Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ANAWI1950, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj virus1940 - dotaz ti zodpověděli mariejosefa a Y_n_O - tímto jim děkuji

    Přeji fajn hru
     
  2. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    petz moc děkuju,našla jsem
     
  3. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Ahoj, som v Karanténe, nudím sa a prezerám si remeslo a mám dotaz: Napríklad Sýrové kuličky píše sa rýchlejšia produkcia v tvojich chlievoch 5%. Chcem sa spýtať či to platí len na farmu, alebo komplet na celú farmu, teda aj desivý svet a baharamu a či to je tak aj u ostatných remeselných produktov kde sa konkrétne nepíše na ktorej ploche to pôsobí?

    Samozrejme takých produktov kde sa to nepíše je viacej. Chcel by som v tom mať jasno.


    Angreštová marmeláda napr. pridáva 20% BZ a TBZ na výrobne a v Desivom lese zbierame predsa BZ

    Edit: ďakujem za odpoveď
     
    Naposledy upraveno: 28/3/20
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marianko77 - pokud u produktu není specifikováno na které plochy produkt působí, tak působí všude. Co se týká BZ/TBZ, BZ jsou z farmy a děsivého světa a TBZ ty jsou z Baha.

    Přeji fajn hru
     
  5. Kaccenkaa

    Kaccenkaa Zelenáč fóra

    Ahoj, muze mi nekdo poradit kde sezenu vyrobny??o_O
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kaccenkaa - přehled výroben najdeš >>KLIK ZDE<< u každé výrobny najdeš i dosažitelnost

    Přeji fajn hru
     
  7. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Pozeral som to to FAQ remeselných produktov kde sú všetky v tabuľkách pekne rozpísané ale nepíše sa tam konkrétne kde pôsobia.
    Napr. keď pozrieš Prach mandragory je tam popis na 4% urýchlenie rastu na ostatní rastliny, ale kde to není napsané. Naopak keď prejdem na konkrétny produkt v lište tak mi ukáže okno s popisom a tam je doplnené že len pôsobí na farme.
    Podľa toho čo píšeš hráč ktorý pozerá len do tabuliek vo FAQ, nemá správne informácie?!?
     
    Naposledy upraveno: 28/3/20
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marianko77 - lidičkové okolo tvorby FAQ se moc snaží. Už teď je velice těžké pokrýt všechny novinky, natož kontrolovat starší věci, které se mohou v průběhu hry měnit. Je nás velice málo a také máme své rodiny, povinnosti a zaměstnání. Prostě je dobré si některé věci si ověřit přímo ve hře. Pokud najdeš nějaké nesrovnalosti hra x FAQ napiš >>SEM<< a jak to bude možné hned se problému bude někdo věnovat.

    Jinak děkujeme za upozornění

    Přeji fajn hru
     
    pezt tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marianko77

    Vidím, že ti ta kontrola FAQ jde, klidně by jsi mohl posílit náš moderátorský tým a pomohl při tvorbě sk FAQ a můžeš pracovat na takových úpravách, jaké se objevují.

    Fajn hru pezt
     
  10. virus1940

    virus1940 Zelenáč fóra

    děkuji za odpověd
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/3/20
  11. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Ahoj pezt
    Ďakujem za ponuku, ale budem musieť odmietnuť. Zajtra mi končí karanténa a ja konečne budem môcť ísť domov za rodinou a to sa už na farmu dostanem tak maximálne v noci po desiatej! Mám dve dievčence 6 a 9 ročné ktoré mi dajú zabrať na celý deň pretože pracujem mimo Slovenska a manželka tiež nie je moc nadšená keď som doma cez deň na počítači. Mal som teraz možnosť byť na farme dlhšie tak som si chcel dať do kopy remeselné produkty aby som v tom mal trochu prehlad čo a kedy mám použiť a narazil som pri tom na tieto nezrovnalosti. Ak sa k tomu ešte niekedy dostanem rád napíšem do príslušného vlákna čo treba opraviť.

    Ďakujem a dobrú noc.
     
  12. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    ahoj
    dotaz když použíji bonus na stromy +3 a dám ho 2xprodlouží se čas nebo budu mít +6?

    děkuji za odpověď

    mija
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mija.kecka - bonus se zdvojnásobí. Budeš mít +6

    Přeji fajn hru
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  14. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    křištalovy jezero jak mám dál rošiřít už mám otevření banánový a ted bych potřebovala otevřít další díl děkují za odpověd
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    gorilka0081941

    Pokud myslíš Křišťálové vodopády tak ty se rozšiřují za Zlaté banány, za Farmářské mince v Rama obchodě, nebo splněním úkolů v družstvu Křišťálové vodopády I a II
    Vše o této ploše nalezneš v tomto vlákně Křišťálové vodopády

    Fajn hru pezt
     
  16. 1bezinka1

    1bezinka1 Pisálek fóra

    Dobrý den, možná se ptám na špatném místě, ale nemohu najít název plodu ze stromu mangongo. Poradí mi někdo? Děkuji a přeji pohodový den a zrovna takovou hru. Jezinka
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  18. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    křištalove vodopady postup 1 2 3 mám ale 4 5 6 díl nemám otevřela sem to přes rama obchod za 400 a 600 a banány skusím to otevřít za 80 banámu jestli se poštěstí uvidím
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    gorilka0081941

    Zbytek ti otevřou úkoly v družstvu, tak umíš číst co jsem ti psal ?
     
  20. odetka

    odetka Zelenáč fóra

    dobry den,muze mi někdo poradit?ukoly jsem splnila a porad nemuzu najit,kam to na stonku umistim.nikde to nemuzu najit.dekuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.