Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 8/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 1/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Kopírovat neumím a zkoušela jsem to pětkrát. I tak díky
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - tak pak jedině přepsat ;)
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  3. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Dobrý den,prosím o radu.Kde mohu sehnat Superkrmio?Děkuji za radu.
    Přeji příjemnou hru a mnoho štěstí.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ivca1111

    Momentálně běží akce kdy můžeš superkrmivo koupit ve slevě. Stačí kliknout v časomíře na tuto ikonu a přesměruje tě to k nákupu balíčků

    Screenshot_2.png

    Fajn hru pezt
     
    Bella74 tohle ocenil(a).
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    sopti napsala jsem na podporu a odepsali mi to co jsi mi poradila ty, tak asi budu bez kodu, myslím si, že opsat písmena snad umím:(;)
     
  6. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Moc děkuji za radu a jiná možnost není??
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ivca1111

    Lze koupit v Rama obchodě, omezené množství.
    A potom klasicky, když klikneš na vodní nádrž tam koupíš superkrmivo.
    A nebo splnit nějaké úkoly v družstvu, kde je odměna superkrmivo.
     
    Bella74 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj
    Ahoj dasa1143

    Kopírování není nic složitého, klikneš levým tlačítkem myši na začátek kódu a tlačítko držíš a posouváš kurzor přes text.
    Až to uděláš celé pustíš levé tlačítko myši a klikneš na pravé tlačítko myši a zvolíš volbu kopírovat.
    Následně přejdeš do hry kde otevřeš kolonku pro kódy a klikneš jednou levým aby se to aktivovalo následně klikneš opět pravým a zvolíš volbu vložit.
    Zde názorná animace

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak se mi to asi na dvacátý pokus povedlo ale musím smazat historii. Dík
     
    Naposledy upraveno: 8/8/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143

    Není zač;)
    Hlavně jestli ta námaha stála za to:)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  11. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    Dobrý den,prosím kde získám klapky na uši kromě tržiště ?
     
  12. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím ANAWI1950,
    klapky na uši můžeš kromě nákupu na tržišti vyrobit v Továrně na klapky na uši.
    Tuto továrnu můžeš vyrobit v dílně, v odkazu najdeš i potřebná množství nářadí ke stavbě, v chrámu na Bahamaramě musíš mít otevřenou koalu.
    Přeji příjemnou hru.
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou neděli :) kód o kterém se píše mě trochu zaskočil, na hlavní farmičce sice přišel a to úplně stejně po dvou pokusech, přesto se neukázalo zboží a nevím, co jsem dostala - asi nic :( přes nákupní centrum mě vážně nikdy nechodily xD no nebudu to řešit.

    [​IMG]

    na druhých farmičkách nefungoval i když tam občas taky nakoupím a jiné kódy jsem vždy odklikla v pohodě :( to chce klid a asi kvalitnější žvýkačky xD xD



    [​IMG]

     
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - pokud do 20.8. aktivuješ kód, tak při dalším nákupu získáš slevu (mám dojem že 5%). Kód je pro každou farmu unikátní (nelze jeden využít pro více účtů)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky sopti :) pokud jsem získala procenta nákupu už asi nezjistím, (žádné info) ale je to příjemné. A pokud to nejde na další účty, je to pro mě novinka, protože každý kód šel uplatnit všude. No změna je život i na dalších farmičkách a zřejmě i upozornění na jejich jakékoli nákupy, u kterých to chtějí rychle utnout xD no asi je to tak správně a ušetření nesmyslů bude pro hráče příjemně viditelné :p no jsem z toho trochu mimo a to, že se mě neukázal nákup ... co získám ... se mě fakt nelíbí :( no jedeme dál, realita je někdy horší xD xD
     
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - info o bonusu najdeš přímo v tom emailu.
    upload_2020-8-9_12-56-17.png
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    A na příští nákup čeho mám slevu,já ji nikde nevidím.
     
  18. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím satelit,
    mám tušení (jistotu budeme mít, až to vyzkoušíme a něco nakoupíme) že to bude sleva na první další platbu v bance, kterou uděláš.
    Tak se toho neboj a dej nám vědět.

    Takže čerstvé info:
    Kód se týká položek v bance ve městě a je nutné ho použít před nákupem. Pokud po zadání kódu žádný nákup neuděláš, kód se opět deaktivuje a čeká, dokud ho znovu neaktivuješ. Na provedení nákupu máš čas do 20.8.2020 a kód můžeš použít k nákupu jen jednou.

    Příjemnou hru.
     
    Naposledy upraveno: 9/8/20
    evainfo, satelit a lacrima tohle ocenili.
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já když jsem použila bon kod, tak jsem měla 5% jenom na tyto floreny jiné ne i když jsem si je koupila, mém to tam pořád.
    ,[​IMG]
     
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    S tímto bonusovým kódem to mám odzkoušené a domnívám se , že když se tento kód použil ,
    tak se již žádná další 5% sleva při nákupu se neukáže . Tím slovem "na příští nákup" je myšlený nákup po aktivaci bon. kódu.
    Sleva 5% se ukázala nad položkou toho , co jsem chtěla nakoupit - v té pravé tabulce , kde se přidává nákup
    To znamená, že za položku , která je tady výše uvedená od hráčky .macca. jsem zaplatila 79,- Kč

    Těch 83,-Kč , je ta běžná sleva 20% , která je v nabídce výhodné koupě florenů uvedena .
    http://prntscr.com/twmged

    Z této položky 5% je 4, 15 Kč , což tedy činí ( zaokrouhleně) 79,- Kč .
    Místo 83,- Kč jsem tedy platila 79,- Kč

    https://prnt.sc/twmiwx
     
    Naposledy upraveno: 9/8/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.