Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 4/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    ahoj pezt moc děkuji za radu a je hotovo díky
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Prosím, je mi jasné, že se dotaz nepatří? ale netuším kam mám psát? nezobrazuje se mi obrázek v podpisu, nic jsem s tím nedělala a prostě tam není, Poradíte a pravděpodobně přesměrujete někam? Děkuji
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - když si chci tvůj podpis otevřít na nové záložce, tak se mi objeví hláška, že webhosting je vypnutý. Zkus podpis nahrát na jiné uložiště nebo použít přímo link na podpis od Astrid.
    upload_2020-4-22_8-32-52.png
     
  5. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    sopti díky, ale vůbec netuším jak se to stalo a prosím link na Astrid kde najdu? Myslím, že mi i Astrid podpis dělala.
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - podpis najdeš ZDE
    Stačí kliknout na podpis, zvolíš kopírovat adresu obrázku a obrázek vložíš do podpisu jak jsi zvyklá. Krásný návod (video) udělal i doben: zde
     
  7. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    už se to nestane, druhou farmu jsem zlikvidoval,děkuji
     
  8. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    sopti prosím, jsem nějak mimořádně natvrdlá i když se řídím návodem od dobena ( pěkně popsaný) tak se mi po vložení obrázku objeví hláška, že Stala se chyba a něco anglicky a tomu nerozumím, můžeš mě prosím nasměrovat do sekce kde mi někdo poradí, poněvadž je mi víceméně jasný, že sem to nejspíš nepatří.... Díky
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 zůstaneme tady.
    Najedeš si u Astrid na své podpisy, klikneš pravým tlačítkem myši na ten, který si chceš dát k sobě a vybereš "Kopírovat adresu obrázku"
    upload_2020-4-22_15-52-10.png
    Pak si otevřeš nastavení a zvolíš signatura
    upload_2020-4-22_15-53-9.png
    Otevře se ti okno pro vložení podpisu.
    Zkusíš vše označit (zamodřit) a smažeš - tím předejdeš tomu, že tam budou nějaké prázdné řádky a tvůj podpis pak nebude odpovídat
    upload_2020-4-22_15-54-48.png
    a pak už jen zvolíš vložit obrázek a do rámečku vložíš přes ctrl+v (nebo zase přes pravé tlačítko myši) adresu, kterou sis zkopírovala u Astrid.
    upload_2020-4-22_15-56-25.png
    obrázek zarovnáš na střed a dáš uložit změny

    upload_2020-4-22_15-58-50.png
     
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    sopti tak fakt nejde a navíc netuším kde a co je špatně, jedu krok za krokem a když dám Uložit změny tak se objeví vložený obrázek a přes to vyskočí černý obdélník s hláškou Vyskytla se následující chyba a pod tím anglicky Your signature may only have 1 image(s). a co teď? Asi budu bez obrázku.
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008 - nejsem sice sopti, ale zkusím ti poradit. Já když měním podpis tak při mazání starého podpisu několikrát zmačknu delete i Backspace, jen tak pro jistotu abych měla opravdu vše smazáno. Pak se mi objeví kurzor a potom zkusím vložit podpis.
    Podle současného stavu tvého podpisu tipuju, že nemáš ten původní obrázek odmazaný.

    Přeji fajn hru
     
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Farmářka_X a sopti díky za trpělivost a vysvětlení, naprosto netuším čím se to stalo, že obrázek nebyl vidět, asi zapracoval ten Japonec Tovonosamo......snad už bude klid. Díky
     
  13. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, chci se zeptat, jestli jde nějakým nastavením vypnout letadlo poletující nad parkem, když je vysazená dekorace "Aeroplán", kdyby tam zavázelo jenom když ho sklidím, tak by mi tak moc nevadilo, ale že tam poletuje pořád a není přes něj vidět je pro mě dost otravný.

    Díky M.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj masinaka

    Jedině v nastavení hry vypnout animace, ale je to pro celou hru.

    Fajn hru pezt
     
  15. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Díky, vypínat všechny animace se mi nechce, to by pak farma vypadala smutně, tak ho holt budu muset přežít a nebo ho zbourám a dám tam místo něj něco jinýho.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    masinaka

    Není zač ;), jj není to potom ono:)
     
  17. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Toulitka

    ve FAQ není rostlina toulitka?

    Já jí hledala na první straně v seznamu a asi přehlídla. Promiň a děkuju.
    Díky že jsi ji tam doplnil - aspoň si nemusím zopakovat vyhledávání podle abecedy.

    Stejně, vy modíci, máte trpělivost. I za to díky.
     
    Naposledy upraveno: 23/4/20
    pezt tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Orliček

    A proč by nebyla ?
    Nebo kde není ?
    Já ji našel Toulitka

    EDIT: rostlina tam byla, ale nebyla v seznamu, to jsem tam dopsal, až jsi se zeptala, při zavedení se na to zapomnělo dopsat do seznamu. Takže také děkujeme.
     
    Naposledy upraveno: 23/4/20
  19. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    co je SPOLIA-nikde jsem to v přehledech nenašla
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hanči57

    "SPOLIA", zřejmě myslíš Podivuhodný bahama výběh "Spolia" ten bude zítra v prodeji, viz oznámení

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.