Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2-3/2024

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem olgaon, 2/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Pěkný den všem.
    Prepperka, mám dojem, že ten pomocník na chov na 4 hod. není kombajn, ale platí jenom pro vložení zvířátek do "tulidomků".
     
    Prepperka a .SilverAngel. tohle ocenili.
  2. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Prepperka,
    jedná se o pomocníka pro chov - podrobnosti najdeš zde
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  3. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Děkuji za vysvětlení, myslela jsem že je to kombajn. Že má opakování šlechtících kombinací svého pomocníka, to jsem ani netušila, zas jsem moudřejší. Ještě jednou díky.
     
    kocieva tohle ocenil(a).
  4. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Ahojte, mám taký problém ohľadom čakanky...som v 29 levely a dalo mi čakanku...odomkol som si stavebný plán na čakanku...ale mi ju nezobrazilo medzi rastlinami na výrobu semien a preto semená neviem vyrobiť a následne sadiť...POMÓÓÓC:cry:
     
  5. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, prosím o vysvětlení. Z dekorek Kouzelný klobouk + (mám 2 ks na 4 floreny) a Sladká, slaďoučká láska + na 4 floreny se mi před sklizní ukáže pod ikonou tvoje floreny kolik se mi jich připíše, ale kde nic tu nic. Vyčerpané sklizně ještě nemám. Tak proč nepřibývají.. Stalo se mi to již po několikáté. Díky.
     
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím babiadaniel25b ,
    v případě dekorace Sladká , slaďoučká láska dostáváš superkrmivo 4ks - podívej se zde:

    Sladká, slaďoučká láska+
     
  7. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím lacrimo, máš pravdu, to jsem přehlídla. Nic méně to nemění nic na tom, že z Kouzelného klobouku + mi nic nepřibývá. Dáky
     
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Pokud v popisu dekorace Kouzelný klobouk máš opravdu znaménko (+) tak ti nezbývá nic jiného ,
    než kontaktovat herní podporu a požádat o prověření .
    Jak kontaktovat herní podporu
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b - jsi si jistá, že se Fl nepřičítají? Kliknutím na dekoraci se Fl přičtou a pak teprve "letí" k počítadlu, grafika je zpožděná. Bohužel tento problém zde nevyřešíme a bude potřeba kontaktovat herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji hezký den
     
  10. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stefane.h
    Musíš rozkliknout výběrové menu u slunečnice, pak se ti zobrazí i čekanka...
    upload_2024-2-27_18-13-17.png
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  11. ilonastefkova66

    ilonastefkova66 Pisálek fóra

    ahoj kde prosím pořídím wendiga?
     
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  13. .madona.07

    .madona.07 Pisálek fóra

    Zdravím prosím co dělám špatně zase se nemůžu dostat na protěžové načte se mi to na 100 a pokaždé se mi to sekne dělá mi to dnes asi od 13 hod díky moc za odpověd
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .madona.07

    Hraješ v klientovi nebo v prohlížeči.
    Zkoušela jsi tedy něco jiného a zkoušela jsi vyčistit prohlížeč ?
     
  15. .madona.07

    .madona.07 Pisálek fóra

    Hraji v prohlížeči a už jsem to vyčistila zatím to jede v pohodě a díky moc
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahoj, mám dotaz, dostali sme za február 2024 dekoráciu ? Myslím za otvorenie denných bonusov.
    Ďakujem
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dingičko

    Pokud jsi se přihlásila alespoň 21x v měsíci únoru a vyzvedla jsi si 21 krát dárek tak určitě ano, únor 2024
     
    dingičko tohle ocenil(a).
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, ptám se na nabídku Sytě modré nabídky, kde nemusím koupit všech pět možností, ale jsou tam Multi balíčky, kde mohu koupit jen poslední. Problém je, že se mi ukazuje zase celkový Multi balíček na všechno.
     
    Naposledy upraveno: 2/3/24
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Píšeš tak, že vůbec nechápu na co se ptáš.
    Už jsi nějaký balíček koupila nebo ne ?
    Na přeskáčku to koupit nelze, kupuje se postupně a nebo všechny a nebo multi balíčky podle toho kolik jsi koupila jednotlivých nabídek.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.