Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2-3/2024

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem olgaon, 2/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Fenyklová

    Fenyklová Zelenáč fóra

    Ahoj . Nejdou mě sklízet stromy.Zkoušela jsem i jiný počítač a je to stejné.
    Tak jsem našla řešení díky ostatním diskuzím. Zvětšila jsem si kapacitu skladu.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/24
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Fenyklová

    A nejdou sklidit plody a nebo nejdou stromy pokácet ?
    Pokud nejdou sklidit plody, tak máš plný sklad na plody stromů
    Pokud nejdou pokácet, tak máš plný sklad dřeva a nebo také plný sklad na zelené palivo, protože při kácení lítají třísky a ty se ukládají k zelenému palivu.
    Tak to vomrkni ;)
     
  3. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    omluva že tak pozdní večer píší děkují za odpověd zajela sem na tržiště a mám vysněné kapradí děkují
     
  4. slavkav

    slavkav Zelenáč fóra

    nenačetlo se mi těch 10 kaktusů??
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    slavkav, i když nejsem moderátor, zeptám se: aktualizoval/a jsi hru po čtrnácté hodině, tedy po začátku akce? Pokud ne, je chyba na Tvé straně. Pokud ano, kontaktuj Herní podporu, tam najdou, kde se co zašmodrchalo...
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  6. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    slavkav - a hledáš na hlavní louce?
     
    bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.
  7. slavkav

    slavkav Zelenáč fóra

    nenačetli se mi 10kaktusy
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj slavkav

    Zavři klienta nebo prohlížeč a zkus se přihlásit znovu. Pokud ani tak nebudeš mít akční plodinu, kontaktuj herní podporu
     
  9. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,mám dojem že mi farma asi 4h nic nepřipsala,chybí mi limonády a akční a dekorace mají taky 4h prodlevu.Neví někdo co se mohlo stát?
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hanči54 - zkusila jsi restart hry? Mě se někdy stane, když jsem dlouho přihlášená, že se čas "zastaví" po restartu je vše OK

    Přeji hezký den
     
  11. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Díky.
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím, mám dotaz, asi nejspíš na pezta.
    Spustila jsem AutoKey, začal točit, pak se mi objevila hláška, že má poruchu, z lišty zmizel, ale točil dál. Nenašla jsem ho ani mezi spuštěnými programy, restartovala jsem PCdědu, abych kolo zastavila. Čím to mohlo být? Není to poprvé...
    Nemám ráda, když něco nefunguje tak, jak má, a chtěla bych tomu pro příště zamezit :)
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O

    Těžko říci, kde může být problém. Osobně jsem se s problémem, že by přestal reagovat nebo se dokonce ukončil nesetkal. Program je tak jednoduchý, že moc paměť ani procesor nezatěžuje.
    Měla jsi otevřené i další programy, krom farmy a AKP ?
    Zkusil bych mít otevřené jen to, jinak takhle na dálku těžko radit.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  15. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    ahojky chci se zeptat kde bych našla chlívek sykořici vousatou a přejí pěkný večer
     
  16. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Naposledy upraveno: 16/3/24
  17. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Krásné sobotní dopoledne přeji. Jak můžu poslat denní dárek někomu, kdo není mezi mými přáteli? Nemůžu tu možnost najít, přitom dárky od "nepřátel" běžně dostávám. Nejsou ani mezi mými přáteli ani sousedy. Chci jim také něco poslat.
     
  18. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahojda Prepperka,
    lehký návod jak poslat komukoliv to najdeš ve FAQ zde
    a vše o dárcích najděš zde
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  19. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Děkuji, ale FAQ jsem četla a na mou otázku tam nenašla odpověď. Možná někde něco přehlížím, ale prostě to tam nevidím. Jak můžu někomu poslat dárek i když není mým sousedem nebo přítelem?
     
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka - pokud chceš "cizímu" hráči poslat dárek je potřeba hráči napsat zprávu herní poštou a následně si jej přidat do přátel. Pak ti půjde poslat dárek. Není nutností aby si tebe opačná strana dávala do přátel do doby kdy ti chce poslat dárek. Takž je možné, že dostáváš dárečky od hráčů, které nemáš v přátelích.

    Přeji hezký den
     
    .SilverAngel. a Prepperka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.