problém týkající se tvého herního účtu, který sám neovlivníš. Bohužel v takovém případě není možné přesně určit, zda se jedná o tento problém ani z obrázků ani z videa, ale je potřeba prověřit herní účet, což logicky pomocí herního fóra neuděláme. Nicméně, pokud ti to jede v jiných prohlížečích, tak bude problém ve Firefoxu. Já jsem se osobně s podobnými problémy za celou dobu ve Firefoxu nesetkal a to jej používám na hraní farmy denně. Nicméně vím, že u někoho pomohla přeinstalace.
     
    satelit tohle ocenil(a).
  7. ivca1101

    ivca1101 Pisálek fóra

    Zdravím,tak prohlížeč jsem zvládla vyčistit ale farma problikává stále.Bylo mě doporučeno přeinstalování klienta ale to je nad moje vědomosti.V prosinci se mě omylem povedlo klienta nainstalovat ale po druhé to nezvládnu,nevím jak a momentálně mě nikdo nemůže pomoct jsem v izolaci.Nezbyde mě nic jiného než se deset dní trápit s problikáváním ale přestává mě bavit hrát.Za deset let co hraju se mě nic podobného nestalo.
     
    Jasmyna a satelit tohle ocenili.
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Dob - Díky za radu, už jsem chtěl ten FF odinstalovat a znovu nainstalovat, už jsem měl myš na odebrat a pak tam píšou o obnově do výchozího stavu ale tím že mě zmizí i všechny doplňky atd. a to jsem přirozeně nechtěl. (nemám jich tam moc,tak tím to taky není),tak jsem ještě jednou pročistil prohlížeč (Cookies a mezipamět) a světe div se Formule 1 je proti farmě rikša. Moc divné že tak najednou, i když jsem toto dělal dopoledne několikrát.
     
    Dob, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Predpokladam, ze ty sklizis tak pomalu, ze ani nezaznamenas nekolikravterinovy vypadek, tak se vubec nedivim, ze zadne problemy neregistrujes :p:D
     
    -Jara05-, kaolín11 a satelit tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hele, hele tak pomalý zase nejsem jo? Dnes mám mechanizaci.
    Abyste neřekli, byl jsem koupit žlutého mloka a najednou začla zvěř ve všech chlévech bláznit, běhat, lítat. Asi má radost z nového přírůstku :D.
     
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Zkus proštudovat TOTO - máš dost času když jsi v karanténě. ;) A nakonec to dáš. Když si nebudeš vědět rady klidně se ptej - pezt Ti poradí.:p
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Se hned necerti, vzdyt ja do tebe jen reju zavisti, ze jsi nikdy zadny problem s farmou nemel... holt vyjimka potvrzujici pravidlo ;) A navic kecam - fakt ti nezavidim! To musi byt desny utrpeni a nuda si nemoct ani rejpnout do pezta xD:D
     
  13. ivca1101

    ivca1101 Pisálek fóra

    Děkuji za radu ale já nevím ani jak odintalovat starého klienta,mě by musel dát někdo návod krok za krokem já jsem totální antitalent
     
    satelit tohle ocenil(a).
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Počkej až přijde pezt, on Tě rád poradí. Ale když si to pročteš a půjdeš krok po kroku tak to určitě zvládneš. Proto to tam je aby to pezt nemusel každému zvlášt vysvětlovat. ;) Nikdo učený z nebe nespadl, já jsem se před pár lety neuměl na počítač ani podívat, a dnes si myslím že válím docela obstojně. (Ještě že už nemusím mít distanční výuku, to bych nedal.) xD

    Ještě k mému problému: Jestli ono to nebylo TOTO. :p
     
    Naposledy upraveno: 24/2/21
    Y_n_O, matlafous123 a kaolín11 tohle ocenili.
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Omlouvám se, že jsem hned nenapsala, že hraju v Unity. :oops:
    Tak jsem to zkusila teď a už se to neděje. Nevím, třeba byl trh nějak přetížený. Ale mě právě zarazilo to, že se to stalo vždycky po 3 stejných nákupech, ta pravidelnost.
     
