Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem piskot, 26/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. samec

    samec Magnát fóra

    Ahoj Hamoun Lasička----dík vypnul jsem ho a už to nepřemisťuje samo o sobě----ale předtím to nezlobilo i když to bylo zapnuté----hlavně,že je to už v poho-------díky moc
     
    Hamoun Lasička tohle ocenil(a).
  2. eliška1111

    eliška1111 Zelenáč fóra

    přístav
    prosím koupila jsem přes zlaté banany :::: přístav socha aktivuj čast přístavu a nikde se mi nerozšířil přístav děkuji eliška
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/21
  3. Hamoun Lasička

    Hamoun Lasička S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím eliška1111, za 30 Zlatých banánů se ti odemkne Přístav, který je vstupní branou na Ostrov pokladů, pak se rozšiřuje přes úkoly v Družstvu.
     
  4. eliška1111

    eliška1111 Zelenáč fóra

    moc děkuji
     
    Hamoun Lasička tohle ocenil(a).
  5. Hamoun Lasička

    Hamoun Lasička S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Není zač, ať se daří ;)
     
  6. nada1968

    nada1968 Pisálek fóra

    chtěla jsem se zeptat jestli by nešlo udělat i posílání banánu přátelum
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nada1968

    Tohle to bohužel nejde, a vše je v kompetenci RT. A myslím si, že tato komodita, nebude nikdy obchodovatelná.

    Fajn hru pezt
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Včera i dnes mi nejde zadat bonusový kod, určitě jej píšu správně:wuerg:
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143

    Hlavně je potřeba ho zadávat bez té hvězdičky na konci. A nejlepší je je kód zkopírovat a do pole pro vkládání kódu za použít klávesovou zkratku Ctrl+V
     
  10. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Ahoj daša1143
    Stalo se mi minule, že mi to kod nechtělo vzít.
    Po kontrole v emailu jsem zjistila chybu místo nuly jsem dávala písmeno O.
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám ho napsaný na papíře-kontrola x*- a nejde:sleepy:kopírovat neumím
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj dasa1143 - to jak kopírovat jsme ti zde již několikrát napsali - takže ještě jednou:

    Postup při kopírování textu

    1. Text, který chcete kopírovat, označte myší (před text klikneš myší, zmáčkneš levé tlačítko na myši a posunuješ myš na konec textu).
    2. Kopírovat (zmáčkneš pravé tlačítko myši a zvolíš kopírovat) a nebo zmáčkneš Ctrl + C současně.
    3. Umístěte kurzor na místo, kam chcete text kopírovat. (klikneš do pole pro vložení bonusového kódu)
    4. Vložit (zmáčkneš Ctrl + V současně).
    EDIT: nedalo mi to a hledala jsem - v archivu jsem vyšťourala příspěvek, kde ti to kolega dával i s videem ZDE (kopírování bonusového kódu z emailu)
     
    Naposledy upraveno: 2/4/21
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  13. babi49

    babi49 Pilný autor

    Dnes jsem si vytočila 100% do stodoly, ale sklízím akční na malých políčkách stál 4 ks. Zkusila jsem dát na jedno políčko vrtulky, a taky stále 4 ks. Co se děje?
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babi49, odzkoušel jsem a funguje. Políčko 1x1, použita MJS + vrtulka = 7ks. Zkus restartovat hru. Také se podívej jestli máš správný řemeslný produkt ve slotu. Pokud by přetrvávalo, kontaktuj prosím herní podporu, kde účet prověří.

    [​IMG]

    [​IMG]

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. babi49

    babi49 Pilný autor

    Díky, ale co těch 100% do stodoly. Pak jsem protočila ještě asi 40 lístků, takže už nemůžu zkontrolovat kdy to přesně bylo (někdy dnes po 18, hodině.
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babi49, bonusy vytočené na kole štěstí najdeš v bonusové liště nad řemeslnými produkty. Pokud jich máš aktivovaných více, tak musíš posouvat dokud ho nenajdeš. Tady na fóru to také nezjistíme, kdy jsi co protočila. Pokud si jsi jistá, tak nezbývá než kontaktovat herní podporu. ;)


    upload_2021-4-2_20-43-28.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    sopti už to sem psát nebudu je to marné, vložit mi prostě nejde. Díky za tvůj čas o který tě zbytečně připravuju. Někdo umí a někdo-já- ne
     
  18. Deni7858

    Deni7858 Zelenáč fóra

    Dobrý večer,už delší dobu mi nejde načíst Farmerama přes mobil,kdysi jsen na to najela přes puffin bez problému a teď to nejde,může prosím někdo poradit jak zase hrát i na mobilu?
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Deni7858, Unity je náročnější na hardware, takže na starších telefonech se nemusí načíst. Puffin funguje velmi špatně. Vyzkoušej jiný prohlížeč, třeba Google, Edge atd.
    Ohledně hraní na telefonech máme diskuzní vlákno, tak můžeš mrknout na rady od ostatních hráčů. ZDE.
    Také můžeš zkusit hrát pomocí sdílené obrazovky přes program TeamViewer, ale k tomu je nutné mít zapnuté PC. ZDE.
    Ještě doplním, že Farmerama nebyla nikdy vyvíjena pro hraní na telefonu. To že fungovalo hraní v Puffinu bylo dobře, ale nebylo to prioritou.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - mě o čas nepřipravuješ, ale jedná se o to, že už jsme ti to vysvětlovali několikrát. Nemáš někoho v okolí, kdo by ti ukázal jak na to (použít ctrl+c a ctrl+v)? Opravdu si už nevíme rady jak lépe ti to vysvětlit.
     
    dasa1143 a pezt tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.