Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 4/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Dasa1143, nemůžeš aktivovat stonek, kterému stále ještě běžel čas do dalšího restartu a tvému stonku čas běžel, přímou kontrolou na tvém účtu vidím, že stonek je teprve teď připravený ke sklizni, tak jsi nemohla dostat logicky odměnu ráno. Kdyby si ho sklidila, tak mu už dávno běží čas do další aktivace a to mu neběží.
    Musíš se příště přímo podívat na ten konkrétní řádek, vždyť je úplně nahoře jako první, tak ho nelze přehlédnout.

    Danda
     
  2. zlatka2470

    zlatka2470 Pisálek fóra

    • Nepoužívej prosím Caps lock. Farmářka_X
    PRECO NEMOZEME AKCIOVE PONUKY KUPOVAC CEZ MOBIL: NEMAM UCET
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zlatka2470 - tak prvně - psaní na fóru s Caps lockem je považováno za křik a my zde na fóru na sebe nekřičíme.

    Co lze či nelze nakoupit přes mobil je čistě v kompetenci RT. Pokud je to takto nastaveno my zde s tím nic nenaděláme ani když na nás bude někdo "křičet"

    Přeji fajn hru
     
  4. bouska.147

    bouska.147 Pisálek fóra

    Než před předchozím přihlášení?
     
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bouska.147 zaprvé bych tě chtěl upozornit, že je na tomto fóru zakázáno odkazovat na nepovolené stránky. Více informací najdeš zde. Kompletní pravidla chování na našem fóru najdeš zde.

    Na tvůj dotaz ti zde nemůžeme odpovědět. Budeš s ním muset kontaktovat herní podporu, aby mohli tvůj herní účet prověřit. Návod na kontaktování herní podpory najdeš zde.
     
  6. Mantichora

    Mantichora Pisálek fóra

    se nedovoláš, před časem jsem poukazoval na to ,že mi chybí superkrmivo.
    Bylo mi sděleno že jestli nemám screenshoty, tak mám smůlu :(
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mantichora

    To by mohl napsat každý měl jsem včera 10 000 superkrmiva a dnes mám jen 5 000, tak mi těch 5 000 vraťte.
    Podpora si vyjede záznam o použití a stavu superkrmiva, a když tam nebylo tak bohužel.

    Fajn hru pezt
     
  8. blankak1

    blankak1 Rádoby autor

    Proč se mi některé dekorky nesklidí kombajnem? nemám někde něco špatně nastavené? Těch dekorek co nejdou sklidit kombajnem je čím dál víc.
    Děkuji za odpověď
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj blankak1 - těmto dekoracím říkáme "mazlíci" a ty sklízíme "mazlíkovým kombajnem"

    upload_2020-4-19_9-53-5.png

    Pro mazlíky máme i speciální plochu Hřiště pro mazlíky >>KLIK ZDE<<
    Seznam dekorací umístitelných na Hřišti pro mazlíky >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ahoj, kvůli zítřejšímu pěstování akční na lesní mýtině jsem se rozhodla poprvé využít funkci obnovení farmy. Hledala jsem v návodu, ale nedozvěděla jsem se to nejdůležitější pro mne. Mám tam většinou zvěřince a arboreta a zajímalo by mě, zda se obnoví i se zvěří a stromy, nebo jen samostané baráky. A v jakém stavu bude případně zvěř, nakrmená jako při uložení, nebo hladová. Moc díky.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01 - při použití funkce obnovy farmy se skladiště vrátí "naplněná" pokud všechny položky budou v inventáři. Pokud tam bude některá chybět tak se obnoví bez této položky. Zvířata po obnově budou nenakrmená a stromy své zrání začnou od začátku. Také doporučuji při obnově mít úplně prázdnou plochu. Někdy se stává, pokud je plocha zbourána pouze částečně, že při obnově to trochu dělá co chce a tak stejně se úplnému zbourání nevyhneš.

    Přeji fajn hru
     
    evainfo a pezt tohle ocenili.
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Děkuji, jsem ráda aspoň za to. Baráčky jsou na ploše raz dva, ale naplnit trvá, než se dá dohromady co potřebuji a zkombinovat aspoň přibližné časy zrání. Večer to po sklizni zkusím :).
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Už jsem se rovněž "poučila", někdy stačí udělat drobnou změnu, například při OD se něco vyškubne ze zvěřinců, změnu do nového uložení nezaznamenat a pak opravovat trvá daleko déle. Dokonce jsem hledala i barák :oops: Tak před každou bourací akci si dám nové uložení a je to fertig čili hotovo:)
     
    Naposledy upraveno: 19/4/20
  15. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    prosím, proč mě nasadit na lesní mýtinu maňásek a farmářská taštička, děkuji
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. Celebka

    Celebka Pisálek fóra

    • Vícečetná identita, pezt
    děkuji a přeji pohodu a klídek
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Celebka alias Jaroslav469

    Není zač.

    Nicméně na našem fóru je zakázáno vystupovat s více identitami. Doporučuji si přečíst pravidla fóra.
     
  19. evik278

    evik278 Zelenáč fóra

    Ahoj aktivovala jsem si runu arborela /nebo jak se to píše/ a nevím kde to najít abych si tam mohla přesunout stromy děkuji za odpovědˇ
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.