    Dob tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ivca1101

    pezt je tu ;)
    Odinstalovat to bude nejlepší nějakým externím programem, osobně používám Revo Uninstaller.
    Program stáhneš z tohoto odkazu (program se začne hned stahovat), po stáhnutí na něj klikneš a nainstaluješ

    Screenshot_1.png

    Po otevření programu se zobrazí seznam nainstalovaných programů, najdeš program farmerama
    Klikneš na něj a vlevo nahoře klikneš na odinstalovat.

    Screenshot_2.png

    Objeví se okno kde zvolíš pokračovat.

    Screenshot_3.png

    Nyní se otevře okno, kde to bude chvíli pracovat až zežloutne tlačítko sken, přepneš na "Pokročilý" a klikneš na ten sken.

    Screenshot_4.png

    V dalším okně které se otevře, klikneš na tlačítko vybrat vše a poté na vymazat, potom klikneš na dále.

    Screenshot_5.png

    V dalším okně opakuješ proces, vybrat vše a vymazat, poté už se okno ukončí a program je odinstalován.

    Screenshot_6.png

    Poté restartujeme počítač.

    Dále přistoupíme k instalaci klienta tady postupuješ dle tohoto návodu Samostatný klient Unity

    Kdyby bylo něco nejasného, tak se zeptej. snad je to srozumitelné.
     
  17. ivca1101

    ivca1101 Pisálek fóra

    Pezt děkuji za návod,pokusím se to vyzkoušet
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Prvotní načítání farmy se zlepšilo, hlavně o to nesmyslné odklikávání ;), zda chci stáhnout klienta, ale zdá se mi, že po čase nečinnosti farma zamrzne, naběhnou ovečky a musím restartovat, samo se to neoživí a neoživí
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  19. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    Dobrý deň,
    musím povedať že odkedy ste zmenili hru či program 1. krát tento posledný týždeň celkom dobre sa mi hralo cez klienta, včera som už zbadala že to nie je ono...ale dnes ...od7:25 sa pokúšam prihlásiť a stále márne max ma pusti na jedno hracie pole a nič viac tým pádom som stratila aj bonusy ktoré mi dávajú dekorky na kratšiu dobu..(ešte stále hra je nefunkčná) skúšala som cez klienta, cez edge už asi všade...
    ja chápem že toto je iný systém a zrejme to ide ťažšie než ste si mysleli spojazdniť hru.. ale pýtam sa Vás teraz už skoro hodinu a som stratila a zrejme ani teraz mi to nepôjde...pomocníkov si kupujem teda moja otázka znie:
    pridáte mi tú necelú hodinu do plusu čo je nefunkčná hra??( nie prvý krát sa to stalo)
    pridáte mi stratený čas k dokončenie akcie, ktorá teraz prebieha???
    alebo mám prestať kupovať pomocníkov, lebo takto to nemá zmysel vrážať do tejto hry peniaze?
    alebo mám prestať hrať akcie???
    alebo úplne mám to zabaliť??
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry:>:(>:(>:(>:(:wuerg::wuerg::wuerg::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

    je 8 :11 a stále neviem hrať , točí sa koliesko,.
    l

    8:15 sa podarilo ...to je skoro hodina...mali by ste niečo vymyslieť :inlove::inlove:nie len ja mám zrejme týmto problém aj hráči ktorí si nepredplatia kombajn a používajú kupóny?? aj oni majú nárok na kompenzáciu...keď už nič iné...odsledovať kto koľko času stratí a vrátiť im to keď je akcia alebo keď majú aktivovaných pomocníkov....minimálne vtedy...na tú dobu čo nebola možná hra..:oops::oops::oops::cry::cry::cry::cry:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/2/21
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Načítání na mobilu je fakt mnohem lepší!:)
    Zde předkládám co by bylo dobré na mobilech pořešit!
    1) oprava zpráv
    2) možnost zadávat např. ve mlýně počet ks krmiva
    3) vyřešit problém se zoom
    4) vyřešit problémy s některými akcemi
    Předem děkuji za brzkou nápravu!:inlove: To blikající kolečko lehce přehlédnu!8)
     
    matlafous123 a -Jara05- tohle ocenili.